Темата е заключена
Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Wordmate на вътрешна памет на Marshmallow
#1

Не ми се получава инсталацията на речника Wordmate. Според инструкцията трябва да копирам файловете на SD картата. Да но аз SD картата съм е направил да е част от вътрешната памет и в момента все едно няма такава. Има ли начин да се подкара програмата по друг начин?

Motorola Moto G 2nd Gen / Marshmallow 6.0
Аксесоари
#2

Като инсталираш програмата , след първото включване в телефона се появява папка Wordmate - там се поставят речниците. На някои телефони SD е вътрешната памет , а не картата памет
#3

(2017-05-27, 18:12:48)BisVal написа:  Като инсталираш програмата , след първото включване в телефона се появява папка Wordmate  - там се поставят речниците. На някои телефони SD е вътрешната памет , а не картата памет

Точно това и аз споменах че SD ми е вътрешната памет. Вече пробвах този начин, такава папка не откривам. Използвах търсачката на ES File Explorer за да видя къде е , защото може така да се е скрила че да не може да се открие. Друга папка Wordmate освен тази която съм свалил аз няма. Да не е под друго име или папката да е със скрити опции?

Motorola Moto G 2nd Gen / Marshmallow 6.0
#4

(2017-05-27, 15:31:31)hampsthwaite написа:  Не ми се получава инсталацията на речника Wordmate. Според инструкцията трябва да копирам файловете на SD картата. Да но аз SD картата съм е направил да е част от вътрешната памет и в момента все едно няма такава. Има ли начин да се подкара програмата по друг начин?


Sent from my E2303 using Tapatalk

Now - Xiaomi Mi6 / Nexus 7 2012
OLD -  Xperia Neo V / Xperia M4 Aqua / Xperia V 
#5

(2017-05-27, 15:31:31)hampsthwaite написа:  Не ми се получава инсталацията на речника Wordmate. Според инструкцията трябва да копирам файловете на SD картата. Да но аз SD картата съм е направил да е част от вътрешната памет и в момента все едно няма такава. Има ли начин да се подкара програмата по друг начин?

Инсталирай си програмата от гугле плей! Тази моднатата HD версия има този бъг така да се каже.

И заключвам темата. Има си такава!
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)