Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с Wi-Fi на LG G2 mini
#1
Big Grin 

Здравейте,
от няколко дни забелязах че не мога да се свързвам с wi-fi.
   В настройките индикацията показва постоянно включен , а в трея няма никаква такава.
 Изключвам я от настройки и в следващия момент пак е включена.
Какъв може да е проблема ?

Samsung Galaxy S II
Huawei Mate 9
Poco X3 Pro 256Gb
Цитирай
Аксесоари
#2

Колега, моля да ме извиниш, но нищо не разбрах от обяснението. Пробвай да си рестартираш телефона. Ако това не помогне препоръчвам връщане на фабричните настройки.
Цитирай
#3

(2017-05-17, 06:37:48)alehandro написа:  Здравейте,
от няколко дни забелязах че не мога да се свързвам с wi-fi...
Пробвай с рестарт на рутера.

 
Цитирай
#4

И аз имам подобен проблем на моя G2. Като се свържа към уифи работи за минута две и после прекъсва, след което започва едно безкрайно търсене на уифи и няма спиране. При проверка на мак адреса, казва че няма както на уифи така и на блутут. При рестарт проблема остава. трябва телефона да се изключи и да се включи и се оправя, до момента в който някои не реши да включи уифи-то.
Доколкото съм запознат това било често срещан проблем при G2 и се дължи на хлабав чип за уифи-то (може да е от прегряване кофти спойка и тн...) И се оправя като се притисне за дънната платка с нещо. Примерно няколко изрязани парчета от кредитна карта да се пъхнат под металната обвивка на чипа и над нея и от задната страна на дъното и тогава да се сглоби отново за да е добре притиснат.
Не съм го пробвал защото имам неограничен мобилен и ми е все тая за уифи-то което така или иначе ползвам рядко.

SE WT19i, SGS II, SGS IV, XPERIA SP, LG G2, Xiaomi Redmi note 4x
Цитирай
#5

Като знам размера на апарата и на картата,с подлагане на "няколко парчета" под чипа и след това затваряне и стягане на дъното,най-много да усучеш и пукнеш дъното!
Цитирай
#6

(2017-05-23, 07:02:16)vertexe написа:  Като знам размера на апарата и на картата,с подлагане на "няколко парчета" под чипа и след това затваряне и стягане на дъното,най-много да усучеш и пукнеш дъното!

https://www.youtube.com/watch?v=6_0jzp65eLY&t=528s Човека е показал всичко на видеото, а от коментарите се вижда, че метода работи.
Както казах на мен уифи не ми трябва за това и не смятам да си правя труда да разглобявам телефона.

SE WT19i, SGS II, SGS IV, XPERIA SP, LG G2, Xiaomi Redmi note 4x
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)