Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни актуализации за P10 Lite

При мен винаги е било така от 2 години ползвам телефона и 3 дни пиша парола незнам дали може да се махне не съм се мъчил за мен не проблем

Huawei p10 lite 
Цитирай
Аксесоари

При всеки рестарт първото отключване е с PIN, но за такова нещо на 3 дни (без рестарт) не съм видял до този момент.
Цитирай

Има бях с п10 лайт имаше го, сега с хонор 9 и при него го има това, но незнам дали е през 3 дена на екрана така пише.
Цитирай

Като ми излезе B390 докато се сваляше мисля че в менюто с промените го пишеше това че ще иска пин на всеки 3 дни. Не съм сигурен, но знам че и при мен от тогава е така.
Цитирай

При мен винаги е искало пин ако не съм въвеждал 3дни
Цитирай

И при мен иска пин на всеки 3 дни.

Изпратено от моят WAS-LX1 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Здравейте, някой дали е успявал да сложи неофициално Адроид Пай на този модел? Нещо ми се иска да опитам разнообразие.

Poco F3
[-] 1 потребител изказва благодарност на trifon81 за това мнение:
  • nikolai.nedelchev.330
Цитирай

Да, има в xda за нашия модел, но според мен къстъм ромовете за нашия модел не са хубави. Винаги имат проблеми.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Stiliyan03 за това мнение:
  • trifon81
Цитирай

Май тази тема ще заглъхне. Скоро ъпдейт не е имало и явно наистина ни врътнаха кранчето, тези санкции.

Poco F3
Цитирай

Ми то минаха 2г от излизането на модела, може би поддръжката да е към края си, все пак беше успешен модел.
Цитирай

Да, все още се държи стабилно, няма и проблеми все още.

Poco F3
Цитирай

Абсолютно никакви. Като в първия ден си е дори и батерията. Перфектен модел и ще изкара още година.
Цитирай

Колеги пускайте актуализацйи,телефона възкръсна вече има 8.0.0.394.
Цитирай

(2020-08-21, 06:07:06)axel85 написа:  Колеги пускайте актуализацйи,телефона възкръсна вече има 8.0.0.394.

Да и на мен ми излезе чак се почудих кво става, мислех, че телефона е забравен отдавна. Някой знае ли има ли нещо ново с тзи актуалицазия? Ползвам телефона от 2017 и няма грешка нито забива нищо, батерията държи много супер е, ще го сменя чак като издаде багажа.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)