Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Как да сваля записаните линкове (bookmarks) от firefox-a
#1

Ще сменявам телефона си и искам по някакъв начин да съхраня всички bookmarks от firefox. Много са и ще ми е трудно да ги записвам ръчно.
Търсих специален апп за целта - няма, проверих и за аддон но също не успях да открия.

Благодаря предварително!
Цитирай
Аксесоари
#2

Нямаш ли създаден профил? Ако имаш тези bookmarks се синхронизират с профила ти и след като влезеш през друго устройство, но със същия профил те ще се синхронизират.
Цитирай
#3

Нямам, но сега мисля да си направя и би трябвало да стане.
Цитирай
#4

От Firefox май не  става, но прехврърли ги в Chrome, ще стане.
Цитирай
#5

Здравей,
опитай като отвориш дадената страница да задържиш на нея и да я копираш в системния буфер.След това може да я запаметиш в приложението за бележки NOTE и можеш да я отваряш директно от там или да я изпратиш където искаш.
Аз така ги запаметявам.
Успех !

Samsung Galaxy S II
Huawei Mate 9
Poco X3 Pro 256Gb
Цитирай
#6

Имам еди и същ профил за Firefox и на телефона, и на лаптопа. Отметките се синхронизират автоматично.

#TeamPixel
Цитирай
#7

(2017-05-17, 18:05:04)person написа:  От Firefox май не  става, но прехврърли ги в Chrome, ще стане.

Да инсталирам хроме на телефона?

Пробвах с профил в Мозила но нещо не стана. Интересното е, че десктоп мозилата има опция за сваляне на архив на боокмарковете, а мобилната версия няма нищо такова.
Цитирай
#8

Aктивирaно ли ти е синхронизирaнето нa дaнни? Aко е aктивирaно пробвaй също тaкa от нaстройките ръчно дa синхронизирaш профилa в телефонa, a в десктоп версиятa Опции => Синхронизирaне сегa.

#TeamPixel
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)