Оценете темата:
  • 10 гласа - средно 2.3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Lg V30 официално представен 31.08

(2017-09-12, 14:51:20)rumo написа:  ....То въобще излезе ли и продава ли се вече v30 по света и у нас Smile
Виж официалната цена на LG V30 в Европа : 
https://www.kaldata.com/%d1%82%d0%b5%d0%...58071.html

 
Цитирай
Аксесоари

Цените на Lg V30 бяха представени официално :

64 GB - $840
128 GB -  $890

Източник : >>>>>>

 
Цитирай

Тези цени са за корейския пазар.
Някой хроникьор следящ изкъсо LG ще сподели ли обикновенно какви са разликите в цените между Корейския и Европейския пазар за предни модели? За да сметнем грубо колко ще е тук V30.

Sent от моя Пищакметлен телефон през Tapatop
Цитирай

В Южна Корея цената на смартфоните на LG е с 15% е по-висока отколкото в САЩ или в други региони. При това положение цената на LG V30 за останалия свят съответно би трябвало да е по-ниска от тази обявената официално там.

 
Цитирай

Сигурен ли си ?
Цитирай

(2017-09-14, 08:56:44)anatol06 написа:  Сигурен ли си ?
Спри да се излагаш! Както и да спамиш след всяко мое мнение, защото е ясно, че го правиш нарочно в повечето теми и преди за пореден път да пускаш безсмислени и безлични постове, да беше прочел в статията поне това : 

"....The situation isn’t as simple as that when it comes to US pricing, however. Due to economics, LG’s prices in Korea are often 10 to 15% more than their US counterparts...."

 
Цитирай

(2017-09-14, 06:40:38)GH0STFACE написа:  Тези цени са за корейския пазар.
Някой хроникьор следящ изкъсо LG ще сподели ли обикновенно какви са разликите в цените между Корейския и Европейския пазар за предни модели? За да сметнем грубо колко ще е тук V30.

Sent от моя Пищакметлен телефон през Tapatop
V20 беше с около 70 евро по-евтин от Note 7. Според мен и сега ще е някъде там разликата.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай

(2017-09-14, 09:52:44)NoMaD написа:  Спри да се излагаш! Както и да спамиш след всяко мое мнение, защото е ясно, че го правиш нарочно в повечето теми и преди за пореден път да пускаш безсмислени и безлични постове, да беше прочел в статията поне това : 

"....The situation isn’t as simple as that when it comes to US pricing, however. Due to economics, LG’s prices in Korea are often 10 to 15% more than their US counterparts..."


Цените на Lg V30 бяха представени официално :

64 GB - $840
128 GB -  $890



Не ми цитирай статийки. Цената в България ще е доста по висока. Хайде като пишем да е по-сериозно. Dumbom
Цитирай

Аз съм мнoго приятно изненадан от тестовете в арена! Мисля, че си избрах следващ телефон. Само да спечеля от тотото. Big Grin
http://www.gsmarena.com/piccmp.php3?idTy...hone3=8238
Цитирай

Недей, сензора му е малък Tongue

Шегата настрана, изглежда много добре! Smile

| LG G6 Ice Platinum |
Цитирай

(2017-09-14, 22:36:35)methtical написа:  Недей, сензора му е малък Tongue

Не виждам защо го споменаваш това, дори реторично. 

Сензора МУ е малък + за момента се е показал като телефон правещ не особено добри снимки (пряко сравнен с конкурентите си) (: Клипчето по-горе дето си го качил няма да го коментирам, защото е крайно недостоверно. Има предостатъчно сайтове (реномирани сайтове, не рандъм ютюб клипове) които също са показали G6 като не особено дорбе справящ се в камера сектора. Демек, малкия сензор реално Е проблем за телефон целещ се във въпросния ценови диапазон.

Trust nobody who smiles before 10am...

Цитирай

Споменах го иронично.
А да разчиташ на "сайтове" за това какво може дадено нещо е горе-долу като примера ми със 150 коньовия Голф Big Grin
Не, че нещо, ама .... око, ръка, все различни Smile
Да не забравяме, че най-добрата камера е тази, която е с теб Wink
Със здраве!

| LG G6 Ice Platinum |
Цитирай

(2017-09-15, 00:12:15)methtical написа:  А да разчиташ на "сайтове" за това какво може дадено нещо е горе-долу като примера ми със 150 коньовия Голф Big Grin

Не че нещо, ма по-назад си дал клипче от Ютюб... малко си противоречиш. Хем да не разчиташ на сайтове, хем Ютюб е сайт... разбираш ме, нали?
Няма да коментираме как предвид факта, че на година излизат по десетки различни телефони, малко от които евтини (а обикновено евтините не предизвикват интерес в потребителя) да "пипнеш" всичките, за да си изградиш мнение мисля, че осъзнаваш колко нелепо твърдение е (: 
Ти имаш мнение за дадено Ферари например, а шансовете са че никога не си се и качвал зад волана на подобна кола (ако си - радвам се за теб, not the point of the story). Демек трябва да се довериш на "сайтовете", които с това си изкарват прехраната и следователно се опитват да дават максимално ясна и обективна представа за дадения продукт - разбира се, зависи кои сайтове посещаваш. Примерно в iPhoneArena няма нищо обективно, но подобни сайтове лесно можеш да ги избегнеш, те си личат кои са от километри. Та в този ред на мисли, да - разчитам на сайтовете, за продукти които нямам как да пробвам лично за по-дълъг период от време или просто нямам интерес в тях (както е примерно G6) и не виждам нищо лошо в това.

Trust nobody who smiles before 10am...

Цитирай

Няма нищо лошо разбира се. Онзи клип за цвят го качих, не съм го взел присърце и не ми е бил критерии според който избирам Smile Тия неща стават за ориентир, не за крайно мнение. Спирам със спама, че го отплеснахме.
Поздрави!

| LG G6 Ice Platinum |
Цитирай

Днес го пускат в Южна Корея.  Би трябвало да има тестове утре.

опс, то станало утре Smile
Цитирай

(2017-09-15, 23:43:22)aladin написа:  Днес го пускат в Южна Корея.  Би трябвало да има тестове утре.

опс, то станало утре Smile
До колкото си спомням, телефона ще излезе на 21 септември в Южна Корея!

Отправлено с моего LG-H990 через Tapatalk
Цитирай

Вижда се и сензора даже във видеото:


S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
Цитирай

Сензора му е малък, но оптиката му е стъклена не пластмасова като на предишните модели от V и G серията Smile аз залагам на по-добрата оптика!

Samsung Galaxy Note 4 White / LG G4 / Huawei P Smart Z
Цитирай


| LG G6 Ice Platinum |
Цитирай
Video 



Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай

(2017-09-20, 11:34:38)ceclii написа:  Сензора му е малък, но оптиката му е стъклена не пластмасова като на предишните модели от V и G серията Smile аз залагам на по-добрата оптика!
Само един компонент е стъклен, другото е пластмаса...

Tapatalk
Цитирай

В клипа, който постнах по-горе се вижда, че всички са стъклени.

Sent from my LG-H870DS using Tapatalk

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
Цитирай

В Carphone Warehouse V30 ще струва 800 лири. За сравнение Note 8 там е 870 лири.

POCO F5 12/256 GB





Цитирай

(2017-09-09, 17:34:57)smiley написа:  Да? Казах ти причината каква е защо преди се е виждала като 1.69, не 1.6 - защото LG са я криели от конкуренцията. Сега ако отвориш exif датата на една снимка от V30 ще видиш реалната бленда.
Нали ако действително бяха излъгали за нещо такова, щяха да ги разкостят корейците на кръст по tech сайтовете.

Ако не ми вярваш на мен - от xda също са ти потвърдили, че действително е 1.6.

Някви идеи що flickr показва, че е с f/1.7?
https://www.flickr.com/photos/zentrice/a...9447382075
И все пак снимката със знамената хич не е лоша за този малък сензор.
Цитирай

https://youtu.be/nAth8g05tfs

Изпратено от моят LG-D802 с помощта на Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)