Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблеми и въпроси свързани с Xperia Arc

Здравейте имам Арк ес и от 2 седмици когато ми звънне някой нищо не се вижда!! Само лампичката от страни свети,нито мога да вдигна ,нито да затворя!

Някакви идеи от какво може и да е !! И ако може дайте линк за SUES ,че никъде немога да го намеря ,за да си преинсталирам тела!!
Цитирай
Аксесоари

Прилича ми на софтуерен проблем и добре си се насочил според мен към преинсталиране/поправка на софтуера.Съкращението на програмата беше SEUS(Sony Ericsson Update Service),след като се разделиха компаниите стана SUS(Sony Update Service),а това изписва в официалният им сайт
.Така че,търси PC Companion или прочети темите за Flashtool,защото и той ще ти свърши супер работа.
Успех и дано си оправиш телефона.

П.С.-Линк за PC Companion - http://www.sonymobile.com/gb/tools/pc-companion/

При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона " Докладвай " !
Цитирай

Благодаря! Оправих го след преинсталация!!
Цитирай

Здравейте, преди няколко дена докато исках да пратя една снимка по facebook телефона се изключи. Пробвах да го включа и след като извибрира излизаше логото на сони,после на експериа и така всичко се повтаря до безкрай, а телефона има батерия. Пробвах да го излюча от бутона, но без резултат. След това почнах да разпитвам и ми казаха че е за преинсталация и че цялата ми информация в телефона е заминала. След три двна реших да пробвам пак да го включа(като последен опит преди да го водя на сервиз) и взе че се включи. Всички данни бяха на телефона освен че годината беше 1980...:д зарадвах се и реших да заредя батерията да бъда сигурен, че не е от нея. Реших да го изключа и включа преди да сложа картата и за мой най-голяч късмет телефона пак почна със стария номер(извибрирва, сони,експериа и до там) Телефона не е в гаранция..някой ако може да помогне благодаря предварително!!!
Цитирай

Изчакай пак 2-3 дена и ако се включи си направи бекъп на каквото можеш.Снимки ,контакти и цялата информация.

След това поработи малко с него,ако пак се изключи и направи така,вече ще имаш бекъп и спокойно можеш да го флашнеш през SEUS Smile

XPERIA XA
Цитирай

Първо пробваш с друга батерия,после пробваш със съвета от горния пост и на края сервиз.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай

diw4k написа:Изчакай пак 2-3 дена и ако се включи си направи бекъп на каквото можеш.Снимки ,контакти и цялата информация.

След това поработи малко с него,ако пак се изключи и направи така,вече ще имаш бекъп и спокойно можеш да го флашнеш през SEUS Smile
Мерси за бързият отговор, но малко съм скаран с технологиите. Какво представлява бекъп и флашването през сеус..
Цитирай

Луис написа:
diw4k написа:Изчакай пак 2-3 дена и ако се включи си направи бекъп на каквото можеш.Снимки ,контакти и цялата информация.

След това поработи малко с него,ако пак се изключи и направи така,вече ще имаш бекъп и спокойно можеш да го флашнеш през SEUS Smile
Мерси за бързият отговор, но малко съм скаран с технологиите. Какво представлява бекъп и флашването през сеус..

Първо да,пробвай и със нова батерия както каза колегата.

Бекъп - Да си запазиш цялата информация понеше след преинсталация ще бъде загубена.

Контактите - Влизаш в Настройки-Синхронизация и си ги синхронизираш с Гугъл акаунта,така с чисто нов софтуер ще можеш да си ги върнеш лесно.

Другото което е да си прехвърлиш каквото имаш на телефона (снмики и т.н на SD картата понеже и те ще бъдат изгубени)

А флашването със SEUS (Sony Ericsson Update Servica) просто теглиш програмата и следваш стъпките Smile

XPERIA XA
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)