Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

MLS IQTALK 1570
#1

Здравейте,колеги!
Въпросният тел ще го получа другата седмица....някой някога сблъсквал ли се е с него или евентуално с накой от моделите на тази марка....може ли някакво мнение да изразите....Закупен е от Гърция...доколко знам е тяхна марка или се произвежда за техния пазар....ето и линк за телефона...предваително благодаря на отговорилите....
http://www.mlsshop.gr/smartphone/mls-iqtalk-color-55-4g
Цитирай
Аксесоари
#2

Като гледам - батерията му ще да е доста слабичка за този екран, дори ако капацитета е реален. Ако е за малко/без пари, става, но за тази цена, която е написана в страницата, в България има доста по-добри предложения на по-ниска цена.

Huawei U8150 Ideos>>HTC Evo 3D>>ZTE Blade Q>>Samsung Galaxy S3 Neo>>Asus Zenfone 5>>Asus Zenfone 2 Laser>>Asus Zenfone 4 ZE554KL
Цитирай
#3

Да и на мен ми прави впечатление за батерията.Но е за 50евро...поръчах два от магазина...птосто там изчистват модели винаги,когато са по-стари и са без пари...
Цитирай
#4

Е, за 50 евро става Smile Иначе не открих нищо за телефона - дори в 4pda няма. Явно е нещо като "нашите" китайци Revo и Privileg. Ако открия китайския аналог, ще пиша.

Huawei U8150 Ideos>>HTC Evo 3D>>ZTE Blade Q>>Samsung Galaxy S3 Neo>>Asus Zenfone 5>>Asus Zenfone 2 Laser>>Asus Zenfone 4 ZE554KL
Цитирай
#5

Искам да попитам още нещо.С жена ми сме на виваком...Как стои въпроса с 3g-то.Дали ще имаме проблем да се настроят мобилните данни...

Звъннах на оператор...разбрах каквото ми трябва...
Цитирай
#6

Телефоните са тук...на първо четене е супер.ще видим след няколко дена как държи батерията и всичко като цяло


Прикачени файлове Миниатюри
       
Цитирай
#7

Здравейте!
Телефона ми е с Лолипоп 5.1
Мога ли да го ъпдейт на до 5.1.1
В нета ми излиза теми на гръцки само и нищо не разбирам...
Цитирай
#8

а опита ли с преводача Wink

В момента разцъквам един MLS IQTALK 5.5 4G IQ1570 заради гласовия асистент на български..

Moto Edge 30 Neo // Chromebook //  Мi NOte 10
Dropbox - До 100 GB свободно място за файлове: http://db.tt/aK2wrMQl
Цитирай
#9

Голяма глезотийка си е тоя асистент. На всичкото отгоре работи и добре. Абе кефска работа.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)