Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблеми и въпроси свързани с Xperia x10 mini/pro

Закачаш за SUS/PCC и repair-ваш.
Цитирай
Аксесоари

благодаря.свърши перфектна работа.
Цитирай

А по моя въпрос, дали ще стане с префлаш-ване, някой имал ли е такъв проблем
Цитирай

Пробвай. Ако не, в сервиз пак.
Цитирай

Здравейте колеги на скоро едно приятелче си закупи Sony Ericsson Xperia X10 mini pro. Миналият ден ме попита да ли знам как се обновява версията на аднроид на тази марта телефон и също така да ли има някаква беплатна GPS навигация та за това се обръщам към вас ако може да ми обесните как да обновим версията на това телефонче до последната излязла версия на андроид

Горд собственик на Sony Ericsson Xperia Arc s (Misty Silver Version)
Цитирай

В твоя случай ползвай за официален ъп първата програма.
https://www.androidbg.com/forum/topic190...21v23.html

За GPS:

https://www.androidbg.com/forum/forum33-gps.html
Цитирай

Аз имам проблем с маркета, не мога да влизам и да свалям приложения. Като въведа данните ми излиза: Здравейте! can't establish a reliable data connection to the server.
this could be a temporary problem or you phone may be not provisioned for data services. if it continues , call customer care.
Телефона е xperia x 10 mini,, а версията на андроид 2.1 update1 . Някой може ли да ми каже как мога да го оправя?
Цитирай

Поста ти е преместен в правилния раздел.


А имаш ли интернет на телефона?
Цитирай

Искам да ви попитам кам нога да си отключа боотлоудъра без да прецакам телефона понеже е разкодиран по незнаен начин от чужд оператор? Става въпрос за х10 мини про.

Huawei Mate 20 PRO LYA-L29 Twilight EMUI 9.0.0.153
Mini M8S II 4K
Amlogic S905X Android 6.0.1 Marshmallow
Цитирай

Ето така: https://www.androidbg.com/forum/post303357.html#p303357

Като проверяваш задължително с S1tool какво е състоянието на симлока.
Цитирай

Здравеите Smile Искам да попитам едно въпросче. Веднъж си отклучих боотлодера сложих наа келнер за ИКС и съответно такъв роом. След време реших да го сменя и със СЕУС си сложих стоковия роом на моя Х 10 мини. Въпроса ми е дали след СЕУС боотлоадера се е заклучил , а кернела се е махнал. (планирам да слагам МИНИ СМ 7)

Sony Xperia XZ Premium
Цитирай

БЛ си е отключен, но си със стоков кернел в момента. :cheers:
Цитирай

Година и половина си работя без проблеми с моето х10 mini и те ти проблеми тези дни. Не ще да влиза в нета през оператора. Успявам да влезна само в сайовете на виваком, виватвбок и дир. Когато пробвам други сайтове се опитва изтегли нещо и когато влезна в хронологията пише <неизвестна> адресът на сайта и изтегляне не е успешно. Няма маркет, няма туба, няма скайп, емейл също. Забелязва от скоро че там където трябва да е логото на оператора изписва че няма услуга, но мрежа си има и провеждам разговори без проблем. Връщах вече към фабрични настройки и нищо. Възможно ли е проблема да е от сим картата? Забелязал съм че понякога когато сменям оператора в роуминг и се опитвам да се закача към домашна мрежа ми изписва че нямам право или нещо от сорта.
Цитирай

Най-лесно е да пробваш с на някой прител сим-а.
Но пробвай и да преинсталираш системата (не просто връщане на фабрични данни)
Цитирай

Така и така ще се преинсталира, та реших да е нещо по-така. Давайте някакви насоки че от много четене повече се обърках. Сега съм с 2,1. Искам телефонът да става като ацесс поинт и да мога да инсталирам приложния на картата памет. Телефонът е рутнат.
Цитирай

Да докладвам за моят проблем.
Преинсталирах, но няма промяна. Телефонът беше рутнат и след преинсталирането иконата със супер юзер липсва. Предполагам това означава че преинсталирането е успешна. Вчера сложих сим картата в едно HTC и нямаше проблем с нета. Значи картата си е 6. Връщането и в телефонът ми се оказа проблем. Включвам телефона, закача се към мрежата и след няколко минути ми изписва поставете сим карта. Така 4 - 5 пъти докато заработи нормално. Май телефона е за сервиз. Очаквам вашите мнения.
EDIT
Сега пробвах телефона с карта на гръцки оператор. Няма проблем с нета и описаният по-горе проблем със сим картата. Май ще се наложи смяна на сима.
Цитирай

Здравейте колеги значи проблема е че не мога да изпращам съобщения, дава някаква грешка ерор 96 предполагам че не ми е въведен номера за смс центъра, но не мога да намеря къде трябва да го напиша, ако някои може да помогне благодаря предварително.

Samsung Galaxy S8
Цитирай

*#*#4636#*#*

Даваш на Phone information. Скролваш надоло и търсиш полето SMSC. Даваш refresh и ще ти даде какъв номер е вкаран. Можеш да го коригираш ако искаш и даваш Update.
Цитирай

мерси за бързия отговор, но като напиша номера на смс центъра и дам ъпдате ми дава update error.

Samsung Galaxy S8
Цитирай

Мисля, че трябва да изясниш проблема с оператора си.
Цитирай

Здравейте,наскоро си взех телефончето втора употреба ,и попаднах на следния проблем!Когато снимам със светкавица телефона се рества,като я изключа няма проблем!В Youtube понякога като пусна клип и се рества отново!на 2.1 съм,провах резатване на настройките,както и преинсталирах ,но проблема си седи
Цитирай

аз съм със sony ericsson x10 mini имам проблем телефона ми се свързва 2-3 минути и прекъсва връзката като датчика на wifi си стои все едно е свързан
Цитирай

Здравейте,
Един познат си купи Xperia X10 mini. Андроид 2.1.
Има абсолютно същия проблем като в Пост 157 - не може да се свърже а Play (Маркета). Исках да му сваля от там някой файл мениджър, а не мога да се свържа. В същото време гугъл акаунта е регистриран, щото на екрана на телефончето се появи иконката с пощенския плик и може да си проверява пощата през wi-fi...
Не разбрах какво е решението на Пост 157?

SGS I -> Sony Z3
Цитирай

В тази тема може да намериш помощ: https://www.androidbg.com/forum/topic534...-play.html
Цитирай

Благодаря, Ghostface..
Ще опитам утре-вдругиден като видя човека какво ще стане.
По-здрави!

SGS I -> Sony Z3
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)