Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Android 4.4.2 (KitKat) за Prestigio PMT5487_3G
#1

Здравейте!
Имам таблет Prestigio PMT5487_3G (Prestigio Multipat 4 Quantum 8.1 3G).
Текущата версия на операционната система е Android 4.2.2. От ИАГ има изискване, минималната версия на Android да е поне 4.4.2 (KitKat), за да може да се инсталира софтуера им.
Моля за подробни инструкции, как стъпка по стъпка да сложа Android 4.4.2 на този таблет.
Цитирай
Аксесоари
#2

За този таблет 4.4.2 няма.
Цитирай
#3

Да, официално няма.
Въпросът е, дали по неофициален начин може да се инсталира Android версия 4.4.2 или по-висока?
Цитирай
#4

Аз почти 2 години търся такова нещо, но реално за този таблет единствения софтуер е стоковия с 4.2.2
Нито в XDA, нито в руския 4PDA има къстъм ромове с 4.4 или повече. Дори за този таблет няма и къстъм рековъри. Общо взето таблета е добър и при условие, че има 16ГБ памет и 1ГБ рам и е 4 ядра на 1,30Ghz може да понесе дори Андроид 5, а дори съм сигурен че и 7 би понесъл. Въпроса е, че никой не му се занимава да прави.
Лошото, е че Bootloader също е заключен и ако тръгнеш нещо да правиш то ще прецакаш таблета. Аз 2 таблета прецаках като се пробвах да им сложа къстъм рековърита, но след това не се пускат, дори не се зареждат. По-добре не пробвай, ако не си готов да ги жертваш. Този таблет, както и другите с Андроид 4.2.2 са умрели вече...
Аз съм пращал искания до Престижио с молба да пуснат ъпдейт поне 4.4 или 5.0 но никой не ми отговаря. Престижио нямат никакъв съпорт, умряла работа е.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)