Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблеми и въпроси свързани с Xperia x10 mini/pro

имам проблем с Xperia X10 Mini Pro ........................ преди 1 ден си сложих метод на и заллючване и брат ми превишил 20-те опита за отключване с този метод и ми дава само да на пиша отговора на вапроса:Какво е моминското име на майка ви???.......а аз не помня какъв отговор съм задал...........ако някой може да ми помогне да пише...................предварително благодаря....... :proud:
Цитирай
Аксесоари

А не ти ли дава възможност да въведеш google акаунта си?
Цитирай

не...не ми дава
Цитирай

Правиш тогава един преинстал през SEUS/PCC.

Всичко се губи, да знаеш.
Цитирай

аха......................а ще трябва ли пак да го разкодирам защото телефона не е от БГ
Цитирай

Не, щом е разкодиран един път си остава завинаги.
Цитирай

На някой MiniCM7 или там CM за минито... мога ли да сложа default/stock launcher'a на SE? Или има ли мод с default launcer, a не с този АDW?
Цитирай

сори за досадата,аз съм с сони експерия мини,не 10,но не можах да намеря по-подходящо място да си задам въпроса :whistle: нали филмите за гледане на този телефон не трябва да се конвертират,защо абсолютно на всеки свален филм телефона ми изписва,че не подържа формата?пробвах и xdvd,dvdrip и какво ли още не,все същото...дори не можах да намеря вградения видеоплейър на телефона,музикалния го има като иконка.свалих от маркета първите 5 топ плейъра,с някои филмите тръгваха, с други не...мъка голяма...субтитрите на нито един не успях да кача на филма,независимо с кой плейър съм.явно аз греша някъде,това ми е първи андроид.затова много ви моля да помогнете,интересуват ме тия неща-нужен ли ми е друг плеър,кой и най-вече как да качвам субтитрите на филма,това ми е най-големия проблем.благодаря ви предварително.
Цитирай

Нужен ти е друг плеър да.

Пробвай от маркета MX Video Player, BS Player, Rock Player или някой друг ако си харесаш. Субтитрите си ги слагаш както са ти на компютъра и всяка от програмите има опция да избираш инкодинга на субтитрите. Нагласи инкодинга такъв, какъвто е на субтирите и ще ти ги чете и тях без проблем.
Цитирай

Здравейте!
Имам mini от няколко месеца. От вчера, обаче, имам проблем с смс-ите. Мога да получавам, но не мога да изпращам. Вчера изтрих доста, понеже мислех, че е пълна пощата. Оправи се, но днес пак ми прави същия номер. Започва да изпраща и след малко ми изписва, че съобщението не може да бъде изпратено. :wall:
Цитирай

Колеги, някой друг има ли някакви проблеми с bluetooth-a на въпросния телефон? Майка има такъв, и неможе нито да изпраща файлове, нито да приема. И при дава случая, пише, че е невъзможно?

П.П. XPERIA X10 Mini.

Asus Nexus 7 16GB WI-FI Only, 4.4.2
Цитирай

С коя версия на андроид е?

Пробвай с това приложение: https://play.google.com/store/apps/detai...dWVmdHAiXQ..
Цитирай

Ще Пробваме. Версията е 1.6. Възможно ли е да е от това, и дали може да се ъпдейтне на по висока?

Asus Nexus 7 16GB WI-FI Only, 4.4.2
Цитирай

Може, има 2.1 за този телефон.
Цитирай

Намокрих xperia 10 mini (черен) със сок ! Не беше много около 2-3 пръски. Телефона беше с лице надолу и имаше няколко пръски по капака, но ме притеснява да не би да е влезнало вода през отвора за камерата и другите "дупки" ? Телефона се разглоби веднага и се подсуши след, което го включихме и всичко работеше нормално. Та въпроса ми е възможно ли е след няколко седмици да се скапе тотално ?
Цитирай

Според мен, не. Не може през камерата да влезнат няколко капки. Там е стъкло.
Цитирай

Мисълта ми беше за ей тоя отвор отдясно на камерата продълговатия дали е възможно да е влезнала течност ? Казвам отново телефона беше разглобен и батерията беше извадена за по-малко от минута и веднага добре избърсан със салфетка и след 30 мин го сглобихме и всичко си работеше нормално, но от опит знам, че след няколко седмици е възможно да клеясат (ръждясат или както е там понятието) разни части из тела и да откаже тотално затова питам. И още нещо телефона не е мой, а на един познат и сигурно ще се наложи да му го изплатя, защото аз разлях сока затова питам. Последен въпрос в момента около колко пари върви един чисто нов xperia x10 mini (черен) чисто нов.
Цитирай

Тъй като нямам телефона и не знам какво има под отвора... като се махне капака какво се намира отдолу? Ако има нещо метално, тогава може и да има проблем. Но ако е било малко и бързо е забърсан...не мисля че трябва да се притесняваш за бъдеще.

Иначе ето горе-долу цената: http://get.bg/product_info.php?products_id=60962
Цитирай

http://android-france.fr/wp-content/gall...-huge_.jpg

Намерих снимка в интернет ето какво има зад задния капак. Това металното мисля, че беше за SIM картата, която също беше извадена и изсушена добре.
Цитирай

Дишай спокойно Smile
Цитирай

yotov написа:Колеги, някой друг има ли някакви проблеми с bluetooth-a на въпросния телефон? Майка има такъв, и неможе нито да изпраща файлове, нито да приема. И при дава случая, пише, че е невъзможно?

П.П. XPERIA X10 Mini.


Проблема е решен след ъпдейт на фирмуер. Благодарско на отзовалите се!

Asus Nexus 7 16GB WI-FI Only, 4.4.2
Цитирай

Проблем със x10mini телефона се включва нормално но когато приеме повикване се рестартирва вадихме сим и сд карта софт и хард ресет от настройките и пак се рестартира при повикване след два,три сигнала свободно на какво може да се дължи това?Моля за помощ
!!

Huawei Mate 20 PRO LYA-L29 Twilight EMUI 9.0.0.153
Mini M8S II 4K
Amlogic S905X Android 6.0.1 Marshmallow
Цитирай

Пробвай първо чиста преинсталция, ако все още продължи, нищо друго освен сервиз не се сещам.
Цитирай

GH0STFACE написа:Пробвай първо чиста преинсталция, ако все още продължи, нищо друго освен сервиз не се сещам.


И как по точно става това?Много ще съм благодарен на подробно описание Smile

Huawei Mate 20 PRO LYA-L29 Twilight EMUI 9.0.0.153
Mini M8S II 4K
Amlogic S905X Android 6.0.1 Marshmallow
Цитирай

С това: http://www.sonymobile.com/gb/tools/update-service/
ако ти каже че си с най-новия софтуер, му дай въпреки това да продължи. Трябва батерията да ти е над 50%.

Ако така не стане, даваш така: https://www.androidbg.com/forum/topic205...shche.html
т.2 по-специално.

Но, ако телефона е гаранционен, не прибягвай до вариант 2, а го носи на сервиз.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 4 гост(и)