Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни актуализации за P10 Lite

Може да се връща без проблем на 7.0 през Hisuite.
А някой знае ли точно колко време ще е активна тази опция? [Изображение: 3b8d9c8946b185dc87c2b964c1e992f2.jpg][Изображение: e213aa2f0d60c29b0b2a4a321004696b.jpg]

Изпратено от моят Huawei с помощта на Tapatalk
Цитирай
Аксесоари

(2018-07-21, 12:34:31)Electronium написа:  Може да се връща без проблем на 7.0 през Hisuite.
А някой знае ли точно колко време ще е активна тази опция? [Изображение: 3b8d9c8946b185dc87c2b964c1e992f2.jpg][Изображение: e213aa2f0d60c29b0b2a4a321004696b.jpg]

Изпратено от моят Huawei с помощта на Tapatalk
Супер , според мен трябва постоянно да може .

Htc Explorer => Htc Desire 500 => Lg G2 => Huawei p9 lite=>Huawei p10 lite=>Huawei mate 20=>Samsung S22Ultra
Цитирай

Значи все пак са помислили за downgrade, това не го знаех.
И да, не би трябвало да го махат.
Цитирай

Във FF има .366 версия. Това дали значи според вас, че скоро ще дойде и при мен?

Huawei P10 Lite
Цитирай

Има ли колеги,който още чакат 8 ,защото на мене ми се изчака чаканката.Не е голям проблем ,че не идва но..... Все пак дразнят потребителите.
Цитирай

Аз чакам все още... На приятелката ми дойде преди няколко дена а телефона е закупен след моя и направо много ме е яд

Lenovo p70 , Huawei p10 lite
Цитирай

От два дена го получих и аз. Голямо чакане за нищо. Иначе добре работи, както работеше и със Андроид 7. Дори не съм правил "Hard Reset" на телефона и за сега всичко е наред.
Добавили са още някой и друг софтуер, с който да събират информация от потребителите и които не може да бъдат премахнати или забранени. Опитвам се да забраня "SwiftKey Keyboard", т.к. използвам GBoard, но бутона е неактивен. Накрая ще си кача един чист AOSP Aндроид 8.1 и ще си кача каквото аз искам и толкова.

Huawei P30, Huawei Watch GT2Pro

Цитирай

Вчера и на мен ми се появи ъпдейт за 8-цата. Интересното е, че като го закачих на компютъра, HiSuite показа, че няма нова версия. Не мога да споделя отзиви, защото нямам много време да се ровя по телефона. Засега не съм забелязал някакви фрапантни подобрения.
Цитирай

(2018-07-23, 08:11:58)dtk написа:  От два дена го получих и аз. Голямо чакане за нищо. Иначе добре работи, както работеше и със Андроид 7. Дори не съм правил "Hard Reset" на телефона и за сега всичко е наред.
Добавили са още някой и друг софтуер, с който да събират информация от потребителите и които не може да бъдат премахнати или забранени. Опитвам се да забраня "SwiftKey Keyboard", т.к. използвам GBoard, но бутона е неактивен. Накрая ще си кача един чист AOSP Aндроид 8.1 и ще си кача каквото аз искам и толкова.

Каквото не ти трябва ако може трий ако не го забранявай и му спирай мобилните данни и wifi. Профила си ползвам само за google play дори и идентификатора в huawei не ползвам. От вградените приложения съм оставил само youtube, google, google карти и хром всичко друго съм изтрил или забранил.
Цитирай

И при мене дойде ,където мрънках ами нищо много по различно малко анимирани иконки тук там и това е.Поне батврията да е една идеа по добре.
Цитирай

LX1C432B210, А1 - още няма ъпдейт. Чувствам се късметлия Smile
Цитирай

(2018-07-23, 14:16:26)esil2 написа:  Каквото не ти трябва ако може трий ако не го забранявай и му спирай мобилните данни и wifi. Профила си ползвам само за google play дори и идентификатора в huawei не ползвам. От вградените приложения съм оставил само youtube, google, google карти и хром всичко друго съм изтрил или забранил.

То това е ясно, esil2.
Ами я кажете колеги как сте си конфигурирали стартирането на приложенията (Батерия > Стартиране).
Според моите разбирания и изисквания, на Автоматично управление съм оставил само Услуги за Google Play, Gmail, Messenger и Viber.
Всичко друго съм го направил на ръчен режим и от "Ръчно управление на партида" съм махнал отметките на всички приложения, т.е. да не тръгват автоматично, да не се стартират от други приложения и да не работят във фонов режим. Вие как сте направили това?

Huawei P30, Huawei Watch GT2Pro

Цитирай

Писах на Хуавей България във връзка с GPU Turbo, че такъв масов модел като Huawei P10 lite работещ с андроид орео ще бъде грешка ако не го получи, но за съжаление ми отговориха, че на този етап не могат да кажат нищо. Все пак ми казаха, че питането ми е взето под внимание в отдела и е заведено под някакъв номер. Пишете и вие колеги може би като сме повече хора шансовете да се увеличат.
Цитирай

Дойде ми от фф ъпдейт, но ми дава грешка при началото на изтеглянето. Свалих ръчно файла, но пак грешка. Как мога да го подкарам?
Цитирай

Надявам се не бъркаш варианта на телефона, LX1A е 4 GB, нечетните числа при номерата на ъпдейтите са за едносимов, тоест B361, B363... А четните са за двусимов - B362, B364... Надявам се че знаеш това. Ако избираш правилен ъпдейт, не се сещам какво друго може да е.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Stiliyan03 за това мнение:
  • trifon81
Цитирай

(2018-07-25, 22:04:50)Stiliyan03 написа:  Надявам се не бъркаш варианта на телефона, LX1A е 4 GB, нечетните числа при номерата на ъпдейтите са за едносимов, тоест B361, B363... А четните са за двусимов - B362, B364... Надявам се че знаеш това. Ако избираш правилен ъпдейт, не се сещам какво друго може да е.

Точно за 4гб бил. Но защо ми го дава като моя не е.? Мерси
Цитирай

Не знам, мен ме одобриха за B210 за 4GB първо и по същия начин направих грешката да пробвам да го инсталирам и след като не стана, при включване започна да ми излиза екрана на който пише "Your phone now can't be trusted" нещо си, както когато е отключен bootloader-а, докато не ъпдейтнах отново със същата версия, с която бях тогава.
Цитирай

Днес ми дойде официално. Върнах фабрични и всичко върви гладко за сега..
Цитирай

Защо и кога правите връщане на фабрични настройки и това не затрива ли всичко в телефона - акаунти, контакти, кореспонденции, файлове?

Аз още не съм получил Орео, но чета тук за това връщане към фабрични и затова да питам предварително, да знам.
Цитирай

(2018-07-26, 11:37:45)Стоян Божков написа:  Защо и кога правите връщане на фабрични настройки и това не затрива ли всичко в телефона - акаунти, контакти, кореспонденции, файлове?

Аз още не съм получил Орео, но чета тук за това връщане към фабрични и затова да питам предварително, да знам.

Може да се каже,  че е задължително. За да почисти всичко останало и евентуални бъгове, които без нулиране често има. Понякога след такъв голям ъпдейт телефона започва да се бави.
Цитирай

Да разбирам ли, че първо се прави ъпдейт, после се правят фабрични настройки? А какво става с всичко в телефона - акаунти, контакти, кореспонденции, файлове?
Цитирай

(2018-07-26, 12:44:17)Стоян Божков написа:  Да разбирам ли, че първо се прави ъпдейт, после се правят фабрични настройки? А какво става с всичко в телефона - акаунти, контакти, кореспонденции, файлове?

Преди въпросното нулиране си правиш backup и няма да имаш ядове.
Цитирай

(2018-07-26, 13:11:15)enkof написа:  Преди въпросното нулиране си правиш backup и няма да имаш ядове.

Тоя бакъп обаче може да върне някой бъг, ако в момента на бакъп у-вото го има. Затова аз го правя от нулата.
Цитирай

Просто си запази каквото ти трябва - файлове, снимки на SD картата или ако нямаш, на компютър, ако ползваш Google Photo, снимките ще са там, Google Drive също става ако са до 15GB, или някой друг облак, както решиш. Ако имаш Google Backup активиран, контактите и историята на обажданията би трябвало да са запазени, ако контактите са на сим картата не се трият. Акаунтите, стига да си знаеш паролите, не би трябвало да има проблем.
Цитирай

[Изображение: Hwm7OcZ.jpg]
При 7 цата беше на 25-30% сега е мимимум 50%
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)