Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблеми и въпроси свързани с Xperia Play
#76

4 август ли?

Sony Ericsson Xperia Play and GALAXY NOTE 3 Smile
Цитирай
Аксесоари
#77

Изобщо няма да има ъпдейт до 4.0.Х, демек няма да има Ice Cream Sandwich за Xperia Play. Сони от доста време казаха, че няма да изкарват за този телефон. Ако искаш потърси къстъм РОМ.
Цитирай
#78

Здравейте колеги, както всички разбраха (абсолютно всички ) се бях спрял на Motorola MILESTONE 2, но сега срещнах Sony Ericsson Xperia PLAY на ниска цена и ми направи впечатление, защото друг път не съм го виждал на такава ниска цена и реших да му погледна характеристиките. Влюбих се в него ! 4 инча много добра разделителна способнот, капацитивен, има и мултитъч, 1000 MHz, 512 MB RAM / 512 MB ROM, 5 мегапиксела със светкавица снима и HD и друга камера, Wi-Fi със B G N, DLNA какво още да искаш .. Перфектната цена за мен и телефона много ми харесва само този слайд с гейм бутоните никак няма да ми е от полза, защото това което ще играя ще са AngryBirds, TomCat и още някой игри, но не говорим за бройка 50, а най - много десетина. Телефона има ли версия без този слайд ? И другото което не ми хареса е интерфейса, не съм фен на интерфейса на Сони Ериксон, дори бих казал, че изглежда малко грозен. Този синия цвят отзад .. Може ли да се смени да стане примерно като на Галакси С3 със глухарченце И до коя версия може да се ъпдейтне или коя най - нова има за него ?

LG P970 > Nubia Z5s Mini > LG G2 > Huawei P7 > Redmi Note 3 Pro > Meizu M6 Note > Redmi Note 7 > Huawei P30 > Huawei P40 Pro

Цитирай
#79

Телефона, който прилича на Play и по визия и по характеристики е Xperia Neo.

Може да се сменя, това е тапет.

Последната версия която има и ще има е 2.3.4 /за Нео има 4.0.4/
Цитирай
#80

Здравейте колко ви издържа батерията ,като го ползвам не много интензивно и пада за 1 ден
Цитирай
#81

На мен ми издържа по 4-5 дни. Изключи си интернета, когато не го ползваш. При включена мрежа батерията заминава за 1 ден.

Xiaomi Redmi Note 2 GB
Цитирай
#82

Сериозно ли ,играеш ли на него или само за разговори го ползваш?
Цитирай
#83

Говоря ти за разговори. Хората са си дали в режим изчакване колко издържа.

Xiaomi Redmi Note 2 GB
Цитирай
#84

Интересуваме xperia play с gps или A-GPS, взима ли пари за ползване.
Цитирай
#85

Google Maps взима, все пак тегли картите на момента през 3Г или Wi-Fi. Ако имаш неограничен пакет за данни, няма да се плашиш. Естествено можеш да погледнеш в раздела GSP, за offline навигация :cheers:
Цитирай
#86

Зеравейте колеги.Имам проблем с TrackId дава ми грешка.Ако му дам Settings reset ще окаже ли влияние върху инсталираните приложения,снимки, музика и т.к.Прилагам и снимки.Благодаря предварително Lol

Galaxy SIV,HTC ONE
Цитирай
#87

Здравейте закупих си Sony Ericsson Xpiria Play Verizon versia R800x има и място за сим карта. Купих го от USA.
Проблема ми е че телефона иска някаква активация посредством обаждане , след като дам активирай ми стои на клавиатурата за набиране и там трябва аз да чакам за да се свърже със оператор ли нез за да ми каже какво да натисна за да се активира , ала чакам и чакам и няма никой ! Искам да разбера от по грамотните могали да използвам телефона във европа ,или не ако мога как става ( моля за по подробно инфо )

ИЗКЛУЧИТЕЛНО ЩЕ СЪМ ВИ БЛАГОДАРЕН ЗА ПОМОЩА !!
Цитирай
#88

Това което разбирам от твойте думи, телефона е заключен към оператор. Трябва ти код за отключване и тази процедура се заплаща, още няма безплатен вариант.
Цитирай
#89

Добра но как да е заплатя как става ?? какво трябва да направя ??? НЕ е проблем да заплатя , но как и каде ??
Трябва да го занеса на някой оператор ли ?? Примерно във Глобул ли ??

Оспяж със този код *#*#4636#*#* да влезна във Тества се и от там във Информация за телефона от там мога да си сменя на GSM only or WCDMA only GSMauto (PRL) or CDMA only or EvDo only or GSM/CDMA auto (PRL) or Unknow !! но неми дава Gsm only WCDMA only GSM auto (prl) уж превклучва пук не се сменя после разбрах че трябва да имам stable 7.1.0.1 за да работи изтеглих го но незнам какво да правя моля за помощт http://forum.cyanogenmod.com/topic/29650...a-and-gsm/

Забранено е дублирането на постове! Използвай бутона "Редактирай"!
Цитирай
#90

Здравейте. искам да ви попитам,защо няма manager mode на фифа12 зя xperia play?
Цитирай
#91

здравейте, разгледах темите за рутване, опитах от предложенията за лесно прилагане, но не получих желания ефект. ..попаднах на програмата UnLock Root 2.41 - тя свърши чудесна работа. всичко е много просто, свързвате тефона и компютъра с usb кабел програмата разпознава устройството; след това натискате root и изчаквате. подготовката на телефона не е сложна. преди да се прибегне към свързването се увеличава времето за изключване на екрана и се слага тикчето за откриване на usb грешки.

Sony Ericsson Xperia Play
ROOT Android custom ROM
Цитирай
#92

Здравейте на всички, искам да попитам каква е разликата между всичките версии на Xperia play (r800x, r800i, r800a и там ако има и други)

Sony Ericsson Xperia Play and GALAXY NOTE 3 Smile
Цитирай
#93

Някой да е слагал ICS ?!??

Кара за Габрово с [s]Xperia PLAY[s] Lenovo K900!
Цитирай
#94

Искам да попитам хора, които притежават този телефон. Аз имам един проблем или поне така мисля. Виждам, че да имаш луфт е нормално, но пък точно заради това не чувствам телефона толкова стабилен и това ме притеснява. Притеснява ме, че когато го отваряш- затваряш и подобни неща ще се разхлаби повече, а след време може да се счупи и да се раздели на две части? Искам да питам притежателите, които имат от повече време този телефон дали и те са си усещали своят нестабилен и дали след дълъг период на ползване плея си остава здрав и не се прецаква. Мен ме притеснява, че моят го пазя прекалено много, от скоро ми е (няма още 2 месеца) , а реално съм играл около 10-15 часа на джойстика (адски малко) и почти не съм го отварял-затварял.. , а вече ми се струва "разхлабен" (нормално ли е това) и най-важното, което искам да попитам.. , ако нещо се прецака като се отвори на две, гаранцията ще го покрие ли ? А ако не го покрива може ли да се оправи? Smile Мерси предварително Smile
Цитирай
#95

Цъкай здраво няма проблем. Да се надяваме, че докато се счупят от Sony ще извадят нов телефон-конзола.

Кара за Габрово с [s]Xperia PLAY[s] Lenovo K900!
Цитирай
#96

здравейте, кой е най-добрия custom ROM за Xperia Play?

Sony Ericsson Xperia Play
ROOT Android custom ROM
Цитирай
#97

Реших да си руутна телефона и имам един въпрос: по кой начин е по-добре, чрез click2root или чрез flashtool?

Sony Ericsson Xperia Play and GALAXY NOTE 3 Smile
Цитирай
#98

Най-добрия начин е работещия начин.
Цитирай
#99

Какво мога да направя за да вдигна бързината на телефона, тоест питам за клокване, какво е това, опасно ли е за телефона и как се прави.Търсех в гугъл, но всичко е на английски а пък преводачките превеждат дословно и почти нищо не се разбира.Та моля ви да ми обясните малко Smile Благодаря предварително

Sony Ericsson Xperia Play and GALAXY NOTE 3 Smile
Цитирай

Скам да попитам възможно ли е на р800и от лентовия кабел за слушалката и тъча да не бачка и лсд щот тоз кабел на слушалката е прекъснат или и др лентов кабел също е причина :confused:
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 3 гост(и)