Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем след "фактори рестарт"
#1

Здравейте!
Купих си таблет ,който е ползван малко време , но за сметка на това си е въвел неговата регистрация и от там проблемите.. 
Първото нещо беше да изтрия всичко с фактори ресет.  Да , но таблетът ми иска 
"фабричните настройки на това устройство бяха възстановени за да продължите ,влезте с профил в гоогле , който е бил синхронизиран" ...
Свързах се с човека и му казах да го премахне устройството от регистрацията , но той каза ,че въобще го няма там. Директно си изтри гоогле регистрацията и отново няма промяна. 
Направих 10 рестарта и нищо не става. Какво мога да направя?

Samsung T585

Славия София 1913
Цитирай
Аксесоари
#2

преинсталирай андроида
Цитирай
#3

Трябвало е да се логнеш с неговата регистрация, а после да я изтриеш и да въведеш твоята.
Цитирай
#4
Video 

Искам да запазя гаранцията. 23 месеца и няколко дни остават. Няма ли друг вариант?

Славия София 1913
Цитирай
#5

Има, искай потребител и парола от човека, само да се логнеш и излезеш след това за да може да ползваш таблета. Ако ли не, връщай му го и така...

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай
#6

Има начини за байпас на акаунта. Виж това дали ще помогне:
Цитирай
#7

Вчера 1 час си играх да го пробвам , но не иска да ми изкара този екран. Днес ще опитам отново. Възможно ли е да са го премахнали този начин и да го правя без успех?

Славия София 1913
Цитирай
#8

И при  мен не се получава с galaxy J5.... Ако има някой кобто може да помогне ще е супер
Цитирай
#9

Пробвай това https://m.youtube.com/watch?v=UZT8rERLYDg
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)