Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни актуализации за P10 Lite

При мен седи до името на оператора. По време на разговор го има до отброяването на времетраенето, в историята на повикванията също го има. Също по време на разговор, индикацията за мрежата си остава 4G, a не се поменя на 3G, или H. Но пък, при СМС за проверка, ми се връща отговор, че услугата не може да бъде активирана...


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
Аксесоари

Много странно, операторите, телефоните и версиите на софтуера ни са еднакви а се получават разлики с това volte защо така не знам. Както казах при мен се появи само в менюто на екрана не излиза, по време на разговор се променя на 3G а при опит за активиране чрез смс на номер 1701 ми връща съобщение че услугата не е налична за този телефон
Цитирай

Аз преди време си бях активирал услугата на един S8. Може и от това да е.
Ето и историята на повикванията:


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

С това трябваше да започнеш че си я активирал на друг телефон иначе няма логика нещата да са различни
Цитирай

Да започна с това, ама късно се сетих. Rolleyes Rolleyes Rolleyes
Цитирай

често cpu turbo
Цитирай

(2018-12-12, 22:36:41)vasko1 написа:  често cpu turbo

Какво искаш дакажеш че не разрах?
Цитирай

Че идва акруализацията с CPU Turbo може би...
Цитирай

Предполагам е искал да каже: Честито.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

И при мен дойде GPU turbo. Усещане за по-бързо отваряне на апове има. Явно са оптимизирали някои неща.
http://store.picbg.net/pubpic/42/C9/147b...b542c9.jpg

Poco F3
Цитирай

От къде ги вадите тия версии аз съм с двусимов версия 380 и няма никакво турбо само пач за сигурност за ноември
[-] 2 потребители изказват благодарност на esil2 за това мнение:
  • plevel12, vsarijski
Цитирай

Аз също съм с 380, и освен пач за сигурност, нищо друго няма. Дане би да е за едносимовете.

 Huawei P40 pro+    512GB black
Цитирай

Аз съм с едносимов 375 пач за ноември ,турбо нямам.
Цитирай

И аз съм с двусимов , с последния ъпдейт ми дойде само VoLTE .[Изображение: 6035f8210f07846ced2c15ec08461289.jpg]
Цитирай

То добре дойде това volte ама като не работи на виваком за какво ми е
Цитирай

Както си признах по-горе, аз си го активирах преди време на един S8. Сега "VoLTE" се появява до логото на оператора, появи се на слушалката за набиране и го има в хронологията на повикванията. Разлика в качеството на звука не усещам, може би, защото трябва и другият абонат да е с VoLTE. При набиране, по-бързо прави връзка и по време на разговор, мобилният интернет си остава 4G, а не превключва на 3G, или Н.
Цитирай

Интересно защо са различни. На моя двусимов в 380 освен турбото има и VoWifi  и пача за сигурност, но за октомври.
Цитирай

Аз също слагах сим картата в с8 и с смс на 1701 се активира и после я върнах в моя, но нямах още ъпдейт и не се появи иконката.
Сега след ъпдейта веднага се появи.
Моя е руутнат с Магиск.За ъпдейта махам TWRP и руута и след него пак TWRP и руут.
Пробвайте с изтегляне на най-новия пълен пакет дали има актуалузация, при мен по обикновения начин не показваше , че има ъпдейт.[Изображение: b6f0f4ed8f6cf6f89727063bbe30c796.jpg]
[-] 1 потребител изказва благодарност на plevel12 за това мнение:
  • men77
Цитирай

(2018-12-14, 07:39:35)plevel12 написа:  Аз също слагах сим картата в с8 и с смс на 1701 се активира и после я върнах в моя, но нямах още ъпдейт и не се появи иконката.
Сега след ъпдейта веднага се появи.

Точно така стана и при мен.
Цитирай

Нямам познати с такива телефони за да активирам volte, иначе относно ъпдейтите наистина е една мистерия кой какво получава
Цитирай

Аз нямам Turbo, двусимов Vivacom , нямам и VoLTE , макар да е активно от настройките. Иначе 380 се появяа с "пълен пакет", иначе не ми излиза.
Цитирай

Днес получих нова версия 382 но отново само корекции за сигурност за декември, няма turbo няма vowifi
Цитирай

Да не искаш да кажеш VoLTE, щото VoWiFi е WiFi-Calling, което никой наш оператор не поддръжка към момента?

VoLTE имам от 380 в настройките активирано по подразбиране, но разговори по него не мога да водя и в statusbar-а няма известие/иконка, само е маркирано в настройките. Turbo няма и не знам изобщо P10 lite да получава Turbo.

Макар, че пробвах от интерес (игри отдавна не играя) Asphalt 9 на високи настройки и лаг не видях, както няма и при 8. Има само на екстремни (разбираемо) - висока, готина графика, ефекти, сенки, дъжд.. хич не е зле, даже за хардуера си направо си е перфектен. И без Turbo може да мине.
Цитирай

Volte и аз го имам в менюто още с 380 но виваком не поддържа този телефон. За турбото ми е любопитно защо го няма след като един колега по нагоре каза че го е получил с версия 380
Цитирай

Доколкото аз четох и разбрах турбото, което при мен пишеше, че го е вкл. при ъпгрейда до 380, не е някаква функция или настройка, която можем да намерим в менюто и да активираме или деактивираме. Тя просто си идва, активна е, но се ползва при необходимост.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)