Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Как да спра изпращането на СМС-и от игри
#1

Телефонът е с Android 5.1
   На други телефони ми показаха опция за включване и изключване на опция Право за изпращане на СМС-и през приложения. Тук обаче не намирам такова нещо.

Nokia 8 Sirocco
Цитирай
Аксесоари
#2

Това за което питаш са permissions. При Motorola влизаш в Settings /apps намираш приложението, което те интересува влизаш в permission и евентуално, ако има такива разрешение го спираш. (в случая за изпращане на SMS)   Visslar
П. П: При Marshmallow  и Nougat тези permission ти ги дава още в самото начало, когато си инсталирал приложението и го стартираш за пръв път. При Lollipop не си спомням дали ги показваше в началото. Отдавна не съм с Lollipop.

"Има две безкрайни неща - вселената и човешката глупост, като за първота не съм много сигурен..."

Motorola Moto X4 Payton Stock Android - Pie 9
Xiaomi MI 9T Pro MIUI global  Stable 10.3.4
Цитирай
#3

Няма такава опция на 5.1. Вообще нищо не може да се пипа от разрешенията, които са дадени на приложението. С руут + xposed би трябвало да стане.

Moto E2 XT1524 / Stock 5.1 / Squid TWRP 3.0.2-r1
Цитирай
#4

Настройки >> Приложения >> Избираш приложение >> Има раздел Разрешения и може да се спират при андроид 5.1

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#5

На кой телефон?

Moto E2 XT1524 / Stock 5.1 / Squid TWRP 3.0.2-r1
Цитирай
#6

Прав си в Моторола Андроид 5.1 не може скопен софтуер Smile Ако само намери приложението което праща смс да го изтрие друг вариант не виждам освен друг ром или root & xposed.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)