Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

проблеми с youtebe
#1

Колеги имам проблем. прложението outube, не мога да си вляза в каунта, постоянно. казва че нямам връзка с нета, а скорост им. Когато вляза в акаунта си през браузърът няма проблеми, но през приложението нищо не става. Нкой има ли идеи защо така се получава?

Най скъпите играчки са на мъжете!!!
Цитирай
Аксесоари
#2

Пробваи да изтриеш кеша на приложението или да го деинсталираш и ъпдейтнеш наново.

Изпратено от моят SM-J500FN с помощта на Tapatalk

Huawei G700 Miui V5 / Huawei P8 lite ALE-L21 / Lenovo TAB2 A7-30HC
Цитирай
#3

(2017-05-18, 14:14:31)themechanic написа:  Колеги имам проблем. прложението outube, не мога да си вляза в каунта, постоянно. казва че нямам връзка с нета...
Къде не може да се влезе и за кое приложение става въпрос?

 
Цитирай
#4

Значи не мога да си вляза в акаунта в приложението ютуб, но в браузъра в ютуб няма пробле, влизъм си в акаунта без проблеми, и всичко си ми е там, история, моите клипове които съм качвал

Най скъпите играчки са на мъжете!!!
Цитирай
#5

Имах същият проблем ,но не си спомням как се оправи
Цитирай
#6

Рестартирай и си ти.

Samsung Galaxy S III Mini >>>> Huawei P8 Lite >>>>Honor 8 x
Huawei Watch GT 2
------------------------------------------------------------------------------
ПОБЕЖДАВАТ САМО ОНЕЗИ,КОИТО ВЯРВАТ,ЧЕ МОГАТ ДА ПОБЕДЯТ!
Цитирай
#7

Рестартирах, преисталирах, актуализирах но "файда йок". Единствения номер който можах да открия е че ако има рутер и се прикача към него, влизам без проблем, след това се прехвърлям от рутера към мобилни данни и всичко си върви. Но след два дена примерно реша да гледам нещо по тубата докато съм влязъл в акаунта си не мога да гледам нищо докато не изляза от акаунта си. Изляза ли проблеми няма, но няма хистори абонати и т.н.

Най скъпите играчки са на мъжете!!!
Цитирай
#8

Виж в мрежови приложения в мениджъра да не си му спрял моб. данни
Цитирай
#9

Не съм , с отметка е ако това е правилното...

Най скъпите играчки са на мъжете!!!
Цитирай
#10

А случайно да си забранил достъпът на Google до интернет.И другото което се сещам е тази версия на Youtube да е бъгава.Но се съмнявам да е от телефона.

Huawei G700 Miui V5 / Huawei P8 lite ALE-L21 / Lenovo TAB2 A7-30HC
Цитирай
#11

Предполагам, че мобилното приложение на YouTube ти е системно (към ОС) и единствения начин е reset до фабрични настройки.
Цитирай
#12

...или премахване на всички актуализации само на това приложение.

Huawei P8 Lite 6.0/B638
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)