Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни актуализации за P10 Lite

3ти ден вече, мисля че батерията се държи по-добре от преди.

Изпратено от моят WAS-LX1 с помощта на Tapatalk
Цитирай
Аксесоари

(2017-08-23, 10:13:48)mkarchev написа:  3ти ден вече, мисля че батерията се държи по-добре от преди.

Изпратено от моят WAS-LX1 с помощта на Tapatalk

Разлика в камерата? Или не си обърнал внимание? Поне при мен снимките са ужасни с B124!
Цитирай

(2017-08-23, 13:37:51)videlin написа:  Разлика в камерата? Или не си обърнал внимание? Поне при мен снимките са ужасни с B124!
Не съм обърнал внимание, не снимам сериозно, само по работа.

Изпратено от моят WAS-LX1 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Гугъл пусна новия Андроид 8 или Андроид О или както си го казвате, защото има доста имена. Дори в началото бе Октопус или нещо такова и хората викаха че гугъл най-накрая спря с имената на сладки неща. Обаче явно са се сетили че има бисквитки Орео, хахаха и сега от Октопод стана на Орео, хахаха.
Това което обаче искам да кажа че е P10 Lite е в списъка на чакащите за Орео и най-вероятно няма да получим 7.1, а директно 8.0.
Обаче ще стане или края на годината или началото на следващата. В момента само Mate 9 имат тестнов Орео и то не за всички.
Цитирай

Ако проследи човек ъпдейтите на компанията в предишните модели мисля че ще получим андроид 8 пролетта на 2018, освен ако не направят някоя супер изненада в което не вярвам. Добре ще е до тогава обаче в някои от следващите ъпдейти да подобрят малко батерията и камерата
Цитирай

(2017-08-24, 16:21:05)esil2 написа:  ...да подобрят малко батерията...

Какво и има на батерията, толкова ли е зле? Бях решил днес да вървя да го взимам тоя телефон, но...

Xiaomi mi 9 lite
Xiaomi redmi note 4x
Цитирай

(2017-08-25, 05:34:40)iwan33 написа:  Какво и има на батерията, толкова ли е зле? Бях решил днес да вървя да го взимам тоя телефон, но...

За мен батерията е добре. А предполагам ще я оптимизират още. А и зарядното зарежда доста бързо.
Цитирай

И аз не мога да се оплача от батерията. Според мен държи повече от достатъчно. Пък и с бързото зарядно само докато се къпя ми е достатъчно да заредя телефона за следващите няколко часа до следващата баня.

Samsung Galaxy S :: Android 2.3.5  >>  Samsung Galaxy S2 :: CyanogenMod 11 - Android 4.4.4 >> Huawei P10 Lite - Android 7.0 >> Samsung Galaxy S8 >> Huawei Mate 20 Pro >> Samsung Note 9
Цитирай

За 3000mah батерията е чук.

Изпратено от моят WAS-LX1 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Не съм казал че е зле батерията а писах че ще е добре малко да я подобрят. Сега правя по 5-6ч екран и мисля че ако я оптимизират още малко може да се докара още 1ч отгоре и ще стане супер. Някой може да ме нахокат че много искам но понеже миналата година с Р9lite правех по 7ч екран за това сега така разсъждавам, а и нали все пак този е по нов модел защо да не догони предшественика си, и ако греша моля за извинение.
Цитирай

Току що и аз получих B183 видими новости не виждам за сега.
Цитирай

май няма такива

Изпратено от моят WAS-LX1 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Един оправен проблем от ъпдейта. Известията на Скайп са оправени и вече ги има със звук.
Цитирай

Появи се най-накрая. Като се прибера ще го инсталирам.
   

Изпратено от моят WAS-LX1 с помощта на Tapatalk

LG Optimus 4X HD 1/16 -> S3 Neo 1.5/16 -> Huawei P10 Lite 3/32 -> Samsung A50 4/128 -> Redmi Note 9 Pro 6/128 -> Mi 10T 5G 6/128 -> S23 Plus 8/512
Цитирай

И при мен дойде 183 сега го сложих ще видя как е.

Samsung S23+
Цитирай

При мен няма никой......
Седя си с B124 от както взех телефона от виваком!
Чакам си......
Цитирай

Провери през приложението HiCare дали няма да покаже ъпдейт.

POCO F5 12/256 GB





Цитирай

Ето подробности за ъпдейта, за който го интересува:
http://imgur.com/a/1pcRr
http://imgur.com/a/P1wEx
http://imgur.com/a/hFgnT
Цитирай

И аз ъпдейтнах до В183. Ако забележа нещо интересно ще пиша.

                                                                    
Цитирай

(2017-08-25, 15:53:11)videlin написа:  При мен няма никой......
Седя си с B124 от както взех телефона от виваком!
Чакам си......

Не си единствен, спокойно, и на наща улица ще изгрее слънце Smile
На нас може направо Орео да ни пуснат, хаха.

 Huawei P40 pro+    512GB black
Цитирай

И аз съм на Виваком и нямам ъпдейт продължавам да съм с В124
Цитирай

Мтелски, още си е със 124, но аз нямам намерение да обновявам. Така ще си го оставя завинаги - щом не е счупено, не го поправяй. Работи перфектно така, никакви обновления (освен на приложенията, разбира се).

А и ъпдейта реално е за Холандия и VF , за нас не важи - освен актуален security patch други няма.
Безсмислено.
Цитирай

Аз съм на виваком, бях на 124 и направо получих 183 - първи, още мин седмица

Изпратено от моят WAS-LX1 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Новото в B183 e, че добавя VoLTE за потребителите от Холандия, хахахаха, т.е. казано просто за нас в БГ няма нищо ново в B183.
Ъпдейта е главно да фиксне някои функции на Гугъл за сигурност, хахахаха, което лично на мен ми е все тая, защото аз ползвам телефона само за обаждания и камерата за снимки. Не инсталирам нищо друго, защото не ми е нужно.
Буквално казано няма разлика между 127 и 183, освен ако някой не го интересуват някои функции на Гугъл за повече сигурност.

Ако вие се отключили Bootloader и имате инсталиран TWRP то НЯМА да може да инсталирате системния ъпдейт!!!

Трябва да флашнете отново стоковото рековъри, след това ще може да инсталирате ъпдейти.

Вижте как става тук в темата за отключване на Bootloader, Twrp и Root - https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1420056
Цитирай

Има ли още някой да не е получил ъпдейт защото при мен си стои на В124
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)