Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблеми и въпроси свързани с Xperia x10 mini/pro

Здравейте на всички,сещате се че имам проблем с едно телефонче,и затова пиша тук.Значи става въпрос за Xperia mini pro.Накратко проблема е че всеки път като го използвам,на 5-10 сек.се включва камерата Devil .направо ме подлудява.взех го втора ръка,кодиран беше,разкодираха ми го в сервиз и малко след това почна да го прави.някви идеи ако имате ще съм благодарен Smile
Цитирай
Аксесоари

Идея защо, нямам. Но пробвай да го преинсталираш със SUS или PCC.
Цитирай

Здравейте колеги! Имам сериозен проблем с моята xperia x10 mini pro ! Наскоро вземах да го флашвам и след като се флашна се рестартира и повече не иска и да се включи :wall: Сега не знам и какво да го правя, май ще е през терасата.Ако някой е имал същия проблем ще се радвам ако сподели. (освен че да го нося на сервиз)
Цитирай

Като опиташ да стартираш светва ли поне лед-а?
Цитирай

Не! Направо е пълна омазвация.
Цитирай

kentavara написа:Не! Направо е пълна омазвация.
Кажи по-подробно какво си правил с него!Какво си му флашвал?С отключен bootloader ли е?Батерията заредена ли е,има ли ток в нея?
Като се опиташ да го включиш няма никаква реакция,така ли?

Iphone 13 mini Blue 128GB
Xiaomi 11 Lite 5G NE 128GB
Цитирай

Батерияте е заредена на 100 процента.Няма никаква реакция от телефона след като се изключи след флашване.Все едно е изгаrмял. Всичко спазено от https://www.androidbg.com/forum/topic205...shche.html
Цитирай

Здравейте предварително се извинявам ако направя някоя грешка нов съм в това. И да започна с проблема ми преди дни ми подариха една xperia E10mini но менюто му е заключено много се рових из нета какво ли не пробвах но нищо не става.Значи пробвах с "Sony PC Companion и с Update Service и дори с FlashTool " при всичките ми изписва че съм с май новата версия и нищо не става моля помогнете. :wall: :wall: :wall: :wall:
Цитирай

До колкото разбира от написаното ,телефона има някакъв шаблон/парола и не можеш да влезнеш в менюто.Ако е така направи следното: изключи телефона,пусни PC Companion,избери Software update и трябва да ти се появи прозорче от което да избере "Repair my phone",следвай инструкциите.Това ще върне телефона(софтуера) в състоянието когато е бил закупен.

Iphone 13 mini Blue 128GB
Xiaomi 11 Lite 5G NE 128GB
Цитирай

Здравейте, имам Xperia X10 Mini, на който му скъсахме няколко кабелчета като го отваряхме, от онези тънки като паяжина, които свързват платките, и няма батерия. Имате ли идея къде мога да го поправя в Пловдив, сервиз нещо, ако може направо ми пишете на скайп general_spec или съобщение тук, благодаря
Цитирай

Здрвейте, преди около година се снабдих със сони ериксон х10 мини про и до ден днешен немога да свалям приложения от андроид маркета.... Cry опитвах всичко, което се сетих опитах се да ъпдейтна софтуера на телефона и не става, направих незнам вече колко регистрации и пак ми излиза едно и също нещо "нямате свързано устройство към маркета" или ми казва, че нямам добър интернет. МНОГО ВИ МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ че вече нз какво да правя... :facepalm:
Цитирай

В крайна сметка правил ли си мъ преинсталация/repair през PCC/SUS или не?
Ако не си, направи и виж как ще е.
Цитирай

Здравейте, малко сложно е направен този форум но аз имам нужда от всички програми които са на картата на телефона на мини-про защото по погрешка изтрих всички и сега не мога да ползвам почти нищо.Ще съм много благодарен ако някой ми изпрати , програмите или начина по който да ги въведа на ново.И-мейла ми е chiccobor@abv.bg
Цитирай

chiccobor написа:Здравейте, малко сложно е направен този форум но аз имам нужда от всички програми които са на картата на телефона на мини-про защото по погрешка изтрих всички и сега не мога да ползвам почти нищо.Ще съм много благодарен ако някой ми изпрати , програмите или начина по който да ги въведа на ново.И-мейла ми е chiccobor@abv.bg
Ако искаш ми вярвай,но от поста ти не разбрах абсолютно нищо Huh ,може би проблема е в мен.
Не можеш ли да си ги изтеглиш от плей стора?Всички ще са там в секцията "Моите приложения/My apps"

Iphone 13 mini Blue 128GB
Xiaomi 11 Lite 5G NE 128GB
Цитирай

Здравейте колеги, имам следния проблем телефона ми изключваше когато пусна камерата, когато е на зарядно не. Реших да обновя софтуера с програмата Update Service и се получи така че тела работи само на зарядно махна ли го и до 10 секунди изключва. Някои ако може да помогне нека пише или ако е имал същия или подобен проблем. Благодаря ви предварително Smile
Цитирай

Вероятно батерията си е заминала.
Цитирай

Съвсем нова съм както във форума,така и в ползването на телефон с Андроид... Та,взех си Мини 2-ра ръка и направо съм в шаш и паника-нищо не му разбирам. :wall:
Имам няколко въпроса,които сигурно ще ви се сторят смешни но:
1/ защо отгоре на дисплея от ляво ми седят постоянно едни знаци с възклицателна,а до тях 2 цветенца със стрелки? :huh: Това нормално ли е? Знам,че е свързано със СД картата,която още нямам,но двете "цветенца" със стрелките се появиха в последствие. :unknw:
2/след знака за "Внимание" горе в ляво има една картинка с червен Х и някакви точки,която също не знам какво означава.
3/защо не ми дава да правя снимки без СД карта? Няма ли хич памет телефона? :confused:
4/ Как да си проверявам сметката,след като ми кажат "За проверка на сметка натиснете 1" Пиша го на клавиатурата,но не го отчита оператора...
Благодаря ви предварително.
Цитирай

ако си на глобул направо пиши *123*1#. А за другите неща дай един screenshot да видим за какво става въпрос. Ако си с андроид 2.3 задръж power бутона и ще имаш опция screenshot, ако си с 4.0.4 задръж power бутона и този за намаляване на звука и ще направи снимка.


П.П. С какво мини си? Х10 мини или само мини?

Sony Xperia Z
Цитирай

Кой е този power бутон? Само с мини съм,едно червено.. Аз на клавиатурата си пиша комбинацията за проверка на сметка,но не знам как да я пратя..На предишния ми Ериксон си имаше "изпрати"..
И това със снимките нормално ли е? Как да проверя колко памет има телефона? Уж никъде няма нищо,а ми изписва постоянно поставете мемори карта...
[Изображение: Sony-Xperia-X10-mini-Android3.jpg]
Цитирай

Щом си само с мини има раздел за него, тук е за X10 мини... Power бутона е този с който включваш/изключваш/заключваш телефона. И телефона има само 330 мб памет и затова иска карта памет...

Sony Xperia Z
Цитирай

Оказа се,че телефонът ми е Х10 мини. Confusedtupid: Днес бях до едно магазинче за gsm аксесоари и си взех карта. Човекът каза,че е Х10 мини,а и като понечих да си пращам песни от стария,го разпозна като такъв.Сега проблемът ми е,че не знам как да приема файла от друг телефон. :wall: Включвам блу туут-а,изписва ми едно съобщение набързо и издава сигнал.После се лутам и не знам от къде да потвърдя,докато другия телефон "изгуби" търпение и прекрати изпращането.Сега отгоре ми стоят едни удивителни на 4-те неприети файла.... :angry: Crazy
Цитирай

Разгадах го! Lock Lock Lock То си имало падащо меню отгоре,а аз да не знам. :rofl:
Цитирай

Здравейте, искам да попитам с фактори ресет-а на x10 mini pro за всичко ли помага ? (нов съм в това и не разбирам много)

LG L Bello - Black Titan > Lenovo S60-a > Samsung Galaxy s6 Edge white
Цитирай

Ами не за всичко! Примерно няма да помогне да стане 8 ядрен процесора.
Цитирай

ще вземам такъв телефон втора ръка (х10 мини про) и за това питам. А може ли при възникнали проблеми да питам тук?

LG L Bello - Black Titan > Lenovo S60-a > Samsung Galaxy s6 Edge white
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)