Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Моля за съвет относно покупка на Galaxy S8+
#1
Shocked 

Здравейте на всички,предстои ми и все още обмислям да си закупя S8+,но тук във форума прочетох доста отзиви за така наречения "розов екран".. някакви препоръки какво да направя на място в Теленор за да не "изгоря" както се казва..?
П.С:Минал съм през почти всеки телефон от Самсунг с3 до Айфон 6 плюс..айфона го смених за s6 edge и бях очарован от работата докато не реши да блокира тъча,но аз съм си виновен трябваше да видя че преди това беше сменян телефона..и за това реших да зарежа ябълката и да скачам при вас отново! Благодаря Ви,за отделеното време ще се радвам да ме посъветвате Smile  Tongue Tongue
Цитирай
Аксесоари
#2

(2017-05-17, 09:49:01)dimitartimev написа:  .....прочетох доста отзиви за така наречения "розов екран".. някакви препоръки какво да направя на място.....
Здравей.
Ще ти кажа какво направих аз.....
Отидох и преди да го купя, казах че искам свестен телефон, на който бялото си е истински бяло и че ще отварям кутии докато попадна на това, което се полага за тази цена.
Щели да се  консултират със Samsung и да ми се обадят допълнително!
Нали се сещаш, че още чакам Big Grin  Ама нищо, не бързам за никъде.
Поздрави.


Цитирай
#3

Отиваш в магазина и след като вкл. телефона влизаш в настройки на дисплей и там оглеждаш на белия фон дали има отенъци. Също може да пробваш и в интернет с едно гугъл търсене за white pic на пример даваш да е на цял екран и пак гледаш дали има розавеещ отенък. Новото меню за корекция на тези "дефекти" се появява след инсталиране на последното обновяване. Ако ти се занимава и те оставят да си играеш с телефона ....изтегли и го сложи. Ако розавеенето продължи или е съвсем леко за мен не е проблем и от новите настройки може да се коригира.

Друго на дали може да усетиш на място за кратко в магазина.

SGS2->SGS4->SGS6->SGS8
Цитирай
#4

Във Виваком ме оставиха да разцъкам телефона за 5 мин и да реша дали е ок. И аз през браузера писах white background и ги гледах на цял екран, като сравнявах със стария телефон как е картината.

Samsung Galaxy S23+
Цитирай
#5

Аз от вива си взех моя. В началото леко розовееше само на извивките но след ъпдейта има коренна разлика. Нищо общо. Сега бялото си е бяло. И Ако има значение....черен е

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
Цитирай
#6

Здравейте приятели!! Сдобих се и аз с 8плюс най-накрая! Да кажа и моето мнение,ако има значение за някого разбира се! Та...взех телефона черен.. в началлто съвсем леко розовееше на ъглите след ъпдейта настроих го ..рестартира се сам около 2пъти и за мой късмет няма и помен от тези неща ,сега просто се наслаждавам на пълни обороти на машинката! Надявам се все така да е,Благодаря Вк!!
Цитирай
#7

Я обясни малко повече да знам аз като вземам моя какво да видя Smile
Цитирай
#8

Набираш в дайлъра *#0*# и проверяваш дали всико е наред

SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128
Цитирай
#9

Ясно Smile
Цитирай
#10

Здравейте използвам темата за да задам един въпрос,обмислям покупка на с8 от олх които най често са от оператор взет на изплащане,и на касовата бележка пише само първоначалната вноска или там каквото е например 42 лв.Дали ако клиента закъснее или се откаже от плщане на вноски(такси) при нужда от гаранционен сервиз ще ми бъде ли отказана такава.

MEIZU MX4 16gb
Цитирай
#11

Нали ще купуваш телефона ? Ако е лизингов , ти трябва да плащаш вноските.
Цитирай
#12

Не, той ще го купи, след като вече е купен на лизинг Smile


Sent from my iPhone using Tapatalk
Цитирай
#13

Samsung пуска Galaxy S8 и S8+ в два нови цвята. За повече инфо тук

 
Цитирай
#14

Извинявам се ако има тема за въпроса ми, а той е: заслужава ли си 200+ лв за S8+ или не?

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk

Galaxy S23 Ultra
Цитирай
#15

Според мен... Да, според други... Не..
И за да не започнат нови спорове, ще ти обясня накратко:
Ако парите не са ти проблем, и може да отделиш тези 200 + лв. , значи въпроса ти е излишен!
Но ако си решил просто така да смениш S7 Edge , за да си в „крак“ с новото, по скоро... Не.
Разбира се Galaxy S8 е много добър и красив телефон, но и S7 Edge не му отстъпва,... може би малко.
Лек и успешен ден.

Apple iPhone 12 128 GB
Samsung Galaxy A52 5G
Цитирай
#16

Не съм задал правилно въпроса, колебанието ми е между чистата осмица и плюса.
Цитирай
#17

Явно и аз не съм те разбрал!
Ами въпрос на предпочитания и финанси, двата апарата са напълно идентични, освен размера и малко по голямата батерия в полза на +.
Лично на мен ( като човек с голяма ръка ), 8-цата ми малееше, 8+ми заспа в ръката.
Всичко друго е въпрос на избор.

Apple iPhone 12 128 GB
Samsung Galaxy A52 5G
Цитирай
#18

И аз точно заради батерията съм се насочил към него, и Рам паметта е повечко...благодаря колега.
Цитирай
#19

За мен осем + е възголям телефон, не за ръката, а за джоба, ако ще се носи в чанта- осем +, за джоб-чиста осмица. То даже и тя причинява дискомфорт при носене в джоб. Та ако питаш мен, дори и при равна цена бих взел пак чиста осмица,понеже не ползвам чанти-диагоналки.
П. П. Рамта е еднаква колега, а в автономноста почти няма разлика, пълно е с тестове.

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай
#20

Значи са ме подвели тези от GSMArena????
Цитирай
#21

Аз исках по-голям екран и затова взех "+"-а. Идеален ми е Smile Телефон никога не нося в джоб Smile

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
#22

Не... не са те подвели от GSMArena.
То си пише:

Цитат:64 GB, 4 GB RAM or 128 GB, 6 GB RAM


За жалост в България, никаде няма  128 GB-та версия.

Apple iPhone 12 128 GB
Samsung Galaxy A52 5G
Цитирай
#23

(2017-06-20, 08:58:45)vovalinder написа:  Значи са ме подвели тези от GSMArena????

Не, никой не те е подвел. Просто ЕU версията, която се предлага от операторите в БГ G955F е 4GB
Цитирай
#24

Като хванеш в ръка двата модела ще разбереш кой ти пасва.На мене лично 8+ ми е големичък и затова се спрях на чистата осмица и ми е по удобен от 7 edge.Затова на място ще прецениш най добре.

Samsung Galaxy S10+/ Prism White


Цитирай
#25

Значи хващам нова посока, благодаря на всички.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)