Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Разрешен] Андроид 7
#1

Здравейте. Понеже видях в сайта на Леново че днес (17-ти май) се очаква ъпдейт до Nougat за К6 Note. Та въпроса ми е някой има ли идея кога ще е наличен за нас българските потребители?
P.S. За да не отварям нова тема. Дайте насока как може да се рутне К6 Note? Пробвал съм с king, kingo, iRoot. Или аз нещо бъркам или не може с тях да се рутне.
Благодаря предварително.

Изпратено от моят Lenovo K53a48 с помощта на Tapatalk
Цитирай
Аксесоари
#2

Когато в сайта им пише may-17 това означава че ще е май месец а 17 не е деня а годината, тоест попринцип този месец трябва да получите ъпдейта, но леново никога не си спазват сроковете, затова е много вероятно да не го получиш в близките 2-3 седмици.
Цитирай
#3

Уж беше за 17 май, ама после йок. Някъде беше написано че имат проблем с операторите (пък в БГ направо ужас), така че явно ще чакаме малко.
За руут не съм рискувал с Note-а, обаче KingoRoot май му беше цаката.
Цитирай
#4

Някой успя ли да ъпдейтне

Изпратено от моят Lenovo K53a48 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#5

Май все още чакаме.....
Цитирай
#6

Вече има update adroid N, но мисля да не бързам.
Цитирай
#7

аз също няма да бързам искам да видя отзивите за Nougat

Изпратено от моят Lenovo K53a48 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#8

Този update на andoid N колко битов е?
И коя версия?
Цитирай
#9

От няколко дена съм с 7 ,впечатленията са добри бъгове за сега намирам батерията ми се струва че пада малко по бързо ,но не съм правил хард десет все още недостатък който намирам че не може да се създават папки,поне аз не намирам.

Xiaomi redmi note 5
Цитирай
#10

Колеги, някой да сподели след ъпдейта на Lenovo K6 Note  до Андроид 7, оправи ли се бъга с лошото чуване на отсрещния абонат при разговор, за който се писа много.
Цитирай
#11

Много съм разочарован от новия Андроид 7 .След като се ъпдейтна имах 2 пропуснати повиквания .. цъкнах иконката(зелената слушалка) да видя кой ме е търсил но ми излиза чисто бял екран ... Като искам да вляза в контактите същата работа бял екран .Не мога да звъня на никой няма номера няма контакти ..Интересното е че когато звънят на мен ми показва телефонен номер и снимка на човека които ми звъни ..Иначе телефона стана малко по бърз и звука се усили малко но каква файда .Чудя се да го занеса някъде да го оправят или да чакам нов fix ъпдейт ?
Lenovo K6
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)