Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei ALE-L21 проблем със записване на разговори
#1
Music 

Здравейте,  

Моделът е ALE-L21. Слагам ACR (AC Recording), Call Recording или други програми за записване, но като загася екрана и след 5 минути андроидът е убил програмата и вече не работи. Ако я пусна отново записва, но нещо убива процеса постоянно. Ще приложа два скрийншота. Телефонът ми е с Андроид 6 и е в листата на проблемните, но пише, че може да е от някаква настройка на андроида или програмата. Какво ли не опитах, но нещо ги убива. Идеи? Поздрави!


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
Аксесоари
#2

Аз съм с Honor 6х, и ползвам програма за запис постоянно....откакто го взех, почти никоя от предишните ми програми не работи.... ползвах платената версия на Automatic call recorder Pro. Total recall ползвам сега но не съм особенно доволен....скапаните самсунзи нямат тоя проблем......
Цитирай
#3

Имат го. И аз на Ноут 4 трябваше да вадя една от програмите от app optimization options...

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
Цитирай
#4

(2017-05-26, 19:18:24)Diego Armando написа:  Здравейте,  

Моделът е ALE-L21. Слагам ACR (AC Recording), Call Recording или други програми за записване, но като загася екрана и след 5 минути андроидът е убил програмата и вече не работи. Ако я пусна отново записва, но нещо убива процеса постоянно. Ще приложа два скрийншота. Телефонът ми е с Андроид 6 и е в листата на проблемните, но пише, че може да е от някаква настройка на андроида или програмата. Какво ли не опитах, но нещо ги убива. Идеи? Поздрави!

Пробвай:
В настройки на програмата -> Recording issue? -> Huawei  и версия андроид
И спри ъпдейта на ACR-то ако си с кракната версия.

J5 2017 DS



Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)