Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблеми и въпроси свързани с Xperia Play
#26

aegrota игрите за PSP I PS 1/2 се ги чете само с емулатор а никой не помага и не казва какъв емулатор точно ни трябва намерих няколко но не ми помогнаха а иначе обикновенните игри за телефона са си направо от маркета му и ги теглиш даваш инсталирай и тръгват Smile Ако разбереш как да подкараш тези за PSP ili PS пиши . Smile
Цитирай
Аксесоари
#27

Anhilus поразрових се и всички имат проблеми с тези емулатори, ако искаш нямаш грижи трябва д си го купиш (легално).
Но из нета има доста игри за XP в арк. които са доста добри. не са много, за сега. Smile

Xperia Play R800i unlock bootloader and Root
Kernel: LuPuS_zeus_GingerBreadv10-full 720p ROM: AuroraPlay_v1.0.1 (за сега)
Цитирай
#28

Имам въпрос към собствениците на Xperia Play.
На някой от вас падало ли му е копчето за звука ?
Ако да, как е решил проблема ?

LG G4
Цитирай
#29

На мен не ми е падало, дано и да не падне. Smile Huh

Xperia Play R800i unlock bootloader and Root
Kernel: LuPuS_zeus_GingerBreadv10-full 720p ROM: AuroraPlay_v1.0.1 (за сега)
Цитирай
#30

Може ли някои да ме светне как да инстална CWM , телефона вече е руутнат .

Nexus 4 White
Цитирай
#31

Сега ще ти кажа...

Инсталриай това: https://play.google.com/store/apps/detai...N0YWxlciJd и през него сложи CWM.
Цитирай
#32

Аз имам един проблем със слайдера http://www.youtube.com/watch?v=AQFS4y9ycrU само на мене ли ми е така или има и други, купих го от гет.бг.

Sony Ericsson Xperia Play and GALAXY NOTE 3 Smile
Цитирай
#33

Имам един проблем, инсталирах си няколко игри и им изтеглих кеша през телефона обаче незнам къде се запазва, търсих из сд картата но нищо не намирам.Моля помогнете. Smile

Sony Ericsson Xperia Play and GALAXY NOTE 3 Smile
Цитирай
#34

sd/data/
sd/android/
sd/android/data/

Можеш да провериш големината на всяка папка и така да отсееш къде


GT540, G2, G4, S8+, Note9, Galaxy Tab S4, Note10+

Цитирай
#35

Мерси много а как да си подреждам иконите в менюто по мои избор?

Sony Ericsson Xperia Play and GALAXY NOTE 3 Smile
Цитирай
#36

Това е от лаунчера. Аз лично съм много доволен от ADW EX но той не предлага такава функция за това не мога да ти помогна. Пробвай като си в менюто, да натиснеш "menu" бутона, този който ти се пада в дясно от хоум бутона и виж дали там ще ти излезе някоя подобна опция.


GT540, G2, G4, S8+, Note9, Galaxy Tab S4, Note10+

Цитирай
#37

Fresh15 написа:Аз имам един проблем със слайдера http://www.youtube.com/watch?v=AQFS4y9ycrU само на мене ли ми е така или има и други, купих го от гет.бг.
Колега това не е проблем , замисли се малко релсите на телефона когато е напълно отворен или затворен го държът само в двата края напълно нормално е да има лек луфт ,преди когато имах PLAY-a имах същия "проблем"

Nexus 4 White
Цитирай
#38

dan1t000 написа:
Fresh15 написа:Аз имам един проблем със слайдера http://www.youtube.com/watch?v=AQFS4y9ycrU само на мене ли ми е така или има и други, купих го от гет.бг.
Колега това не е проблем , замисли се малко релсите на телефона когато е напълно отворен или затворен го държът само в двата края напълно нормално е да има лек луфт ,преди когато имах PLAY-a имах същия "проблем"
Да след това го забелязах Smile но все пак сони можеха да измислят нещо за да няма такъв луфт.

Sony Ericsson Xperia Play and GALAXY NOTE 3 Smile
Цитирай
#39

Имам още един въпрос.Когато не съм хванал Wi-Fi горе ми изкарва едно 3G или H и това ми взима пари от сим, как мога да го оправя това?
[Изображение: cqs1333791831r.jpg]

Sony Ericsson Xperia Play and GALAXY NOTE 3 Smile
Цитирай
#40

Settings/wireless and network/mobile network/mobile data или нещо подобно. Махаш тикчето от него.
Цитирай
#41

Освен специално оптимизираните за пада на Play игри могат да се играят всички останали в маркета нали?
Цитирай
#42

Могат, да.
Цитирай
#43

Трябва ли ми постоянен интернет за да мога да играя или мога без нет само с WiFi да тегля игрите и после да играя когато си искам
Цитирай
#44

^ Нещо важната тема си я изпуснал май :power:

Може без нет.
Цитирай
#45

Когато снимам как мога да приближавам (zoom)?Имам и още един въпрос, как мога да направя така, че когато отворя браузера да ми излиза стартовата страница, а не последната сесия?

Sony Ericsson Xperia Play and GALAXY NOTE 3 Smile
Цитирай
#46

Извинявам се за въпроса, но някои може ли да ми напише подробно или да ми даде някой линк, как да подкарам игри за ПС1 на Xperia Play- Андроид 2.3.4 не е руутван и ако трябва да се руутне отново моля линк, както и ще съм благодарен ако някои знае някои линк с игри за ПС1. Благодаря предварително
Цитирай
#47

И също така проблем ли ще е ако не руутвам телефона а си купя емулатора от андроид маркета?
Цитирай
#48

Здравейте отново искам да попитам как мога да си ъпгрейдна телефона до по голяма версия на андроид?Благодаря предварително.

Sony Ericsson Xperia Play and GALAXY NOTE 3 Smile
Цитирай
#49

Колко по-голяма версия на Андроид искаш?
Цитирай
#50

Ами до колкото може.А има ли смисъл да го ъпдейтвам и какви са предимствата и недостатъците?

Sony Ericsson Xperia Play and GALAXY NOTE 3 Smile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)