Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем със Honor 7 Lite
#1

Здравейте,

Вчера 15.05.2017г. актуализирах моя телефон honor 7 lite /5c/ до андроид 7, но това което забелязах и не знам защо ми го прами този проблем, е че на някои от контактите си бях сложил снимки още като беше на андроид 6, сега ми се появяват отново в контактите но когато реша да набера тел.номер със съответната снимка преди при версия 6 на андроид ми излизаше малко кръгче със снимката и под нея името на лицето от контакта, а сега при версия 7 на андроид се вижда уголемена снимката но по бледа, все едно като на заден план и не се вижда хубаво, когато обаче същия този контакт ми звънне се вижда нормално уголемената снимка и се вижда лицето както си е на снимката. Някои има ли представа как да го оправя така че когато звъня да ми излиза контакта както трябва. Освен това забравих да спомена че след актуализацията когато отворя даден контакт със снимка едни снимки се виждаха в малко кръгче и като ги набирах ми излизаха както преди, но реших да ги отново задам и ми станаха големи като ги набирам излизат бледи, а като те ме набират няма проблем.

Антон Тодоров
Цитирай
Аксесоари
#2

Проблема не е при теб, а така е направено след новия ъпдейт. тук може да видиш какво са обсъждали колегите https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1396041 - пост 135 и нагоре
Цитирай
#3

Ако може да използвам темата за да не отварям друга, искам да попитам,някой имали същият проблем както моя,телефона е Honor 7lite,купихго нов и в началото всичко беше наред,но след един срив на мрежата на Мтел започна да ми спира 4g нета,показва че има,отваря няколко страници и спира,от двете стрелки които са до логото 4g просветва само едната,която сочи нагоре,другата е неактивна,като рестартирам телефона се оправя за кратко и отново спира,като го купих си работише безотказно,на 3g го няма този проблем,ще съм благодарен ако някой сподели при него как е,на конкретния модел и да е на Мтел!
Цитирай
#4

Нека използвам темата и аз.Въпросния телефон реши сам да се ъпдейтне , но при инсталация на ъпдейта стига до 5% и изписва Software install failed! , Като единствената опция е  Reboot system now. Опитвам се да  вляза в рекавъри с копчетата ,но не става.Моля за помощ, благодаря.

Motorola moto G2-4g / G3 / LG Nexus 5x
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)