Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни актуализации P10 plus.
#76

Единственото ми очакване от Орео е подобрение на камерата и се надявам да го има. Бих искал също и да си пооправят оптичната стабилизация на видеото. Реално на този телефон най-много ползвам камерата и това е една от причините да го купя. Както и предните

Huawei P30 Pro - Aurora
Цитирай
Аксесоари
#77

При мен в FF ми излиза одобрен през имей чека този ъпдеит
[Изображение: Screenshot_20180308-184531.png]

Xiaomi Mi 11 Lite 5G / Xiaomi Watch S1 Active 
Цитирай
#78

След три дневна борба с FF успях да кача .360(С432). Проблема беше, че след първия пакет закачаше и втори, общо над 5 гига(и два часа) и там постоянно гърмеше. Стана през VPN. Работи си отлично ореото, без ресет, основното, заради което се напъвах толкова са късите менюта при задържане на иконите - доста удобоно е. Иначе нищо кой-знае какво, разлика в работата не намирам, за батерията е рано да пиша ...
Цитирай
#79

Подобрение в камерата ?

Huawei P30 Pro - Aurora
Цитирай
#80

(2018-03-11, 09:37:51)Диан написа:  Подобрение в камерата ?

Не забелязвам, но не съм имал проблем и преди ъпдейта, т.е. денем отлично, нощем само на ръчни настройки.
Цитирай
#81

Аз съм с B150. Телефонът ми е двисумов, 6/128гб., закупен от Мтел. Някакви идеи защо все още нямам ъпдейтите до момента, а и видях в гсмрена, че вече е излязъл андроид 8 орео?
Цитирай
#82

(2018-03-16, 21:37:56)Magician94 написа:  Аз съм с B150. Телефонът ми е двисумов, 6/128гб., закупен от Мтел. Някакви идеи защо все още нямам ъпдейтите до момента, а и видях в гсмрена, че вече е излязъл андроид 8 орео?
Никой не може да отговори на този въпрос! Може би Mtel или Huawei-България! Дали има смисъл да се пита изобщо, е друг въпрос! Моят съвет е да поразлистите и прочетете в темата за ъпдейт с Firmware Finder! Няма нищо сложно, става бързо и обновяванията са си официални!

Изпратено от моят VTR-L29 с помощта на Tapatalk

HUAWEI P30 / P10 /Huawei MateBook D14 2020, Huawei Watch GT2 Pro/ GT
Цитирай
#83

(2018-03-16, 21:37:56)Magician94 написа:  Аз съм с B150. Телефонът ми е двисумов, 6/128гб., закупен от Мтел. Някакви идеи защо все още нямам ъпдейтите до момента, а и видях в гсмрена, че вече е излязъл андроид 8 орео?
Аз съм със същия телефон от Мтел. От 5 месеца нито един ъпдейт не съм получил. Загубих надежда. Чакам ореото да приситигне към есента

Sent from my VKY-L29 using Tapatalk
Цитирай
#84

(2018-03-17, 20:19:16)ivominevv написа:  Аз съм със същия телефон от Мтел. От 5 месеца нито един ъпдейт не съм получил. Загубих надежда. Чакам ореото да приситигне към есента

Sent from my VKY-L29 using Tapatalk

Както колегата от горния пост написа, си свалих Firmware Finder от googleplay и си инсталирах всички ъпдейти, които са излезнали, вкл. и андроид 8.0. Пробвай и ти, ако не ти се чака от умрял писмо.

П.С. Много ти благодаря maktub19 за съвета!
Цитирай
#85

Преди се ядосвах със закъсненията от операторите ни, сега си ползвам другите варианти за упдейт и не ги чакам :-) Преди,за други телефони съм говорил и с Мтел и Теленор и от двете места отговора беше, че след като производителя пусне упдейт, оператора трябва да го превери и удобри дали отговарял на техните си изисквания и тези на местното законодателство и след това го пускат към клиентите им. И това, често отнемало много време. Не знам дали е вярно, споделям какво получих като отговор.
Цитирай
#86

Magician94, радвам се, че съм бил полезен!Smile И да, операторите също имат не малка вина за забавянето на обновяванията! Според мен Google може и там да наложи някакви изисквания!

HUAWEI P30 / P10 /Huawei MateBook D14 2020, Huawei Watch GT2 Pro/ GT
Цитирай
#87

Андроид 8 ОТА официално- 8.0.0.360(С432)

На Теленор съм.

Huawei P10+ 9.0 - stock / Mi 10 stock
Цитирай
#88

(2018-03-30, 15:07:51)devilbo написа:  Андроид 8 ОТА официално- 8.0.0.360(С432)

На Теленор съм.

Младежи от Мтел пробвайте с ръчна проверка,при мен така стана!Но не ми допадна Ореото и сега съм с 185 пълна стерла!
Цитирай
#89

Ето и корекциите в новата версия:
Цитат:VKY-L09/29 8.0.0.365(C432)
Тази актуализация подобрява времето за отговор при отключване с пръстов отпечатък.
Подобрява времето за отговор при отключване с пръстов отпечатък.
Подобрява стабилността за начален екран със стил "Чекмедже".
Оптимизира общата консумация на енергия при продължителна употреба.
Подобрена стабилност на системата за по-гладка работа.
Интегрира корекциите за сигурност на Google за подобрена сигурност на системата.

SONY XPERIA Z2+Z3,Huawei P9+P10Plus+Mate30Pro
Цитирай
#90

Колко рам ви остава на разположение след като изчистите всички приложения.

От 6ГБ рам имам на разположение 2.70/2.90 рам

OpEn YoUr MiNd , OpEn YoUr SoUrCe CoDe!!!
Цитирай
#91

При мен 3-3,5ГБ.

SONY XPERIA Z2+Z3,Huawei P9+P10Plus+Mate30Pro
Цитирай
#92

Във FF е одобрена версия 365

 Samsung Galaxy S24 Ultra 1TB Titanium Black
Цитирай
#93

В момента актуализирам.
                   

ПП: Нещо се разбъркаха снимките!

SONY XPERIA Z2+Z3,Huawei P9+P10Plus+Mate30Pro
Цитирай
#94

Изчезна лага в менютата, сензора за пръстовия отпечатък работи бързо като при нугата и запаметяването на снимките е мигновенно.

SONY XPERIA Z2+Z3,Huawei P9+P10Plus+Mate30Pro
Цитирай
#95

Това с новата версия пред FF? И ако е така коя е версия която си инсталирал?

OpEn YoUr MiNd , OpEn YoUr SoUrCe CoDe!!!
Цитирай
#96

Да през FF, пълната която ми позволи по IMEI.
Мисля, че беше FullOTA-MF-PV, но не съм сигурен.

SONY XPERIA Z2+Z3,Huawei P9+P10Plus+Mate30Pro
Цитирай
#97

(2018-03-09, 22:32:35)dardanov написа:  След три дневна борба с FF успях да кача .360(С432). Проблема беше, че след първия пакет закачаше и втори, общо над 5 гига(и два часа) и там постоянно гърмеше. Стана през VPN. Работи си отлично ореото, без ресет, основното, заради което се напъвах толкова са късите менюта при задържане на иконите - доста удобоно е. Иначе нищо кой-знае какво, разлика в работата не намирам, за батерията е рано да пиша ...

Здравей,имам същият проблем и след 10 опита вече винаги ми качва и втори пакет SadСподели как стана през VPN?Отделно че при мен пакета се качва адски бавно,при теб така ли е?
Цитирай
#98

365 дойде в Сряда на п10 (Мтел). Сигурно при нас трябва да дойде скоро.

Huawei P30 Pro - Aurora
Цитирай
#99

(2018-04-13, 17:54:57)Диан написа:  365 дойде в Сряда на п10 (Мтел). Сигурно при нас трябва да дойде скоро.

При някой да е дошла новота версия? 
Нещо наистина почнаха много да бавят новите ъпдейти Хуавей.

OpEn YoUr MiNd , OpEn YoUr SoUrCe CoDe!!!
Цитирай

(2018-04-18, 17:51:17)Al написа:  При някой да е дошла новота версия? 
Нещо наистина почнаха много да бавят новите ъпдейти Хуавей.
Харесват ми телефоните им, но точно това забвяне, ме кара да се замислям да ги сменя.

Sent from my VKY-L29 using Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)