Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Flash нотификация в messenger
#1

Здравейте,след ъпдейта към Nougat се появи 1вия дразнещ "проблем" а именно флаш нотификация при известия от messenger.Гледах в настройките му,няма опций за изключване ,единсвеното което мога да направя е да спра флаш нотификацията от настройките на телефона ,която използвам за известяване при звънене на телфона.Предимно го ползвам на без звук и когато го оставя около мен е със екрана надолу и ако ме потърсят свети и го виждам.Идеята ми е ,че това светене,ще ми сваля батерията когато телефона ми е в джоба.Някой намерил ли е решение на проблема,не видях някъде в форума някой да е намерил това за проблем.

Samsung Galaxy S+ i9001 -> Samsung Galaxy S IV i9505 -> Samsung -> Galaxy S III I9305 -> Samsung Galaxy SIII i9300 Danis Rom by Niko Root-ed -> Samsung Galaxy S5F Rooted Knox 0x0 -> Samsung Galaxy S7 EDGE Black Onix
Цитирай
Аксесоари
#2

Явно на никого не му прави впечатление :Х

Samsung Galaxy S+ i9001 -> Samsung Galaxy S IV i9505 -> Samsung -> Galaxy S III I9305 -> Samsung Galaxy SIII i9300 Danis Rom by Niko Root-ed -> Samsung Galaxy S5F Rooted Knox 0x0 -> Samsung Galaxy S7 EDGE Black Onix
Цитирай
#3

Използвам темата , за да ви попитам, как да включа уведомленята на браузера? Не ми излизат тези на FB.
Цитирай
#4

И аз имам същия проблем, никакви уведомления не ми излизат след ъпдейта. И най-вече ме дразни, че не ми излизат известията от месинджър на заключен екран, а трябва да вляза в приложението за да проверя дали някой не ми е писал.
Цитирай
#5

(2017-11-21, 14:50:23)IordanovBG написа:  И аз имам същия проблем, никакви уведомления не ми излизат след ъпдейта. И най-вече ме дразни, че не ми излизат известията от месинджър на заключен екран, а трябва да вляза в приложението за да проверя дали някой не ми е писал.

При мен няма обновления, освен че тези некадърници от сервиза решили да ми сложат бозата андроид 7. Всичко по уведомленията е разрешено. Не мога да разбера защо никакви уведомления  не излизат от браузера - вграден.
Цитирай
#6

А пуснал ли си Web notifications от настройките на браузъра (в Advanced са)?

Galaxy S10+  ◦  Prism White  ◦  SanDisk Extreme Pro 128 GB / U3 / A2  ◦  Android 10
Galaxy Watch 46mm  ◦  Silver  ◦  Tizen OS by Samsung
Galaxy S II  ◦  Galaxy Note II  ◦  Galaxy S4  ◦  Galaxy S7 edge  ◦  Galaxy S10+

Battery Historian
Цитирай
#7

Включено е

   
Цитирай
#8

Добре де, никой ли не знае как се включват уведомленията на браузера?
Цитирай
#9

Освен да са включени уведомленията, трябва да е добавен в списъка съответния сайт, от който да се получавай уведомления.

Xiaomi 11T (A1)
Цитирай
#10

След hard reset,  уведомленията на фейсбук от браузера отново не излизат. Егати омазата версия на андроид 7 за галакси 7. Какво ли няма да работи от следващата версия на андроид?! Big Grin
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)