Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблеми и въпроси свързани с Xperia x10 mini/pro
#26

Здравейте Smile Искам да попитам, дали някой знае как да си прехвърля нещата от телефона в картата памет ? Благодаря
Цитирай
Аксесоари
#27

Io написа:Здравейте Smile Искам да попитам, дали някой знае как да си прехвърля нещата от телефона в картата памет ? Благодаря

https://www.androidbg.com/forum/topic126...rtata.html ето как
Цитирай
#28

Телефона ми умря, като искам да го пусна от пауър бутона и не стартира въобще така е от 2-3 дена , последно бях сменил картата памет и унинсталирах някой безполезни приложения Cry Xperia X10Mini + 8GBMicroSHC
Цитирай
#29

Пробвай да върнеш старата карта. Може да е от форматирането н новата карта.
Цитирай
#30

GH0STFACE написа:
J_O_I_N_T написа:здравейте, аз искам да питам нещо относно Mini-to. Значи, колежката ми си го купи от Германия с андроид 1.6. Иска да го ъпдейтне, но постоянно изписва "Could not connect to network!" А иначе е свързан към стабилна Wi-Fi мрежа. Някой знае ли какъв би могъл да е проблема. Аз лично и казах да опита с кабела да си го актуализира през компа и дано да стане.

До версия 2.1 не може да се ъпдейтне през телефона, трябва да се ъпдейтне чрез компютър през SEUS или PC Companion

През PC Companion даваше грешка, затова го флашнах през WotanClient и си спечелих една почерпка Big Grin
Иначе мерси за отговора GHOSTFACE KILLER :thumbup:

Xiaomi Redmi Note 8T
Цитирай
#31

Здравейте
Интересува ме каде отиват мелодиите които свалям от приложението на zedge.net? Мога да ги задавам като тонове на звънене но самия телефон както знаете няма файлов мениджър(както Нокиите които съм ползвал до сега) и ми е супер тъпо....
Идеи?

LG G4
Цитирай
#32

Свали си файлов мениджър от маркета Wink
Цитирай
#33

Не знам дали въпросът ми е за тук понеже съм с пиратски ром , а не с оригиналния , но ще попитам , когато набера номер и натисна показване на клавиатура и там набера някакъв номер , ако съм го сгрешил не виждам опцията за изтриване ... мога само да скрия клавиатурата или да продължа да набирам. Някой ако е имал същия проблем и е намерил решение моля да сподели Smile . (става въпрос за x10 mini pro)

Благодаря предварително и съжалявам ако въпросът ми е неуместен .
Цитирай
#34

направи един скрийншот
Цитирай
#35

Единственото с което си го обяснявам е понеже съм с пиратски ром и хората да не са го предвидили и сложили
Цитирай
#36

да, недомислено е
по-принцип клавиатурата в разговор трябва да е същата като при обикновено набиране
Цитирай
#37

mazy написа:да, недомислено е
по-принцип клавиатурата в разговор трябва да е същата като при обикновено набиране


Добре , благодаря , а дали няма някакъв начин / тема / програма с която да се промени изгледа и следователно да се появят и липсващите символи ?
Цитирай
#38

алтернативен дайлър Smile
https://market.android.com/details?id=kz...rch_result
Цитирай
#39

mazy написа:алтернативен дайлър Smile
https://market.android.com/details?id=kz...rch_result

Благодаря !

EDIT: проблема все още съществува ... с тази програма мога да набирам номера но след като натисна зелената слушалка и почне да набира ми се сменя на вградения вариант (който съм показал на снимката по-горе) Sad

EDIT 2: пробвах и с други dialer-и ... също не става ... някакви други предложения ?Примерно със слагане на тема ?
Цитирай
#40

Няма как да се оправи пич, и при мен е така. Това е от самия ром, защото ползва оригиналния 2.3 стоков дейлър и не са направили такава опция. И да сложиш тема, няма да помогне. Ако смениш рома и в него има друг дайлър тогава може и да има опцията.
Цитирай
#41

GH0STFACE написа:Няма как да се оправи пич, и при мен е така. Това е от самия ром, защото ползва оригиналния 2.3 стоков дейлър и не са направили такава опция. И да сложиш тема, няма да помогне. Ако смениш рома и в него има друг дайлър тогава може и да има опцията.

Добре , Благодаря !

EDIT: Ще го преживея ... при положение, че най-накрая намерих ром в който има всичко за да ми хареса лично на мен + това, че подкарах и btv онлайн на телефона Smile
Цитирай
#42

Здравейте Smile
Имам голям проблем с моето телефонче ( х10 мини про). Снощи се пробвах да сложа къстъм ром. Направих всичко както беше описано ,но след като беше инсталиран не работеше тъча. Тръгнах да се връщам към стоковия 2.1 и след неговото инсталиране всичко отиде подяволите. Сега като тръгна да пускам телефона зареждането стига до натиписа сони ериксон и така може да седи с часове.
Ако може някой да ми помогне да оправя телефона ще съм много благодарен .
Цитирай
#43

По какъв начин си се върнал на 2.1?
Цитирай
#44

еми с хрекаръви се върнах към 2.1
Цитирай
#45

Преинсталирай през SEUS. Или пък с флаштул, ако има наличен ftf за флашване.
Цитирай
#46

Сега ще пробвам. Ще пиша какви се резултатите. И мерси за помощта Smile
Цитирай
#47

[highlight=red]Zdaveite, predvaritelno se izvinqvam, che ne pisha na kirilica no nqmam bg klaviatyra. Amorous se zdobih s edno mini I imam problem s marketa, kogato Islam Da svalq prilojenie Mi izpisva, che nqma registriran androi telefon na tozi akaynt estestveno registral sum se v gmail. Pitaneto Mi e dali problema e v telefona Ili v tova che versiqta android na telefona e 1.6. Shte vi bass mnogo blagodaren ako Mi dadete savet kakvo Da pravq,zashtoto nemoga Da si svalq bg klaviatyra.[/highlight]

Форума има вграден кирилизатор.
Цитирай
#48

здравейте преди налколко дена си купих х10 мини про но имам проблем с маркета, регистрирал съм се в гмаил но миизписва че няма регистриран андроид телефон на този акоунт пробвах и с друга регистрация от която попринцип се е сваляло но пак не става питането ми е дали проблема е в това че телефона е с андроид 1.6 или е някакв друг рагледах настроиките но не видях нещо което може да попречи на телефона да се свърже моля помогнете !!! Crazy
Цитирай
#49

Добре, като отвориш приложението Market от телефона, какво става?
Цитирай
#50

По незнайни за мен причини не мога да инсталирам Viber на MiniCM 7.1.3 (Андроид 2.3.7) на Е10i (Mini).. Някакви идеи ?

Samsung Galaxy S IV Mist Black - AOSP KitKat
Asus Transformer Prime - CM 11 KitKat
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)