Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни актуализации за P10 Lite

Кво се връзвате на тоя де само глупости пише, ни в клин, ни в ръкав.
Цитирай
Аксесоари

Аз лично очаквам проблема с моб.данни и лага да бъде решен. Също така, надграждане до Андроид 8най-сетне.

Изпратено от моят WAS-LX1 с помощта на Tapatalk

LG Optimus 4X HD 1/16 -> S3 Neo 1.5/16 -> Huawei P10 Lite 3/32 -> Samsung A50 4/128 -> Redmi Note 9 Pro 6/128 -> Mi 10T 5G 6/128 -> S23 Plus 8/512
Цитирай

Ама верно какво искате от телефон от един определн клас в който е p10lite. Телефон, който с лекота изкарва 5 часа сот нормално,а ако не сменява клетката изкарва и 7 часа. Е колко телефона имат такъв живот на батерията за тези пари. Съвсем безпроблемен и нормален телефон. Нито ще го направят да прави с*ирки, нито ще може да изстрелва собственика си в космоса.

Samsung a40
Цитирай

Нито ще го направят да прави с*ирки, нито ще може да изстрелва собственика си в космоса.
_________________________________________________


Ама, недей така, с тези "истини" разби мечтите на едни "ъпдейт"маниаци! Сега смисълът на живота им ще се обърне на опаки! Моля те, внимавай какво пишеш!  Wink
Цитирай

(2018-01-12, 22:42:36)flammen написа:  Ама верно какво искате от телефон от един определн клас в който е p10lite.  Телефон, който с лекота изкарва 5 часа сот нормално,а  ако не сменява клетката изкарва и 7 часа. Е колко телефона имат такъв живот на батерията за тези пари. Съвсем безпроблемен и нормален телефон. Нито ще го направят да прави с*ирки, нито ще може да изстрелва собственика си в космоса.

Ако от Хуавей ти прочетат мнението ще си помислят че са направили перфектният телефон.
Цитирай
Question 

Здравейте, гледам вече сте на версии B194, нормално ли е моя да си стоя на В172 и да не идват ъпдейти, последния беше преди около 2 месеца. Дали има някакво значение, че е дуал сим Rolleyes
Цитирай

Smile нормално е, нормално, ще дойде!
Цитирай

   
Пробвай от там къде съм ти маркирал. На мен последния път трябваше да натисна за пълен пакет и ми излезе новата актуализация.

 Huawei P40 pro+    512GB black
Цитирай

На B191 съм, да ъпдейтвам ли до B194?
Цитирай

Няма смисъл, аз лично няма да ъдейтвам вече, ще чакам Ореото.

 Huawei P40 pro+    512GB black
Цитирай

(2018-01-18, 21:55:47)carden написа:  Няма смисъл, аз лично няма да ъдейтвам вече, ще чакам Ореото.

А изобщо кога се очаква да дойде?
Цитирай

(2018-01-22, 10:12:59)Nikimi71 написа:  А изобщо кога се очаква да дойде?

Според официалната информация до края на първата четвърт на 2018г.
Обаче като ги знаем хуавейците колко си спазват сроковете и обещанията, като нищо да се проточи до лятото. В подкрепа на думите ми, се сещам случая с P9lite и Nougat. Беше наистина Голямото чакане...
Цитирай

(2018-01-22, 11:31:06)srhristoff написа:  Според официалната информация до края на първата четвърт на 2018г.
Обаче като ги знаем хуавейците колко си спазват сроковете и обещанията, като нищо да се проточи до лятото. В подкрепа на думите ми, се сещам случая с P9lite и Nougat. Беше наистина Голямото чакане...
Къде видя тази официална информация, защото днес тук пише така
https://www.kaldata.com/%d1%82%d0%b5%d0%...72970.html
Цитирай

https://forum.xda-developers.com/p10-lit...i-t3737903
Цитирай

"първата вълна на обновяванията засяга само фамилията смартфони Honor"
Така пише в статията от калдата. Ние също сме в списъка, но малко по нататък. Може би на късна пролет.

 Huawei P40 pro+    512GB black
Цитирай

От днес на обяд.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

Сигурно е ниво за сигурност от януари
Цитирай

(2018-01-26, 19:53:58)esil2 написа:  Сигурно е ниво за сигурност от януари

Да само това е
Цитирай

До официалния ъпдейт до Орео не очаквайте ъпдейтите да са нещо по-различно от секюрити патчове. Нека бъдем реалисти. Явно хуавейците работят основно над тестовете на Орео. По отношение на Нугата от тук на тъй остават само ъпдейти във връзка със сигурността.
Цитирай

Като гледам за Honor 8 lite пише че до месец два ще е налично ореото, а като технически параметри е сходен с P10lite
Цитирай

Току що кацна b197.
Цитирай

В 05:11 ч. ми е излязло уведомление за изтеглена актуализация и необходимост от рестартиране на устройството. Надявам се, нещата за които се оплаквах - мобилни данни и лаг, да изчезнат. Smile

LG Optimus 4X HD 1/16 -> S3 Neo 1.5/16 -> Huawei P10 Lite 3/32 -> Samsung A50 4/128 -> Redmi Note 9 Pro 6/128 -> Mi 10T 5G 6/128 -> S23 Plus 8/512
Цитирай

(2018-01-27, 07:57:33)billibi написа:  Току що кацна b197.

Здравей, 
Моля за повече информация къде е пристигнал :SmileОт къде е закупен телефона , това официална актуализация ли е и каква е предходната версия, с която си бил? И разбира се ако имаш първи отзивиSmile
Цитирай

(2018-01-27, 07:57:33)billibi написа:  Току що кацна b197.
И какви нови неща се предлагат в чейнчлога?

 
Цитирай

никакви

                                                                    
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)