Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблеми и въпроси свързани с Xperia x10 mini/pro
#51

като отворя приложението маркет от телефона ми изписва че нямам врзка с интернет при налична такава
Цитирай
Аксесоари
#52

Пробвай от други източници на интернет.
Цитирай
#53

Здравейте, имам малък проблем, когато звъня на някой, телефона ми не дава нито сигнал, нито нищо дори и човека да ми е дигнал, пак не се чува Sad
Цитирай
#54

Направи фактори рисет. Но ще се изтрие всичко от телефона, така че вземи мерки да си направиш бекъп.
Цитирай
#55

Напоследък телефона ми дава ядове с Wi-fi-то. Имам рутер вкъщи, телефона ми беше нон-стоп вързан към него когато съм си в нас, едновременно с мобилния интернет. И от една седмица насам телефона ми изобщо не намира мрежата ми. Имам съмнения, че без да искам съм натиснала вместо свързване - забравяне. И я е забравило. Добавих нова мрежа със същите параметри, сега я имам в устройствата, но никога не мога да се свържа, тъй като непрекъснато дава, че не е в обхват. Някой има ли идея как може да го оправя проблема? Благодаря ви предварително Smile
Цитирай
#56

Здравйте, все още имам проблем с моето мини опитах вкъщи с рутер на моя телерон отново имам същия проблем явно трябва да си ъпдейтна самия андроид на телефона може ли да ми кажете кал. Благодаря предварително!
Цитирай
#57

Ползвай SEUS или PCC
Цитирай
#58

Имам следният проблем с wifi като си ида в сф и не виждам wifi сигнала от рутера ми,а като сам си в нас и на други места нямам никакви проблеми?!Знаете ли каде може да е проблема?Качих си програма за wifi ама и тя не го вижка.А колегата ми с неговото htc я вижда без никакви проблеми.
Благодаря предварително
Цитирай
#59

Пробвай да смениш канала на руутера. Примерно на някой по-долен.
Цитирай
#60

Здравейте, Искам да попитам след като съм с 2.3.3 версия на андроид , мога ли да инсталирвам пролижения в картата памет или е задължителен Руут'а , зашото четох че гаранцията си отива при Руут Smile Ще съм Много Благодарен Някой знаещ да ми помогне ! Smile Tongue Smile
Цитирай
#61

С 2.3.3 може да се местят (без руут)....нооо, ми е интересно как ще сложиш 2.3.3 без руут Smile
Цитирай
#62

Смисъл искам да си закупя смартphone SE Live with Walkman , и мисля че го дават със Gingebread с Най новата актуална версия на андроид 2.3... , и Исках просто да разбера след като ще разполагам с такъв стоков ром дали ще мога нали да инсталвам в Картата памет, Без Руут Smile Незнаех Къде да напиша темата реших ей така свободно да попитам ;д Благодаря за Отоговора ! Smile Smile
Цитирай
#63

Dinasty написа:Смисъл искам да си закупя смартphone SE Live with Walkman , и мисля че го дават със Gingebread с Най новата актуална версия на андроид 2.3... , и Исках просто да разбера след като ще разполагам с такъв стоков ром дали ще мога нали да инсталвам в Картата памет, Без Руут Smile Незнаех Къде да напиша темата реших ей така свободно да попитам ;д Благодаря за Отоговора ! Smile Smile

Ами поне като пишеш в темата за x10 mini, да беше уточнил за какъв модел телефон става дума.
Да, line walkman е със 2.3.3/2.3.4, така че ще можеш да местиш приложения на картата без руут (но само тези, които разработчика е направил да се местят), но те вече са повечето приложения.
Цитирай
#64

Здравейте! С 2.1 съм, искам да изтегля приложението за съобщения на фейсбук, но не ми позволява. В маркета не фигурира, а ако тръгна да го тегля от друго място не се получава. Същата история и с едно приложение за статистики. Имате ли идея защо се получава така и има ли някакъв начин да тръгнат приложенията?
Цитирай
#65

Здравейте. От няколко дни имам Xperia X10 mini. Опитвам се да си сменя фона с друга картинка, обаче на дисплея се появява само част от нея. При това не е частта, която съм "отрязала" в прозореца за избор на картинка. Няма ли начин на дисплея да се появи цялата картинка - така, както се показва при прегледа на файла?
И друго - гледам, че пишете за теми. Има ли начин да се инсталират теми на телефона?
Досега бях със SE c905 - има страхотни теми. Има ли как да използвам някоя от тях?

П.П./ Жена съм - ако може обясненията да са на по-простичък език. Wink
Благодаря предварително.
Цитирай
#66

Spring Fairy написа:Здравейте. От няколко дни имам Xperia X10 mini. Опитвам се да си сменя фона с друга картинка, обаче на дисплея се появява само част от нея. При това не е частта, която съм "отрязала" в прозореца за избор на картинка. Няма ли начин на дисплея да се появи цялата картинка - така, както се показва при прегледа на файла?
И друго - гледам, че пишете за теми. Има ли начин да се инсталират теми на телефона?
Досега бях със SE c905 - има страхотни теми. Има ли как да използвам някоя от тях?

П.П./ Жена съм - ако може обясненията да са на по-простичък език. Wink
Благодаря предварително.

Свали си тази програма и чрез нея си сложи картинката за тапет.

Има възможности за теми, но в повечето случаи трябва ти да си ги сготвиш. И явно след като споменаваш, че си жена и си за пръв път с андроид ти препоръчвам да не бързаш да го правиш, защото това нещо изисква руут и рикавъри.

А какво е руут и рикавъри: Root Рикавъри

Може тези неща да ти изглеждат сложни на първо време (а те не са чак толкова), но за начинаещ са си сложни. Така че моята препоръка е...разглеждай и чети форума...играй си с телефона...и като му свикнеш на всичко, тогава се захвани.

Ето ти още една полезна тема за всички Sony Ericsson-и: https://www.androidbg.com/forum/topic156...vpros.html в която също има инфо какво в руут и рикавъри и още други полезни неща.
Цитирай
#67

Много, много благодаря. Аз също смятам да не се хвърлям изведнъж на по-сложните неща, особено на тези, които не са ми напълно ясни. Засега ще се възползвам от програмката за тапети, а после всяко нещо с времето си.
Цитирай
#68

Здравейте от известно време ползвам SE X 10i MINI купен от Франция успешно го ъбдейтнах до 2.1 но ми се иска вече нещо ново. Опитах се да си сложа къстъм ром, защото официален така и не излиза но не успявам, четох доста във форума но някъде бъркам и не знам къде . Моля GH0STFACE и хората които могат и имат малко време да ми помогнат .
Цитирай
#69

Може да е тъп въпроса , но все пак се надявам някои да ми помогне ... и така .
Имам Sony Ericsson X10 mini pro и паметта и е супер малко , от горе написаното разбирам че трбва да рут-на телефона и когато ми излезе SuperUser като приложение от там се правят настройки .
Правилно ли сам разбрал Smile
Цитирай
#70

Здравейте!Телефонът ми е хпериа х10 мини.Вчера реших да си сложа ъпдейт 2.3 на Андроид.Направих всичко каккто трябва,но при последното рестартиране на телефона,като се изписа Sony Ericsson телефонът заби...Изобщо не реаргира на каквото и да е било.Кажете ми какво да правя Sad
Цитирай
#71

Прочети по-хубаво тази тема: https://www.androidbg.com/forum/post303389.html#p303389

По точно момента "Как се флашва фърмуер" и си свали от Колекцията с фърмуери един ftf за х10 мини и го флашни.
Цитирай
#72

Здравейте! Рутнах си телефона преди време, за да мога да записвам приложенията в картата с памет, която беше 1ГБ. Сега си взех нова карта с памет от 4ГБ. Нужно ли е да правя нещо или всичко си е вече в новата карта с памет (като изключим снимки и т.н.)

И още един въпрос - с какво мога да си правя чат-пат бекъп, който да пазя на компютъра?
Цитирай
#73

Няма да ти рабоят приложенията, които си инсталирал на картата, освен ако не направиш на ново партишън и не презапишеш в него всичко което е имало с същия партишън на старата карта.

За Бекъп: xRecovery и Titanium Backup.
Цитирай
#74

Благодаря ти. Също да попитам - от две седмици се опитвам през няколко дни да ъдейтна андроида, с 2.1 съм, харесала съм си ром, но стигам само до Flashtool, който не открива телефона. Пробвах стъпките, които ги има в темата, пак не го открива. Направо вече не знам къде е проблема, какво ли не пробвах. С мини про-то съм. Пробвах и от настолния компютър и от лаптопа. Нулева успеваемост и с двете. Даже понякога в момента, в който включа usb кабела в компютъра и той се изключва.. Huh Може ли да ми кажеш къде бъркам?

1. Включвам програмата, Flashtool.
2. Свързвам телефона и натискам първото, за свързване на телефона.
3. Отварям Flashtool и чакам.
4. Нищо не става, започвам да разархивирам, да инсталирам драйвъри и все същото - не открива скапания телефон и това си е :huh2: :facepalm:
Цитирай
#75

Инсталирай си PC Companion, той качва и драйверите които трябват.

Иначе като ти е включен телефона в компютъра в Device manager погазва ли да има проблемно устройство?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)