Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни актуализации за P10 Lite

(2018-01-05, 10:48:05)billibi написа:  Що да няма полза от ъпдейта,  запушват дупки в сигорноста. Телефона  не е само за забавление

СигОрност?а? Ама аз не искам само сигурността да ми пипат, а искам и друго нещо да видя. Все пак с кво реално усещам, че съм имал ъпдейт? Например може леко да оптимизират батерийката. Ако искам сигурност, няма да позлвам такива устройства, а телефон с шайба.
Цитирай
Аксесоари

Както си бях на В184 преди малко ми се появи FULL OTA В194, актуализирах и първото нещо което ми направи впечатление е като че ли телефона стана малко по бавен, други промени не виждам. За батерията не мога да кажа трябва като падне довечера да го заредя и утре ще я тествам.
Цитирай

(2018-01-08, 11:45:08)esil2 написа:  Както си бях на В184 преди малко ми се появи FULL OTA В194, актуализирах и първото нещо което ми направи впечатление е като че ли телефона стана малко по бавен, други промени не виждам. За батерията не мога да кажа трябва като падне довечера да го заредя и утре ще я тест
А това официални ъпдейти ли са или през разни програмки?
Цитирай

Не ползвам никакви програмки, просто реших да проверя в менюто на телефона дали има нова версия и излезе
http://prikachi.com/images.php?images/899/9240899k.jpg
Цитирай

(2018-01-04, 14:39:27)Slonio81 написа:  Интересно ми е колко  време след 191   идва и 193?Smile

Седмица някъде
-------------------
(2018-01-08, 11:45:08)esil2 написа:  Както си бях на В184 преди малко ми се появи FULL OTA В194, актуализирах и първото нещо което ми направи впечатление е като че ли телефона стана малко по бавен, други промени не виждам. За батерията не мога да кажа трябва като падне довечера да го заредя и утре ще я тествам.

Последните стават първи а Smile

                                                                    
Цитирай

И аз преди малко проверих за update и нямаше, дадох да провери за последен пълен пакет и ми изскочи B194. Ще пиша за впечатления, след като го обновя малко по-късно. Smile
Цитирай

Аз също трябваше да дам на "Изтегляне на най-новия пълен пакет", за да ми излезе че има FULL B194. От един час го ръчкам и за мен няма никаква промяна работата на телефона, нито за лагване, нито от към батерия. Работи си чудесно. Инсталирал съм фул версията, без ресет, а и никога не съм правил.

 Huawei P40 pro+    512GB black
Цитирай

Снощи само 4 дни след като получих B191, получих и В193.
Цитирай

С кой пакет ,телефона се държи най- добре и батерията е най- оптимизирана ?
В момента съм с B185 !
Цитирай

... току-що ъпдейтна до В194...

Nokia 7.1 TA-1095
Цитирай

Абе за какво говорите, за не мърдам от В184Smile

От 184, вчера направо ми дойде 194. Не виждам никакви разлики видими. Батерията от 22 часа на 100%, сутринта в 7 беше на 98% със спряно всичко.
Цитирай

Някой има ли представа кога би трябва да пуснат Орео и за нашите телефо, за Мате серията вече го има

Изпратено от моят WAS-LX1 с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2018-01-11, 12:43:12)Kiseto написа:  Някой има ли представа кога би трябва да пуснат Орео и за нашите телефо, за Мате серията вече го има

Изпратено от моят WAS-LX1 с помощта на Tapatalk

Уж тази година, но кога точно не се знае.
Цитирай

Някой получил ли е последна версия 198 [Изображение: 4a67a095b09c6cc986b4a9f9d59c7fcb.jpg]

Изпратено от моят WAS-LX1 с помощта на Tapatalk
Цитирай

От тридневната експлоатация с В194 не намирам разлика в работата на телефона. Отначало ми се стори че е малко по бавен но съм се заблудил, а батерията си е на същото дередже подобрение няма заковала се е на около 5ч екран и не мърда
Цитирай

Здравейте,

С B193 съм и потвърждавам, че прави проблем с мобилните данни от време на време и се налага да ги спра и пусна на ново. С карта на Виваком съм, а апарата е закупен от Теленор. Също така, се усеща лаг, докато разлиствам началния екран и съм минимизирал някое по-тежко приложение - игра, примерно. Тези неща ги нямаше при B183.
Първоначално като ми се случи 1-2 пъти си помислих, че просто нещо моментно е станало, но като започна да се повтаря, определено не си въобразявам.
Моят съвет е, тези които не са актуализирали софтуера все още, да не го правят и да изчакат по-нов.

LG Optimus 4X HD 1/16 -> S3 Neo 1.5/16 -> Huawei P10 Lite 3/32 -> Samsung A50 4/128 -> Redmi Note 9 Pro 6/128 -> Mi 10T 5G 6/128 -> S23 Plus 8/512
Цитирай

И аз препоръчвам да не ъпвате на 193, Много лаком за батерия

Изпратено от моят WAS-LX1 с помощта на Tapatalk
Цитирай

При 194 си е същия като и при 185.

 Huawei P40 pro+    512GB black
Цитирай

При мен няма ъп за 194 все още

Изпратено от моят WAS-LX1 с помощта на Tapatalk
Цитирай

3 дни с 194 и аз потвърждавам, че няма никаква разлика от 183
Цитирай

Чудно ми е ква разлика очаквате?
Цитирай

(2018-01-12, 08:51:17)Nikimi71 написа:  3 дни с 194 и аз потвърждавам, че няма никаква разлика от 183

Бих искал да попитам къде мога да видя какви са промените в съответния пач?(194)

Samsung A50
Цитирай

(2018-01-12, 09:38:09)billibi написа:  Чудно ми е ква разлика очаквате?

Някаква
Цитирай

Очкваме поне някаква оптимизация на батерия да направят поне с тия пачове че с 3а батерията нещо се лабава ми се вижда особено на 193

Изпратено от моят WAS-LX1 с помощта на Tapatalk
Цитирай

На всеки очакванията са свързани с добра бърза работа на телефона и добре оптимизирана батерия а не само пачове за сигурност
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)