Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблеми и въпроси свързани с Xperia Play

Здравейте! Извинявам се за глупавия въпрос. Телефона много ми допада но от две седмици насам не мога да влизам в интернет. Изкаржах батерията постоянно спамех копчето за вкл/изкл на wi-fi но нищо не помага. Ако може да ми помогнете :capitulation: :capitulation: ще съм ви много благодарен Sad !!!
Цитирай
Аксесоари

hard reset, преинсталиране. Това са 2-та ти единствени варианта.
Цитирай

Здравейте копчето за включване/изключване на телефона ми влезна на вътре и сега не мога да си включа телефона моля помогнете телефона стои на черен екран затворен и като докосна дисплея на телефона то вибрира да не би да има някакъв друг проблем моля помогнете
Цитирай

Здравейте имам проблем с тъч скрийна на тази машинка .
От известно време започна сам да функционира .В смисъл все едно някой друг докосва дисплея но многократно за кратък период после се оправяше .
Днеска обаче тотално откачи .Разглобих го и го почистих старателно, но без резултат .
В момента въобще не реагира на докосване .
Освен с подмяна май няма друг начин да се оправи ?

Човек е велик, когато е човек !
Цитирай

здравейте искам да Ви попитам дали може и аз да си ъпдейтна андроида така за моя телефон https://www.youtube.com/watch?v=QtVWPjULq0c телефона ми е XPERIA PLAY R800i дали може да си инсталирам андроид 4.0 или по-нов?
Цитирай

Ето тук има много възможности за избор: http://forum.xda-developers.com/showthre...?t=1780322

Въпроса е, че всички начини са неофициални. Няма официален ъпдейт след 2.3 за Play.
Цитирай

Здравейте! Някой успя ли да свърже телефона с телевизор, така че да се вижда случващото се на дисплея?
Иначе, без проблеми отварям съдържанието на картата памет(снимки, видео и музика) през Smartshare на LG TV. Обмислям да си купя MHL кабел или адаптор.
Цитирай

здравейте, изпуснах телефона във вода Cry като изсъхна го включих и през няколко минутки се рестартира сам. моля дайте съвет :confused:

Sony Ericsson Xperia Play
ROOT Android custom ROM
Цитирай

Не е трябвало да го включваш, а да го занесеш веднага в сервиз, където да му направят спиртна баня.
Цитирай

Здравейте! Някой ще ми обясни ли как да инсталирам Скайп на този задръстен телефон?! Все ми дава грешка, че няма достатъчно пространство за инсталиране в паметта на телефона 354mb used / 66mb free. Всичките програми са инсталирани на картата. Изчиствам кешовете на всичките, но отново не помага.

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай

здравейте, телефонът ми все пак оцеля и работи нормално вече 8 месеца, докато днес не реших да му инсталирам нова версия на Android. инсталирах ISC след това докато още бях в рекавъри менюто на телефона избрах опции wipe cache и wipe partition. като рестартирах изписва само надписа Sony Erisson и не иска да продължи.
направих грешка, мисля че съм форматирал паметта в телефона. сега не мога да вляза в recovery mode, за да инсталирам операционна система. а flashtool в момента разпознава само годината на производство на устройството, но не и подробностите.. в темата видях 2-ма съфорумеца със този проблем - моля помогнете!

Sony Ericsson Xperia Play
ROOT Android custom ROM
Цитирай

Колега, добре си се насочил към Флаштуул, като първо изключи телефона и тогава премини към флаш на конкретния Ftf файл за твоя телефон.
Тема с ръководство за Флаштуул:
https://www.androidbg.com/forum/topic205...shche.html

П.п. Инсталирай драйверите за твоя модел телефон и драйвери за флашмоуд от папката на Флаштуул и следвай стъпките от темата по-горе.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай

благодаря за информацията Smile възкръсна
рутнах го и отключих Bootloader
сложих му TURBO кернел и инсталирах Racing SPEED = Андроид 4.1.2
и все пак, моля дайте най-добрия сustom ROM, подходящ за Xperia PLAY с напътствия как се слага

Sony Ericsson Xperia Play
ROOT Android custom ROM
Цитирай

Абе защо не ми работи камерата --> Като я включа ми пише , че камерата е спряла да работи.
Така почна да ми прави откакто исках да включа предната камера....

c3300k Champ --> Blade III --> много Sony Ericsson-и --> Xperia Play [Sony Ericsson ] -->Lg L Fino (забравих да го напиша ) --> Huawei Y5 --> Samsung Galaxy Note 4
Цитирай

@Georginfs, Опитай с рестартиране на телефона или изтрий данните и кеша на приложението камера от Настройки/ Приложения/ Всички/ Камера.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай

Ще го пробвам!
Благодаря!

c3300k Champ --> Blade III --> много Sony Ericsson-и --> Xperia Play [Sony Ericsson ] -->Lg L Fino (забравих да го напиша ) --> Huawei Y5 --> Samsung Galaxy Note 4
Цитирай

(2016-10-23, 13:49:59)Monipeev написа:  @Georginfs, Опитай с рестартиране на телефона или изтрий данните и кеша на приложението камера от Настройки/ Приложения/ Всички/ Камера.

Е добре де отивам в настройки и при камерата пише , че няма кеш ??

c3300k Champ --> Blade III --> много Sony Ericsson-и --> Xperia Play [Sony Ericsson ] -->Lg L Fino (забравих да го напиша ) --> Huawei Y5 --> Samsung Galaxy Note 4
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)