Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с интернета
#1

  Здравейте,колеги.От 2 седмици имам проблем с интернета.Включвам го имам интернет малко време и спира.След като изключа и включа интернета имам пак известно време и после пак не.Пробвах с hard reset,но след 2 дни се получи същата история.Въпросът ми е на някой случвало ли му се е и дали може по някакъв начин да се оправи? Благодаря Ви,предварително.Телефонът е Lenovo P70-A android 4.4.4 kit kat
Цитирай
Аксесоари
#2

С кой интернет точно - мобилния или wi-fi?

 
Цитирай
#3

(2017-05-24, 15:53:41)NoMaD написа:  С кой интернет точно - мобилния или wi-fi?

Мобилния (Мтел),а на wi-fi нямам грам проблем
Цитирай
#4

Пробвай с карта на друг оператор.

 
Цитирай
#5

Един уточняващ въпрос - обърнал ли си внимание когато спре мобилния нет, индикацията "3G" или"4G" (не стана ясно какъв ползваш), горе на инфо лентата продължава ли да си стои и какъв обхват дава на слот 1?
А и имаш ли възможност да включиш картата в друг апарат и да видиш дали го прави същия номер?
Цитирай
#6

(2017-05-24, 23:08:57)gene написа:  Един уточняващ въпрос - обърнал ли си внимание когато спре мобилния нет, индикацията "3G" или"4G" (не стана ясно какъв ползваш), горе на инфо лентата продължава ли да си стои и какъв обхват дава на слот 1?
А и имаш ли възможност да включиш картата в друг апарат и да видиш дали го прави същия номер?

На 4G го ползвам и да продължава да стои и обхвата на картата е пълна,но интернет няма.Ще пробвам да я сложа на друг апарат и ще пиша.

П.П. Слагах картата в друг апарат и проблем няма.То и на Леновото ми го прави когато реши,само когато съм извън София е постоянно така.Според теб ако инсталирам 5.1 дали ще се оправи или е хардуерен проблем ?

(2017-05-24, 17:21:54)NoMaD написа:  Пробвай с карта на друг оператор.

Ще опитам утре и ще кажа  резултата
Цитирай
#7

Здравейте!
Знае ли някой защо когато си пусна wi-fi или Мобилните данни на телефона, за да поровя в Google, youtube, dir.bg ... във Viber излиза, че последно съм била онлайн в този същия час, в който всъщност не съм използвала viber, а съм разглеждала сайтове в интернет?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)