Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

S7 Edge Duo G935FD
#1

Здравей те.Имам нужда от малко помощ......Имам S7 Edge Duo G935FD приложил съм данните на Firmware със CSC Singapore. Въпроса ми е следния мога ли да инсталирам firmware на G935F с CSC BTU?И ако е възможно след това ще мога ли да получавам официални обновявания на Андроид?
Благодаря предварително 😀😀😀[Изображение: be07f8134406728c22046a3b3ec5cdc7.jpg][Изображение: 9bb3aa9973db2e75e6dd7fa35cefaa88.jpg]
Цитирай
Аксесоари
#2

Ще можеш. Аз минах по тези стъпки.
Цитирай
#3

Това е добре,но ще ми е нужен ли pit file за BTU?

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#4

Pit файла е вграден в CSC =CSC,/не CSC Home/.

Samsung Galaxy S 21 Ultra 5G
Цитирай
#5

Благодаря значи поставям AP,BL,CP и CSC (НЕ CSC Home ) файловете в odin и се надявам всичко да е ОК 😀
Цитирай
#6

(2017-05-20, 10:51:09)oggythedoggy написа:  Благодаря значи поставям   AP,BL,CP и CSC (НЕ CSC Home ) файловете в odin  и се надявам всичко да е ОК ?

Да. Имай предвид, че ще изтрие всичко.

Samsung Galaxy S 21 Ultra 5G
Цитирай
#7

Благодаря.Знам че всичко това е не е проблем просто искам да махна това сингапурско CSC и да сложа BTU 😀 Ще пробвам довечера какво ще стане.Само че sammobile правят update server и чак в понеделник ще мога да сваля BTU stock firmware.Освен ако не намеря друг източник да си го сваля 😀
Цитирай
#8

SamFirm

Виж поста на Ivcos в софтуерни актуализации. Човека е дал и линк.

Samsung Galaxy S 21 Ultra 5G
Цитирай
#9

Благодаря много за информацията
Цитирай
#10

Няма да имаш проблеми, аз минах по този път и всичко е наред. Не се притеснявай и за ъпдейтите. Сменявай Сингапура, че там има да се чака... и аз бях с него.

Samsung Galaxy S10+ Prism Green
Цитирай
#11

Благодаря за всички отговори Смених го Сингапура всичко си е наред Телефона работи перфектно

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)