Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Android O - основни новости
#51

Хаха, гледайки снимката в Инста, мислейки си за Orange slice (предполагам захаросан) взима да ми става забавно как Android O може всъщност по нашенски да се окаже "Андроид О Лимонови резанки" Big Grin

[Изображение: lim_rezenki.jpg]
Цитирай
Аксесоари
#52

(2017-06-29, 08:09:34)GH0STFACE написа:  Хаха, гледайки снимката в Инста, мислейки си за Orange slice (предполагам захаросан) взима да ми става забавно как Android O може всъщност по нашенски да се окаже "Андроид О Лимонови резанки" Big Grin
Rofl_mini Rofl_mini Rofl_mini Rofl_mini Rofl_mini

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#53

(2017-06-28, 23:05:23)BeyondHorizont написа:  Все пак има голям резон в oatmeal cookie, следвайки тенденцията за преминаването към 'здравословните храни'. D_coffee

Щях да кажа същото  Lol . Малко или много Гугъл прави реклама на тези сладкиши и се получава лекото им търсене в началото. Аз например след Marshmallow търсих да си купя, че от дете не бях ял  Lol . 
Сега ще е добре да подтикнат особено американците към по-здравнословна, bio, organic, vegan храни  Big Grin Big Grin

Nexus 5/ OnePlus 3T/ OnePlus 8T
Цитирай
#54

Кои модели на Самсунг се очаква да получат Android 8.0 : https://www.sammobile.com/samsung-galaxy...8-o-update

 
Цитирай
#55

Вече вкусвам края на софтуерната поддръжка на S7/e  Tooth

Trust nobody who smiles before 10am...

Цитирай
#56

Че малко ли е да има Android O за тях?
Цитирай
#57

Не, не, не е малко. Нуга ъпдейта също беше много добър. Просто казвам, че О ще е последния ъпдейт на модела (:

Trust nobody who smiles before 10am...

Цитирай
#58

Това е напълно нормално. S6 тази година получи последния Android 7, на нас последно ще ни е Android 8...

Sony Xperia 1 II, black
Цитирай
#59

Слаба потдръжка от страма на самсунг, 2 андройда и това е. Що не праят вс като Sony

4.4.4
5.0 - 5.1 - 5.1.1
6.0 - 6.1
7 Има бета, щеше да има пълна версия ако гоогле не се направиха на... И не пуснаха Driver - и за SD 801

Xperia Z3

Сега и Z5 Premium ще получи O а е тръгнал от L

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#60

Тези Сони ако поне и поддръжка не правят,кой ще им купува апаратите.сега не знам,но преди първи пускаха бета на най новия андроид и последни от всички го получаваха.
Цитирай
#61

За тестовете на android най-добре си е google телефон nexus или pixel. На другите обикновено е сложно.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#62

С Moto мисля, че няма да е сложно също.

 
Цитирай
#63

Да, и те са такива.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#64

(2017-07-01, 14:46:11)BGDropche написа:  Слаба потдръжка от страма на самсунг, 2 андройда и това е. Що не праят вс като Sony

4.4.4
5.0 - 5.1 - 5.1.1
6.0 - 6.1
7 Има бета, щеше да има пълна версия ако гоогле не се направиха на... И не пуснаха Driver - и за SD 801

Xperia Z3

Сега и Z5 Premium ще получи O а е тръгнал от L

А да, Сони които им отнема по хилядолетие да пуснат самия ъпдейт. Те са по-бавни и от Самсунг, а корейците са едни от най-зле представящите се в това отношение.

Trust nobody who smiles before 10am...

Цитирай
#65

Чакат да се изчисти android Sad

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#66

(2017-07-01, 20:08:56)smiley написа:  А да, Сони които им отнема по хилядолетие да пуснат самия ъпдейт. Те са по-бавни и от Самсунг, а корейците са едни от най-зле представящите се в това отношение.

Z5 получи андроид 7 по-бързо от С7, докато Z5 е от октомври 2015, а С7 февруари 2016, а за X performance да не говорим..
Цитирай
#67

(2017-07-02, 08:05:29)naruto993 написа:  Z5 получи андроид 7 по-бързо от С7, докато Z5 е от октомври 2015, а С7 февруари 2016, а за X performance да не говорим..
Те са Самсунг фен бойчета.(визирам Смайлито и един хазарт се вклювчва в ефира)  Харесват стоковия андроид, но не харесват на Сони ui щото бил много различен. На такова хора даже не си прави труда да им отговаряш..
Сони получават по-рано андроид надгражданията от Самсунг (макар и късно спрямо останалите). Друг е въпросът, че бетата е напълно достатъчна и че актуализациите са безпроблемни при Сони.
Хората си купуват телефоните заради бързите актуализации - това ме счупи. Самсунг са винаги последните, но ги купъват най-много. Явно друга е причината.
Моля като пишете нещо да бъдете малко обективни и да не пишете много глупости за другите марки..
Цитирай
#68

Ако pixel беше на нормална цена, бих бил вече с него. Но за тия пари мерси. Ако започнат да ги продават на някакви по нормални цени ще си взема веднага. Не робувам на марки.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#69

(2017-07-02, 08:05:29)naruto993 написа:  Z5 получи андроид 7 по-бързо от С7, докато Z5 е от октомври 2015, а С7 февруари 2016, а за X performance да не говорим..

Няма такова нещо.
1) S7/e имаха бета програма за Нугата, вървяща приблизително от началото на Декември. Още тогава можеше да си изтеглиш бета версия на фирмуера.
2) Официалната версия за Самсунга дойде преди края на Януари, а Сони до края на Февруари някъде още отстраняваха бъговете от Нугата, щото точно специално за Z5 то не беше пускане па спиране.


Не ми ги хвали Сони на тема ъпдейти - от Андроид производителите те са by far най-бавните. И преди обичайните всезнайковци да се появат да ми говорят за "Самсунг срещу всички".... корейците също са супер зле в тази тема. Изобщо не споря за това.

Trust nobody who smiles before 10am...

Цитирай
#70

Всъщност защо толкова се вайкат всички за тези ъпдейти? Реално старите версии на андроид имаха доста повече смисъл да се ъпдейтват, тогава разликите и нововъведенията бяха огромни. Сегашните, реално от андроид 5 нагоре не виждам огромни подобрения или разлики. Даже лакомията за памет и ток продължава да расте. А уж трябва да е обратното.

Sent from my SM-G935F
Цитирай
#71

Общо взето да, мен 6.0.1 ми харесваше като интерфейс доста повече от нугата.

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#72

(2017-07-02, 11:44:07)smiley написа:  Не ми ги хвали Сони на тема ъпдейти - от Андроид производителите те са by far най-бавните. И преди обичайните всезнайковци да се появат да ми говорят за "Самсунг срещу всички".... корейците също са супер зле в тази тема. Изобщо не споря за това.

@smiley,ако не си разбрал,аз приключих с този форум по ред причини(в никакъв случай не си сред тях ),но и ти май трябва да се замислиш за бъдещето си тук....Smile
Две мнения по-нагоре ти го казаха...Едва ли някой ще продължи да ти се връзва на простотиите,но ако пък искаш да продължаваш да се опитваш да сееш раздори по темите,ти пожелавам успех !





Sent from my x600 using Tapatalk
Цитирай
#73

(2017-07-02, 19:08:06)tonkata07 написа:  @smiley,ако не си разбрал,аз приключих с този форум по ред причини(в никакъв случай не си сред тях ),но и ти май трябва да се замислиш за бъдещето си тук....Smile

Предвид факта, че съм в този форум още преди ти да си имал андроид телефон и съм срещал индивиди, като killer4o, които също се превъзнасяха че всичко знаят (като теб).... не мисля, че ти си човека, който ще ми говори за каквото и да е бъдеще където и да било (: 

tonkata0 написа: Две мнения по-нагоре ти го казаха...Едва ли някой ще продължи да ти се връзва на простотиите,но ако пък искаш да продължаваш да се опитваш да сееш раздори по темите,ти пожелавам успех !

Представа нямам кое е това мнение "две мнения по-нагоре", но ако визираш галакси хопъра - неговото мнение има също толкова никаква миродавност колкото твойто. Неговите коментари даже не ги виждам (:
Като цяло проблем с мен имате 5/6 човека от целия форум. Ще видиш, че ти тръгнеш ли си "сеенете на раздори по темите" ще бъде сведено до абсолютния минимум, освен ако Анастейша примерно не реши да те замести (:

Anyway - ciao! Сори за офтопика, спирам.

Trust nobody who smiles before 10am...

Цитирай
#74

Вместо да си ги мерите.... Хайде да пишете по темата. Например кога за lg g5 ще има ъп до 7.1.2 или до О. Или какви ще са новите неща кой телефони ще се поддържат и т.н. Никой не го интересува кой какво мисли за друг съфорумник или го е еня за кофтия ден на другия. Пишете по темата и не изпростявайте.

2x s22 ultra 128 and 1x galaxy s21 ultra 256 gb
Цитирай
#75

(2017-07-02, 23:16:29)vader11 написа:  Пишете по темата и не изпростявайте.

Имаш прекалено големи очаквания Big Grin Докато The guardian of the Galaxy броди из този форум, офтопика и простотията ще бъдат живи ;д

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)