Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei Nova 2 и Nova 2 Plus са официално обявени
#1

[Изображение: Huawei-Nova-2-2-500x352.jpg]


Преди броени минути Huawei обявиха моделите Nova 2 и Nova 2 Plus, последите смартфони от серията "Nova". Tелефоните са с променена визия и вече се доближават към P серията с двойната си камера...


Към цялата статия -->

-
Цитирай
Аксесоари
#2

Изглеждат много добре като визия и като характеристики!

Изпратено от моят VTR-L29 с помощта на Tapatalk

HUAWEI P30 / P10 /Huawei MateBook D14 2020, Huawei Watch GT2 Pro/ GT
Цитирай
#3

Кое му е добрето от визията? По 2 пръста отгоре и отдолу за нищо... Поне едни говорители да бяха сложили... Да им гледам логото...

Sony Xperia 1 II, black
Цитирай
#4

Тези сложиха цени като на големите, ама дизайна го пердашат 5 години назад.
Нема се получат така нещата май май.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
Цитирай
#5

И на мен  ми се струват неадекватни цените им. Те хубаво големите играчи вдигат цените, но те вместо да използват това като свое предимство- нормалните цени, се опитват и те да продават на завишени. Няма да им се получи. Добре че има фирми като Xiaomi и One Plus, където все още може да се намерят продукти на адекватни/нормални цени.


Цитирай
#6

Чай ся, характеристиките са същите като P10 Lite само дето не е Kirin 658 а 659 и още 32GB вътрешна с 50 mAh по малка батерия от P10 Lite, и пак със същия видео чип??????? Какво му е новото на тоя телефон. P10 го бие

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#7

Хайде да погледнем цените на средният клас апарати на Samsung, Sony..., хайде да погледнем дизайна на същите тези устройства! Хайде да погледнем характеристиките им и сравненията в така любимите на мнозина тестове​! Ясно е, че така дъвканият дизайн е въпрос на вкус! Дали ще се получат нещата на Huawei!? Времето ще покаже. Според мен, да! А на който не му харесва, на пазара наистина има пребогат избор!

Изпратено от моят VTR-L29 с помощта на Tapatalk

HUAWEI P30 / P10 /Huawei MateBook D14 2020, Huawei Watch GT2 Pro/ GT
Цитирай
#8

(2017-05-26, 19:51:29)BGDropche написа:  Чай ся, характеристиките са същите като P10 Lite само дето не е Kirin 658 а 659  и още 32GB вътрешна с 50 mAh по малка батерия от P10 Lite, и пак със същия видео чип??????? Какво му е новото на тоя телефон. P10 го бие
 Ах какви глупости написа...

П10 лайт е доста по-назад от Нова 2.

1. по-тънък е, по-добър screen to body ratio
2.процесора е 659 вместо 568, не знам дали ще има разлика.
3.64гигабайта вместо 32.
4.двойна камера вместо една.
5. 20 мега пиксела предна камера.
6.type c.
само малко по-големият екран и вграденото радио е в ползва на п10 лайт.

Нова 2 не е за да "БИЕ" п10, а е среден клас телефон, и мисля, че е страхотен и цената му е много добра.
Цитирай
#9

Xiaomi Mi6 за 470$ със Снап 835 ....а "туй нящо" за 400$+ ...било нормално. После се чудим защо цените продължават да растат.

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

Samsung Galaxy  Note IV
Samsung Galaxy S VI
Цитирай
#10

Не ме разбирай погрешно, имам предвид че ъпдейта от П10 Лите към Нова 2 не си струва

Не виждам нужда от Type-C щото се зареждс бързо
Предната и задната на П10 Лите също не са зле

Незнам колко по тънко от тва, аз едвам не го изпускам моя

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#11

(2017-05-27, 12:18:42)mmollov написа:  Xiaomi Mi6 за 470$ със Снап 835 ....а "туй нящо" за 400$+ ...било нормално. После се чудим защо цените продължават да растат.

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

Ами купи си Xiaomi, не виждам някой да ти пречи! Точно 470 долара за Xiaomi ще дам тогава, когато благоволят да имат официално представителство у нас, както направиха Huawei! А Nova е среден клас апарат и наистина смятам цената му за нормална!

HUAWEI P30 / P10 /Huawei MateBook D14 2020, Huawei Watch GT2 Pro/ GT
Цитирай
#12

Виждам вече, че и Huawei имат фен маса ала Самсунг. Констатирам факти. На теб като не ти отърват не чети. Xiaomi представителство у нас и у вас едва ли ще имат, докато масата предпочита да си купува среден клас телефони на надути цени.

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

Samsung Galaxy  Note IV
Samsung Galaxy S VI
Цитирай
#13

(2017-05-27, 13:26:14)mmollov написа:  Виждам вече, че и Huawei имат фен маса ала Самсунг. Констатирам факти. На теб като не ти отърват не чети. Xiaomi представителство у нас и у вас едва ли ще имат, докато масата предпочита да си купува среден клас телефони на надути цени.

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
 В голяма грешка си! През годините съм имал и S -серията на Samsung, G и  Flex сериите на LG, сеха Huawei ! И никога не съм проявявал излишна фенщина към която и да е от тях ! Така че не минавам за фен! Факти никакви не виждам да констатираш, освен явната ти привързаност към Xiaomi! Всеки носи глава на раменете си и за какво и колко пари ще харчи си е негов избор!  А Xiaomi ако искат  повече потребители, да бъдат така добри да се отнесат с подобаващо уважение към пазара у нас!  В никакъв случай не казвам, че продуктите им са лоши! Напротив! Просто има трябва реклама, маркетинг, сериозна подръжка и отношение към клиента! Като не ти харесват телефони среден клас на надути цени, защо изобщо си правиш труда да четеш темата!? Или просто хей-така, за спорта?

HUAWEI P30 / P10 /Huawei MateBook D14 2020, Huawei Watch GT2 Pro/ GT
Цитирай
#14

Ще си купуваме каквото си искаме и на колкото си искаме- само в банковата ни сметка не се меси.
Шиаоми и Хуавей нямат база за сравнение, така както Лг и Самсунг/ЕпълSmile

А ако искаш евтини телефони и името не ти е важно можеш да си купиш Leeco Le max 2 и той е с 820 снапдрагон на никаква цена, ама как ще работи не знам.

Точно пък бих избрал Нова 2 пред Ми6, защото е Хуавей.

БгДропче- разбира се, че не си заслужава ъпгрейда, ако имаш п10лайт, то п10лайт е толкова балансиран и красив телефон (особено синият), че в следващите 3 години няма нужда от смяна.
И колко по-тънък ли , ами П10лайт е 7.2 мм, Нова 2 е 6.9мм, така както Айфон 6 е 6.9мм, а Айфон 6s е 7.1мм имам ги и двата повярвай ми- разлика има...6.9 мм си е доста тъничкоSmile

Но ако трябва да се избира между Нова 2 и П10 лайт- разбира се Нова 2.

И Ммоллов, всяка фирма има "маса" фенове, иначе нямаше да продадат и два модела, дори китайските модели направени в кварталната ковачница си имат "маса" фенове.

Иначе аз нямам Хуавей имам Айфон- жалко нали? защо ги давам за Айфон, сега цените никога няма да се намалят- ВИНОВЕН признавам си, ама пусто фенство не пуска и не пуска....
Цитирай
#15

Да, при нов телефон и избор между P10 Lite и Nova 2 много ясно че Nova 2

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#16

(2017-05-27, 13:55:17)maktub19 написа:   В голяма грешка си! През годините съм имал и S -серията на Samsung, G и  Flex сериите на LG, сеха Huawei ! И никога не съм проявявал излишна фенщина към която и да е от тях ! Така че не минавам за фен! Факти никакви не виждам да констатираш, освен явната ти привързаност към Xiaomi! Всеки носи глава на раменете си и за какво и колко пари ще харчи си е негов избор!  А Xiaomi ако искат  повече потребители, да бъдат така добри да се отнесат с подобаващо уважение към пазара у нас!  В никакъв случай не казвам, че продуктите им са лоши! Напротив! Просто има трябва реклама, маркетинг, сериозна подръжка и отношение към клиента! Като не ти харесват телефони среден клас на надути цени, защо изобщо си правиш труда да четеш темата!? Или просто хей-така, за спорта?

Надявам се съветите ти за маркетинга и рекламите им не се случи и се възползваме още дълго време от хубави апарати МИ на изгодни(реални) цени,а не някакви претоплени НОВИ
Цитирай
#17

Със здраве да си ги ползвате. И като сте фенове такива на Xiaomi, не мога да разбера защо мрънкате и дрънкате глупости в тази тема?

Изпратено от моят VTR-L29 с помощта на Tapatalk

HUAWEI P30 / P10 /Huawei MateBook D14 2020, Huawei Watch GT2 Pro/ GT
Цитирай
#18

Викторе във всяка тема се изтъкваш колко пари и за какви телефони даваш, хубаво е, ползвай ги със здраве. Факт е, че за тези пари има много по-добри алтернативи от хуявея. Мактуб, чета темата защото ми е интересно какво и на какви цени се предлага. За въпросното устройство си заслужава да се коментира единствено цената, защото е меко казано висока. Това, че за теб и Виктор е ок, не означава, че не заслужава да се разгледа като недостатък на иначе не лошия телефон.

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

Samsung Galaxy  Note IV
Samsung Galaxy S VI
Цитирай
#19

Не изтъквам нищо, всеки си купува каквото си иска, но знай- че няма безплатен обяд.
Едно нещо евтино ли е- то има защо, а за друго което плащаш повече, а изглежда еднакво- пак има защо.
Нова все още е скъпа, така е, но питай собствениците на Нова какво мислят, за нея? Новата е страхотен телефон със супер характеристики и това му е цената.
И аз така мислех като тебе едно време и си купувах телефони като Шиаоми или други по-"долни" марки, еми не е същото, ама въобще... после ги продавах на загуба и пак си купувах това което искам-- е кой дава повече пари сега?
Цитирай
#20

Huawei направиха офис на жълтите павета. Ксиоми, миоми имат офис в някой китайски гараж. Кофти. Ама предпочитам като 100% столичанин да си купя нещо от магазин на жълтите павета. Ето на това вече му се вика фенщина.
И следващият ми телефон ще е Нова 2 почти 100%. И ще му спра ъпдейтите. :-)
Цитирай
#21

Интересно когато тази марка се продаваше по гаражите как и тя беше оплювана, сега ви се продава на цената на големите и вече не е гаражна и как стана така?
Харесвах ги докато бяха на народни цени като пример (не твърдя, че ще е точен) Галакси С4 беше 1000 и малко отгоре, а P6 беше да кажем 600.
За колегите с розовите очила ще помоля да не говорите за марки, които не познавате врели-некипели и се извинявам, че се обадих не точно по темата, но не се сдържах Wink

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай
#22

Ами то и сега разликата процентно в цените е същата. S8 e 1600 лв, Р10 е 1200...даже е по-евтино от преди.
A Huawei си взех, след като имат официален представител тука, следователно ЕС гаранция и прочее. Когато Ксиоми отворят представителство тука, спазват гаранционните условия на държава от ЕС, ще ги огледам и тях. До тогава са ми на ниво Лееко, телеслон, нокла и прочее.
Цитирай
#23

S8 е под 1500 лв, нещо си се объркал доста, едни 200лв...

Samsung GT-I9105P  Android 6 AOSP rom 32gb A-DATA
Lenovo A536  Android  4.4.2  MIUI 7   8gb SanDisk Ultra
Цитирай
#24

S8-1 55900 лв.
Сбъркал съм само с 41 лв. Трагедия.
Цитирай
#25

Първо си се поправил, беше написал 1700, после пишеш цена при операторите, а тя не е най добрата, телефона се намира за под 1500, и накрая се правиш на математик...

Samsung GT-I9105P  Android 6 AOSP rom 32gb A-DATA
Lenovo A536  Android  4.4.2  MIUI 7   8gb SanDisk Ultra
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)