Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни актуализации за P10 Lite

Ами аз като го натисна ми намира мрежата на компа вкъщи, но ми иска име и парола и как да я намеря незнам. Иначе явно замества кабела, да си шернеш некое устройсто и направо на него да записваш.
[-] 1 потребител изказва благодарност на axel85 за това мнение:
  • altawast
Цитирай
Аксесоари

(2018-10-23, 21:23:41)axel85 написа:  Добра новина,новия ъпдейт 378 е налице в него има и GPU turbo не че знам какво е, но има развитие.

Къде го видя този нов ъпдейт и това турбо?
Цитирай

(2018-10-26, 19:54:51)axel85 написа:  Ами аз като го натисна ми намира мрежата на компа вкъщи, но ми иска име и парола и как да я намеря незнам. Иначе явно замества кабела, да си шернеш некое устройсто и направо на него да записваш.
Аз сега го тествах на служебния компютър. Потребителският акаунт е защитен с парола. Та - въведох името на потребитуля и паролата и се свързах с компютъра
Цитирай

Ако има притежател на P10 Lite и все още е с Android 7 може и никога да не получи OTA за 8. Въпреки, че с FF установих, че телефонът е approve за 8, то така и OTA не пристигнаха. В същото време на FF не сработва ъпдейта по нито един от двата метода - DNS и Proxy, причините за което са описани в някои форуми. В крайна сметка ъпдейта беше направен чрез funkyhuawei.club, като минах към .370, след което вече ОТА-та отново сработи и се ъпдейтна до .376. С две думи - изтрещяла история.
Цитирай

Гледам братушките са получили gpu turbo
http://prikachi.com/images.php?images/159/9440159N.jpg
Цитирай

Някой поличавал ли е някакъв упдейт било то и секюрити пач.Майна забравиха
Цитирай

Лично аз не съм получавал много отдавна

Huawei p10 lite 
Цитирай

Като излезе нов модел до около година ъпдейтите са по често след това се разреждат и като минат някъде към 2г вече всичко приключва, поне такива са ми наблюденията от трите модела на Хуавей които съм ползвал досега
Цитирай

(2018-11-27, 20:59:57)esil2 написа:  Като излезе нов модел до около година ъпдейтите са по често след това се разреждат и като минат някъде към 2г вече всичко приключва, поне такива са ми наблюденията от трите модела на Хуавей които съм ползвал досега

Не е само при Хуавей и с предния ми телефон Самсунг беше същото. Според мен политика на всички компании.
Цитирай

При Apple устройствата жизненият цикъл е много по-голям. При телефоните на Google може би също, поправете ме ако греша.

Въпреки това за голяма част от Андроид устройствата има налични алтернативни хърмуери като Lineage, което е голямо предимство и практически продължена неофициална поддръжка.
Цитирай

Имам също honor 8 lite който получи турбото преди седмица някъде а телефоните са горе долу набори
Цитирай

Аз получих ъпдейт 380 туко що.
Цитирай

Браво само секюрити пач ли е или има и друго
Цитирай

Аз получих 375 преди малко !
Само секюрити пач за ноември !
Цитирай

(2018-12-05, 15:22:08)ilii4o85 написа:  Аз получих 375 преди малко !
Само секюрити пач за ноември !
Абе какъв 375?? Аз съм с 376 от 2 месеца.
Цитирай

Едносимовите са с този !


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

(2018-12-06, 12:09:17)ilii4o85 написа:  Едносимовите са с този !

На мен преди час ми дойде 380.
Цитирай

И пак нищо ново само пачове за сигурност
Цитирай

@esil2 Нъпълно нормално, вече има P20 Lite и им идва времето да вадят и P30 Lite, ще получавате вероятно само Security Patch - ове, и някои друг Bug Fix

Излезне ли P30 Lite не очаквайте повече от 2-3 Security Patch - ове

Мое мнение!

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай

А турбото кога ще дойде ?
Цитирай

Да съгласен съм с теб но както писах някъде по нагоре в Русия са получили ъпдейти включващи gpu turbo, даже някъде четох ако е истина разбира се че е възможно догодина да има и андроид 9. Иначе политиката на Хуавей с ъпдейтите ми е ясна но все се надявам от десета серия нагоре малко да променят нещата
Цитирай

След този ъпгрейд до 380 много бързо ми пада батерията само като си стои направих му ресет нощо не се промени преди си праввх поне 4 часа екран сега и 2 часа няма говоря само на wifi

Huawei p10 lite 
Цитирай

Аз изтеглих пълния пакет на 380 и не намирам разлика в батеруята
Цитирай

Пристигна ми 380 и директно се появи индикация за  VoLTE. На Вива съм
Цитирай

И при мен се появи в менюто volte но на екрана не излиза пише само 4G, на Виваком съм
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 3 гост(и)