Оценете темата:
  • 10 гласа - средно 2.3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Lg V30 официално представен 31.08
#26

Само леко и аз да вмъкна-QLED срещу OLED (вдясно).
Изводите сами си ги вадете.

[Изображение: image.png]

[Изображение: image.png]

[Изображение: image.png]

[Изображение: image.png]
Цитирай
Аксесоари
#27

Баси ... Чета за QLED срещу OLED вместо V30 ...
Смешно е дали вратът с герданче е по добър от шията ... QLED е OLED матрица на която подсветката и е от нанокристали от кадмиев селенид ... това именно е герданчето и позволява една друга яркост и цветове ... Сравненията на тези телевизори по горе мисля ясно показват какви нива на яркост са достижими ... а това в летен слънчев ден е важно за четимостта на дисплея ... Колкото до OLED и AMOLED то при второто е добавено единствено АМ означаващо активна матрица и разликите са само в начина на управление на диодите и проводимия слой ... Какво има да спорите не Ви знам ...
Иначе Данчо отзад совата е брутална Smile
Цитирай
#28

QLED не е никаква OLED матрица.
QLED е подобрен LED.

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай
#29

И OLED e подобрен LED....все LED и в крайна сметка доста се измести темата.
Моля ви по- по същество!
Цитирай
#30

Смартфоните LG G7 и LG V30 ще бъдат представени по-рано от очакваното

LG планира да изтегли дебютите на новите си модели от висок клас по-рано от очакваното. Целта е моделите на компанията да изпреварят директните конкуренти, съобщава AndroidHeadlines.
 
Така би следвало да видим LG V30, който изглежда ще е с процесор Snapdragon 836 още през август тази година, докато LG G7 да стане практически първият топ модел на 2018 г. с премиера през януари, както и първият смартфон със Snapdragon 845 процесор. Продажбите на устройството ще започнат още същия месец.
 

Източник: дигитал.бг и хайкомм
Цитирай
#31

(2017-06-16, 13:10:22)GH0STFACE написа:  И OLED e подобрен LED....все LED и в крайна сметка доста се измести темата.
Моля ви по- по същество!

Не е така, единствената прилика е че са матрици... ОЛЕД е амолед матрица, по темата ЛГ ще забърза представянето на v30, планират го за август..
Цитирай
#32

Аз не разбрах ти кое от последното не разбра!? Проблема за лед в тази тема е приключил.

Sent от моя Пищакметлен телефон през Tapatop
Цитирай
#33

И какво точно да объждаме тогава? Ще започне спор за камерите и темата за камерата сигурно ще приключи... Остава да чакаме разни жълти сайтчета да пускат разни статии и снимки със съмнителен призход и ги копираме/цитираме... Малко се губи смисъла
Цитирай
#34

Може да няма V30, а да се казва LG G6+

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай
#35

Нали трябваше сега да го представят заедно с g6 pro.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#36

LG G6+ вече е наличен в Корея. 6GB RAM/128GB и слушалки B&O Play в комплекта.
http://www.mobilebulgaria.com/news/40448...0%B2%D0%B5

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#37

(2017-06-19, 20:31:00)ronnie72 написа:  LG G6+ вече е наличен в Корея. 6GB RAM/128GB и слушалки B&O Play в комплекта.
http://www.mobilebulgaria.com/news/40448...0%B2%D0%B5

Определено plus версията стои по-добре. Като цяло този телефон има компромиси и недостатъци, но мисля,че с V30 и G7 нещата ще си дойдат на мястото и няма да има място за тъпи недостатъци и компромиси.
Цитирай
#38

За пари някой нещо знае ли ?
Цитирай
#39

(2017-06-20, 10:21:18)aladin написа:  За пари някой нещо знае ли ?
От около $700 за 32 GB-та.



Sent from my Pixel XL using Tapatalk
Цитирай
#40

LG V30 ще бъде представен на международния панаир на потребителка електроника IFA Berlin 2017 от 1 до 6 Септември.

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#41

[Изображение: 761c25db21c267c17e7fc6f0626cbf1f.jpg]

http://english.etnews.com/20170621200002

Не е зле.

Sent from my x600 using Tapatalk
Цитирай
#42

Красив е.


Off:сега да видим на колко хора ще им заприлича на надуваема кукла. Smile

“Luck is what happens when preparation meets opportunity”
Цитирай
#43

Кой за каквото си мисли.
На мен разположението на камерите и светкавицата не ми допада. Отпред, както е усвоено мястото отгоре ме кефи страшно.

__________________________
Харалампи изпи бирата

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#44

Тука пък друга снимка, по-различна от другите. Този дизайн повече радва от по-горната снимка.
[Изображение: LG_V30.png]
Цитирай
#45

Е, тва е още по - яко

__________________________
Харалампи изпи бирата

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#46

Туй последното не е снимка , а некадърно направен фотощоп .
Цитирай
#47

То и предишното е рендър най - вероятно. Според мен, тук се обсъждат идеи

__________________________
Харалампи изпи бирата

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#48

Още една снимка. Между другото чак сега забелязах,че вторият екран е отдолу на главния дисплей, за което ставаше въпрос в предните публикации.

[Изображение: LG-_V30-_Techconfigurationms-concept-render-1.jpg]
Цитирай
#49

Всички рвндъри до момента изглеждат супер и аз съм сигурен, че ще е супер, ще е нещо малко по- различно, ще е топ хардуер и т.н.LG обаче все ще измисляте как да усерат цялостното усещане по един или друг начин, нещо в което определено ги бива.Я дефекти, я ще се продава само на п-ов Камчатка...

Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk
Цитирай
#50

Изброил си точно двете неща, които ако ги преодолеят в следващите 2-3 години, ще влезнат много здраво в битката за топ устройствата и така ще имаме и още по-силна конкуренция и все по-добри модели. LG вече загатват за това, но да видим първо истиския флагман V30 и тогава да говорим, защото и сега ако претоплят манджата ,както някои други корейски производители, окончателно ще разочароват и своите почитатели. Ако избухнат обаче с V30, ще е отлично!

Иначе на практика дефектите са наистина много дразнещи при LG. Другото което си написал също е факт-малките продажби и изобщо малък брой устройства на пазара от най-високите им класове. Може и пък да са си взели бележка вече. Не знам как стоят нещата с G6 например и дали има същите проблеми като G4.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)