Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни актуализации P10 plus.

Не, интересно кога ще го видим. Ще следя темата за новини. Аз съм с апарат от Виваком и онзи ден ми дойде 432 като последен ъпдейт.

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk
Цитирай
Аксесоари

Може ли една снимка на Актуализацията, че аз съм с 380 и апарата е купен от теленор.

OpEn YoUr MiNd , OpEn YoUr SoUrCe CoDe!!!
Цитирай

432 е за регион Европа, актуализацията е 382.

И аз съм с 380 от А1.

SONY XPERIA Z2+Z3,Huawei P9+P10Plus+Mate30Pro
Цитирай

От снощи


Прикачени файлове Миниатюри
   

SONY XPERIA Z2+Z3,Huawei P9+P10Plus+Mate30Pro
Цитирай

(2018-12-29, 11:51:35)androns написа:  От снощи

Това андроид 9 ли е? Първи впечатлиения?

LG G3 32GB
Цитирай

Днес дойде 382 за версията на L09 Smile

OpEn YoUr MiNd , OpEn YoUr SoUrCe CoDe!!!
Цитирай

То си пише, че не е 9.0! Това е последното обновяване с кръпките за сигурност от декември на Google.

HUAWEI P30 / P10 /Huawei MateBook D14 2020, Huawei Watch GT2 Pro/ GT
Цитирай

3gb кръпки на Гугъл? При мен бяха 118мб.

LG G3 32GB
Цитирай

B382 са си просто кръпки за сигурност на Google. Защо са 3гб не знам, по-скоро това е пълният пакет за изтегляне..

Изпратено от моят VTR-L29 с помощта на Tapatalk

HUAWEI P30 / P10 /Huawei MateBook D14 2020, Huawei Watch GT2 Pro/ GT
Цитирай

118MB са кръпките, показал съм снимка на пълния пакет(без да искам)!

SONY XPERIA Z2+Z3,Huawei P9+P10Plus+Mate30Pro
Цитирай

От днес Мтел:
   

SONY XPERIA Z2+Z3,Huawei P9+P10Plus+Mate30Pro
Цитирай

Излезе Pie VKY-L29C432E4R1P9B157 (9.0.1.157) още не е одобрен за инсталиране


Цитат:EMUI 9.0 вече е тук. Разработен върху Android Pie, EMUI 9.0 запазва съществения характер на Android, като добавя щипка природа и непринуденост. Тази нова версия съдържа чудесна нова технология и усъвършенствани процеси, както и по-дружелюбен и красив дизайн. Нашият подобрен интуитивен интерфейс предоставя по-голямо удобство в работата и ежедневната употреба, предпазва данните ви, помага ви да научите повече за цифровите си навици и много други. Изключително горди сме да поставим EMUI 9.0 в ръцете ви и се надяваме да ви донесе радост и удоволствие. Бележка:Необходимото време за инсталиране на тази актуализация може да варира в зависимост от устройството ви и мрежата.

● Просто естествено
Интуитивен дизайн Опростихме потребителския интерфейс в EMUI 9.0, направихме го по-лесен и по-интуитивен за използване. Звуците на природата Алармите и мелодиите за звънене са вдъхновени от природата, връщайки обратно дивото в ежедневието. Илюстрирана функционалност Улеснихме изучаването на телефона ви с графично привличащи вниманието инструкции и описания. Лесни настройки EMUI 9.0 обединява, като комбинира наведнъж отделни функции в едно модернизирано преживяване. Всички ваши най-често използвани настройки са по-лесно достъпни.

● Модернизирана ефективност
Цифров баланс Научете повече за навиците си, управлявайте времето си и спете повече. Цифровият баланс ви помага да балансирате използването на устройството, така вие и семейството ви можете да живеете в перфектна хармония с технологиите. По-бързи времена за стартиране Подобрихме скоростите за стартиране за най-популярните приложения на пазара. Функционалност Някогашните тежки процеси сега са светкавично бързи. Сега е много по-лесно да плащате, отваряте големи изображения и да споделяте снимки в WeChat.

Бележки към актуализацията:
1. Тази актуализация няма да изтрие личните ви данни, но ви препоръчваме да архивирате всякаква важна информация, преди да започнете да актуализирате. 2. Някои приложения от трети лица, които не са съвместими с Android 9.0, може да функционират неправилно след актуализацията. Препоръчваме да актуализирате тези приложения до последните им версии в Google Play Магазин. 3. Ако изпитате някакви проблеми по време на актуализацията, се свържете с горещата линия за обслужване на клиенти на Huawei или посетете сервизен център на Huawei за съдействие. 4. Оформлението на началния екран може леко да се промени. 5. Тази системна версия може да се възстанови до официалната версия на EMUI 8.0 в Мениджъра на телефона. Възстановяването на старата системна версия ще изтрие личните ви данни. За повече информация се свържете с горещата линия за обслужване на клиенти.

SONY XPERIA Z2+Z3,Huawei P9+P10Plus+Mate30Pro
Цитирай

Май ще чакаме още за Pie, появи се актуализация за Орео
VKY-L29C432B386 (8.0.0.386)
VKY-L09C432B386 (8.0.0.386)

SONY XPERIA Z2+Z3,Huawei P9+P10Plus+Mate30Pro
Цитирай

Из XDA се говори за късно през Август. 386 е за март.

Sony Xperia 5 IV
Stock | Shizuku | + Galaxy Watch 4 Classic
Цитирай

Не знам дали ще е август, но бълват нови фърмуери през няколко дни.
От днес:
VKY-L29C432E4R1P9B163 (9.0.1.163)
VKY-L09C432E4R1P9B163 (9.0.1.163)

SONY XPERIA Z2+Z3,Huawei P9+P10Plus+Mate30Pro
Цитирай

От днес е достъпно за сваляне ОТА (8.0.0.386) на Мтел.

SONY XPERIA Z2+Z3,Huawei P9+P10Plus+Mate30Pro
Цитирай

Пуснаха Pie за справка https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1550087

Ако не показва наличност пробвате през HiCare!

SONY XPERIA Z2+Z3,Huawei P9+P10Plus+Mate30Pro
Цитирай

Андроид 9 пристигна через Hi Care.


Прикачени файлове Миниатюри
       
Цитирай

(2019-03-24, 20:57:56)rapo72 написа:  Андроид 9 пристигна через Hi Care.

Със п10 плюс ли ?

OpEn YoUr MiNd , OpEn YoUr SoUrCe CoDe!!!
Цитирай

Да, на снимките се вижда VKY-L29 и двусимов вариант.

SONY XPERIA Z2+Z3,Huawei P9+P10Plus+Mate30Pro
Цитирай

Много странно, че за 10 плюс много дни закъснение за ъпдейт.
Макс 3/5 дена след първите ъпдейти на п10 идваха и за плюса.

OpEn YoUr MiNd , OpEn YoUr SoUrCe CoDe!!!
Цитирай

(2019-04-03, 11:05:13)Al написа:  Много странно, че за 10 плюс много дни закъснение за ъпдейт.
Макс 3/5 дена след първите ъпдейти на п10 идваха и за плюса.

Точно PIE този път го пуснаха първо за P10 +.

SONY XPERIA Z2+Z3,Huawei P9+P10Plus+Mate30Pro
Цитирай

Може, не твърдя обраното, но като чета във форума повечето с п10 са получители PIE отколкото п10+.
Което лично мен много ме изненадва, но ще бъдем търпеливи и ще чакаме.

OpEn YoUr MiNd , OpEn YoUr SoUrCe CoDe!!!
Цитирай

Някой забелязал ли е след ъпдейта като бутна за изключване на WI-fi и не го прави веднага, а се забавя поне 5-6 сек ?
Цитирай

Нямам подобно наблюдение, но имам от време на време леко засичане при плъзгане на менютата.

SONY XPERIA Z2+Z3,Huawei P9+P10Plus+Mate30Pro
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)