Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблеми и въпроси свързани с Xperia Arc
#26

В Мтел няма квалифицирани кадри за отремонтиране на Арк специално, а и преди доста време имах случай с х10.
Лично мнение, подкрепено с лични изживявания и с двата телефона Smile
Да не ви се налага....
Цитирай
Аксесоари
#27

Днес ми се обадиха от МТЕЛ и ми казаха че е сменен с нов и аз отидох да го взема.
За сега телефона работи нормално, надявам се така да е и занапред !
Благодаря за подкрепата и съветите които ми дадохте !!!
Цитирай
#28

Привет на всички от този форум ! От скоро имам ARC и имам няколко въпроса:


Преинсталирах софтуера и сега не мога да възтановя инсталираните приложения които предварително записах на картата памет! С контактите нямам проблем.

Има ли гласово набиране и как се активира?

По време на сърфиране през Wi-fi се затопля в задната горна част на капака??? При вас как е?

Xperia arc& Xperia T,Xperia Z,Xperia Z2, Xperia Z4 Tablet.Xperia Z5, Xperia X Performance ,Xperia XZ1.
Цитирай
#29

gotin написа:Привет на всички от този форум ! От скоро имам ARC и имам няколко въпроса:


Преинсталирах софтуера и сега не мога да възтановя инсталираните приложения които предварително записах на картата памет! С контактите нямам проблем.

Има ли гласово набиране и как се активира?

По време на сърфиране през Wi-fi се затопля в задната горна част на капака??? При вас как е?

По какъв начин си бекъп-нал приложенията на картата?
Цитирай
#30

От настройки-приложения-когато отворя приложение ми дава опция да го преместя на карта памет.

Xperia arc& Xperia T,Xperia Z,Xperia Z2, Xperia Z4 Tablet.Xperia Z5, Xperia X Performance ,Xperia XZ1.
Цитирай
#31

gotin написа:От настройки-приложения-когато отворя приложение ми дава опция да го преместя на карта памет.

Съжалявам, това не е бекъп и съответно един път изтрити тези приложения не можеш да ги възстановиш. Тази функция просто мести data-ta на картата за да може да заема по-малко място на телефона, но не и за възстановяване в последствие!
Цитирай
#32

А малко помощ как да направя бекъп на приложения,смс и др. За да не ги губя при повторно преинсталиране?

Xperia arc& Xperia T,Xperia Z,Xperia Z2, Xperia Z4 Tablet.Xperia Z5, Xperia X Performance ,Xperia XZ1.
Цитирай
#33

Здравейте!!!
Сега се сещам за нещо което ми направи впечатление преди телефона ми да започне постоянно да се рестартира.
През деня около 14 часа го изключих от зарядното,батерията беше на100%, в24часа продължаваше да бъде на100%,а на сутринта в 8часа на 97 % .
В 10часа телефона беше доста загрял (пареше) и се беше изключил .
Оставих го с отворен заден капак и след около 30 минути го включих.
Проведох разговор и след 15 минути телефона започна да се рестартира през минута.
Преди това батерията никога не беше издържала толкава време на 100%!
Цитирай
#34

Здравейте!Спешно ми трябва програма за блокирване на обаждания за арк,предложете някоя. Smile

sony ericsson xperia arc
Цитирай
#35

gotin написа:А малко помощ как да направя бекъп на приложения,смс и др. За да не ги губя при повторно преинсталиране?

Заповядай! https://market.android.com/details?id=co...rch_result
Цитирай
#36

изчетох бая теми из форума и не ми стана ясно, когато имам програма, която не може да се премести с оригиналния софт дали друг ще може да направи това? нещо като app2sd
Цитирай
#37

Мисля че може, но ти трябва руут.
Цитирай
#38

Вече е руутнат Smile
Цитирай
#39

Значи си качваш Titanium Backup и с него имш възможност да местиш всички приложения на картата.
Цитирай
#40

в случая трябва ли да разделям картата на отделни части?
Цитирай
#41

didoko написа:в случая трябва ли да разделям картата на отделни части?

Не.
Цитирай
#42

Някой знае ли дали вече може да се рутва телефона? И ако може да даде линк. А аз значи имам следния проблем. Като го вържа към Sony Ericsson PC Companion ми дава че има ъпдейт на телефона 4.0.A.2.368. Само че не мога по никакъв начин да го ъпдейтна. Нито през PC Companion, нито през Update Service, дава ми че не може да направи ъпдейта и това е. Дори пробвах да го ъпдейтна чрез FlashTool и пак не стана, дава грешка, а аз следвах инструкциите от видео и няма как да сгреша. Телефона ми не е рутнат, ама и на оня от видеото не беше и той сам го каза че не е нужно да е рутнат , ама при него стана, а при мен по три различни начина не става. Някакви идеи? Иначе и на мен като се заиграя на някаква игра и започва яко да грее, като стар лаптоп Smile))

П.П.
Рутнах си го вече Smile

"Колко жалко, че всички, които знаят как да управляват страната ни, са вече заети да карат такси или да лепят плочки."
Цитирай
#43

http://www.youtube.com/watch?v=cALIuOO2A...r_embedded песен за ARC Lol Lol

Advanced Xperience Projects  Team Leader  
  X10, running  Advanced Xperia ROM                                
  Z1, running Advanced Xperience ROM
Цитирай
#44

Аааа от тези коментари до сега с проблемите май ще се откажа,другата седмица мислих да си го купувам Sad .Някой да каже,че не съм се интересувал много,как е телефона като бързина,да речем работи ли бързо като айфон4?Има ли различни цветове или е само черен?Всеки ли може да се рутва,има ли такива който не могат?Примерно навремето бях купил една x10 XPERIA която беще от япония DOCOMO и не можеше да им се сложи нов бейсбенд,подържаше само до .42 мисля.Тука има ли такива варианти,понеже не съм решил още от къде да си го закупя.И кажете с това греене виждам няколко коментара вече,дали не е проблем?

SAMSUNG GALAXY S6 GOLD Platinum®



Цитирай
#45

Телефонът работи много бързо със стоковия ром! Никакъв лаг или FC!
Цветовете са тъмно син и сив. Има начин за руут, който хич не е сложен. Все още няма работещо рикавъри, но е въпрос на време според мен.
За греене нищо не мога да споделя.
Цитирай
#46

Благодаря за бързия отговор,най-вече ме интересуваше лаг дали има,искам бърз телефон,ами ще се скача с една Арка май пък да става каквото ще Smile

SAMSUNG GALAXY S6 GOLD Platinum®



Цитирай
#47

Честно казано дори аз останах изумена от бързината...наблъскан с уиджети и никакъв, ама никакъв лаг! А е със стоковия ром, нищо не е променяно или добавяно Smile
Един недостатък на телефона е малкото пауър копче, но се свиква. Осезаемо по-лек от х10 е ииииииии батерията е ...... наистина ще останеш учуден :listen: нищо общо с х10, ама нищо общо
И като усещане, и като работа, и като визия.
Цитирай
#48

Ехее супер,значи до сега така и не видях телефон който да работи бързо като айфон4,но не искам айфон с тяхната гадна операционна не са ми интересни вече(това е лично мое мнение),за това дано да работи като него,някъде четох,че Арката работила дори по-бързо от Самсунг Галъкси С2 въпреки неговия двуядрен процесор,но незнам колко е вярно това твърдение,малкия бутон ще му свикна,той не се ползва толкова често.

SAMSUNG GALAXY S6 GOLD Platinum®



Цитирай
#49

politican написа:Ехее супер,значи до сега така и не видях телефон който да работи бързо като айфон4,но не искам айфон с тяхната гадна операционна не са ми интересни вече(това е лично мое мнение),за това дано да работи като него,някъде четох,че Арката работила дори по-бързо от Самсунг Галъкси С2 въпреки неговия двуядрен процесор,но незнам колко е вярно това твърдение,малкия бутон ще му свикна,той не се ползва толкова често.

Взимай, няма какво да се чудиш. Сугурен съм че ще останеш доволен. То x10 с 2.3.3 работи много добре и без лаг, пък да не говорим за ARC, който освен това ще има ъпдейт до ICS най-вероятно.
Цитирай
#50

Извинявай но какво е ICS? Big Grin

SAMSUNG GALAXY S6 GOLD Platinum®



Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)