Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Моля за съвет относно покупка на Galaxy S8+
#26

(2017-06-20, 09:11:00)vovalinder написа:  Значи хващам нова посока, благодаря на всички.

В магазина, като разцъкаш и двата модела, веднага ще познаеш кой от тях е "твоят" телефон. 
Всеки си има възгледи и собствен вкус. Не купувай без да си поиграеш и с двата. Иначе рискуваш да изсипеш една торба пари за нещо, което ще ти е неудобно за работа и ще те дразни, а това не е целта.
Цитирай
Аксесоари
#27

Моето мнение е, че в Super amooled дисплеите като тези на Самсунг никога няма да видиш естествени цветове. То не само бялото не е бяло. След ъпдейта розовият отенък дава в синьо-жълто. От Самсунг са успяли да замажат положението с ъпдейта. Цветовете са изключително нереални и прегорели от сила. И освен, че не дава с естествени цветове, също така липсва и рязкост, която е очевадна. S8-цата като хардуер е уникална, но с този монитор ме отказаха вече тотално. Ползвах го точно един ден и след многобройните ми тестове на продукти с тази марка, реших завинаги да се откажа от Сасмунг. Не могат да правят матрици, които да бъдат качествени.
Цитирай
#28

Някъде в големите вериги да се предлага на по-ниска от офциалната 1400/1500 лева,или при операторите с някоя предплатена карта...?

ПС.Миналата година S7 навсякъде бе по `~1300 лева (когато купих моят) а аз го взех от румъците за 1149 лева.Сега и при тях S8 е все още  ~1500 лева (на промоция).

SGA2》SGS4》Moto G》SGS4 Mini》SGS7》SGS8》SGS10
Цитирай
#29

(2017-06-29, 06:34:38)ivanivanovvv написа:  Някъде в големите вериги да се предлага на по-ниска от офциалната 1400/1500 лева,или при операторите с някоя предплатена карта...?

ПС.Миналата година S7 навсякъде бе по `~1300 лева (когато купих моят) а аз го взех от румъците за 1149 лева.Сега и при тях S8 е все още  ~1500 лева (на промоция).
Аз моята S8 я взех от Теленор с преподпосване за 1149лв

Изпратено от SamsungGalaxyS8 с помощта на Tapatalk

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай
#30

При всички оператори в България можеш да го вземеш на цена от около 1200 лева с преподписване или нов план...

S7 e.,S8+,Note 8, Huawei P20pro, Note 9
Цитирай
#31

На Вива съм, и скоро няма да преподписвам,нито да се местя при конкуренцията. Намерих познат който ще преподписва но при Телен_р. При смяна на техният firmware с друг stock официален, и евентуален проблем носене в Телен_р за предявяване на претенции за гаранционен сервиз, трябва ли да слагам обратно техният firmware?

SGA2》SGS4》Moto G》SGS4 Mini》SGS7》SGS8》SGS10
Цитирай
#32

ivanivanovvv
Не.

Samsung Galaxy S 21 Ultra 5G
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)