Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни актуализации за P10 Lite

(2017-12-26, 19:16:29)Appoloin написа:  току що ъпдейтнах с B191

Като ота ли ти дойде и на кой оператор си. Имали нещо ново или само обновяване нивото на сигурност
Цитирай
Аксесоари

(2017-12-26, 20:32:07)kristo_b написа:  С коя версия на P10 lite си?


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

Би трябвало да е с едносимовия модел WAS-LX1C432 (за Европа). До колкото статистиката говори, едносимовите версии получават първо ъпдейтите, след това са двусимовите телефони.

P.S.
Сега гледам, в XDA, че за едносимовите телефони, за европейския пазар, версията е B192.
Цитирай

В момента се тегли.

   

LG Optimus 4X HD 1/16 -> S3 Neo 1.5/16 -> Huawei P10 Lite 3/32 -> Samsung A50 4/128 -> Redmi Note 9 Pro 6/128 -> Mi 10T 5G 6/128 -> S23 Plus 8/512
Цитирай

на теленор сам новото освен нивото на сигурност е услугата VoLTE стига оператора да  я предлага в което не съм сигорен Smile 

но подробности тук http://www.stechguide.com/huawei-p10-lit...at-update/


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

Новото в B191е VoLTE което не можах да схвана много за какво е. Инъче след ъпдейта леко ми лагва на моменти.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

VoLTE е voice over LTE. Т.е. гласови повиквания и осъществяване на разговори в LTE честотния диапазон ( 4G LTE network). Обичайното 4G, LTE, позволява само трансфериране на данни, но не и провеждане на разговор при активно 4G. За това и ако сте забелязали непосредствено преди получаването на обаждане, телефонът минава в режим 3G. Същото става и когато набираме някой. При VoLTE би следвало да няма това минаване от режим в режим, а и теоритично бе трябвало качеството на разговорите да се повиши. Друг е въпросът, че и операторът трябва да разполага със съотвената инфраструкура, за да осигури VoLTE, с която за сега в България никои от родните ни оператори не разполага, до колкото ми е известно.
Цитирай

Аз мисля, че има нови мелодии, тонове или поне до сега не съм ги чувал, което клони към 0,защото съм ги прослушвал всичките. Проверете си и споделете. Може и аз да съм се подвел....

Изпратено от моят WAS-LX1 с помощта на Tapatalk

LG Optimus 4X HD 1/16 -> S3 Neo 1.5/16 -> Huawei P10 Lite 3/32 -> Samsung A50 4/128 -> Redmi Note 9 Pro 6/128 -> Mi 10T 5G 6/128 -> S23 Plus 8/512
Цитирай

Как е батерията?
Цитирай

Успеят ли да подобрят малко батерията ще изтрепат рибата но нека колегите с новата версия да споделят как стоят нещата.
Цитирай

(2017-12-28, 15:41:46)esil2 написа:  Успеят ли да подобрят малко батерията ще изтрепат рибата но нека колегите с новата версия да споделят как стоят нещата.

Да съгласен съмSmile Но аз нямам този късмет да я получа все още тази нова версияSmile Може и да ме прескочи но ще се раздвам на отзиви от колегите особенно от батерията.. другото при мен разботи както се очакваSmile
Цитирай

(2017-12-27, 21:02:58)Ivan_Bonev написа:  Аз мисля, че има нови мелодии, тонове или поне до сега не съм ги чувал, което клони към 0,защото съм ги прослушвал всичките. Проверете си и споделете. Може и аз да съм се подвел....

Изпратено от моят WAS-LX1 с помощта на Tapatalk

..дай няколко имена, които според теб са нови и ще проверим дали ги има в старата версия Wink

                                                                    
Цитирай

(2017-12-28, 19:20:44)georgi4a написа:  ..дай няколко имена, които според теб са нови и ще проверим дали ги има в старата версия Wink
От тонове за съобщения/известия - Huawei Cascade и Leaf, а от мелодиите - Huawei Tune Clean, Huawei Tune Orchestral.

Изпратено от моят WAS-LX1 с помощта на Tapatalk

LG Optimus 4X HD 1/16 -> S3 Neo 1.5/16 -> Huawei P10 Lite 3/32 -> Samsung A50 4/128 -> Redmi Note 9 Pro 6/128 -> Mi 10T 5G 6/128 -> S23 Plus 8/512
Цитирай

За жалост и на В185 си ги има Smile

                                                                    
Цитирай

Ъпдейтнах вчера сутринта до B191, засега не виждам някакви особени промени, то и не съм го ръчкал много поради липса на свободно време. И при B185 си имаше VoLTE.
Не мога да кажа как е батерията за това кратко време, но тази нощ се срина с 10%. Вечерта преди да легна беше на 93% ( сутринта го заредих до 100%, почти не съм го ползвал през деня), а сутринта вече беше на 82%. Досега с В185 не е имал такъв дрейн на батерията. Падането на батерията е било между 00:30 и 03:38 часа. Всичко е спряно ( wifi, мобилни данни, gps и т. н.), всички приложения се затварят след изгасяне на екрана. Какво е сринало батерията не знам? Някакви идеи, колеги? 
Почна да ме хваща яд, че не си останах на B185, там поне падаше с 4 % за нощ.
Иначе телефона си работи все така бързо и плавно, без забивания и лагове.
Направих пълен OTA ъпдейт, след което ресетнах телефона.
Цитирай

Ресет на телефона за такъв малък ъпдейт- не, мерси.
На мене за нощ ми пада около 1-2%. (B185)
Цитирай

Някой знае ли как да върна B185?
Между другото - тази вечер излезе нов ъпдейт - B193. Има нови пачове за сигурност от Google.
Цитирай

Аз съм към оранжевите с двусимовия модел и нямам никакъв ъпдейт, продължавам да си стоя на В184
Цитирай

Аз съм на B185 и имам само за актуализиране B191. Доволен съм засега от телефона, не мисля да го пускам този ъпдейт.
Цитирай

И аз съм голф дву симов и съм още на В184 и нямам ъбдейт

Huawei p10 lite 
Цитирай

(2017-12-30, 13:41:03)chochko7 написа:  И аз съм голф дву симов и съм още на В184 и нямам ъбдейт

Колеги някой на теленор с 185 дали е получил ъпдейт за по-нова актуализация има ли?
Цитирай

да, аз съм на теленор, а телефона е от технополис. Честно казано никаква разлика няма спрямо предишната версия. Може би само новото е, че дектопа се върти безкрайно и в двете посоки.

Samsung a40
Цитирай

(2017-12-31, 21:13:26)flammen написа:  да, аз съм на теленор, а телефона е от технополис. Честно казано никаква разлика няма спрямо предишната версия. Може би само новото е, че дектопа се върти безкрайно и в двете посоки.

Моят е купуване от Теленор и се чудех какъв е принципа и защо няма нищо към мен дори се колебая дали да направя хард ресет за  може да го получа и аз.... Явно не е ясно кои получават... Или просто мен са ме забравили
Цитирай

Аз имам ъпдейта -Теленор.
Още не съм ъпдейтвал. Каже де, по-добре ли е батерията?
Цитирай

Моят също е купуван от Теленор и не само ъпдейтнах към B191, ами и получих ъпдейт B193. Все още не съм слагал B193.
За батерията съм писал малко по-горе. Не съм го ръчкал много телефона тия дни, само малко разговори и не мога да кажа колко SoT прави. От време на време пада рязко с по 4-5 % и това падане е свързано с някаква активност на SwiftKey и Maps. Май ще минавам на друга клавиатура.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)