Темата е заключена
Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

LG G5 избор на телефон
#1

До сега винаги съм бил със Самсунг.Последният ми е Sаmsung s6 Egde. Двоумя се между LG G5 или Sаmsung s7. S7 Egde ми идва голям за носене. На Самсунгите съм използвал крачкомера, дистанционното за телевизор/климатик, пулсомер по малко, обичам да експериментирам с различни ромове. А как е при вас по тези въпроси.
Аксесоари
#2

Ше съжалиш ако минеш на LG. Лично мое мнение. От амолед да минеш на IPS .... Недодяланата форма на LG в сравнение със самсунг още един голям минус

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
#3

G5 е най-големия провал на LG, може би от както съществуват. Опитаха се да експериментират, но се провалиха мащабно много.
Малка батерия, лошо калибриран екран, ужасно лоша сглобка, а тия модули са толкова нескопосани колкото самия телефон.

Сравнение между S7e и G5 реално не може да има - няма аспект, в който самсунг да не е по-добър. Да, като размери не е от най-малките телефони но получаваш много красив 5.5" екран и 3600мах батерия, която ще оцениш с времето (: Плюс... с размера се свиква лесно.
За нуждите ти обаче.... S7 няма инфраред, демек няма да можеш да си контролираш домашната техника.
Положението с ромовете също е доста слабо. Да не кажа трагично.

По-скоро ако ти се ескпериментира с ромове и като цяло някакъв нов телефон бих ти препоръчал да разгледаш 1+3T. Много добър телефон + е по-евтин и от двата изброени по-горе.

Trust nobody who smiles before 10am...

#4

Имаме си раздел за такива теми. Lock

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)