Оценете темата:
  • 10 гласа - средно 2.3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Lg V30 официално представен 31.08

LG V35 е наследник на LG V34, който е само за японския пазар. За разлика обаче от V34, който беше мини версия на LG V20 с 5.2 инча екран и защита от прах и вода, V35 е точно копие на V30 + https://phoneradar.com/lg-v30-launched-a...o-onboard/
Това е от преди 3 месеца и не знам защо чак сега се коментира.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
Аксесоари

Ами те LG с това делене на пазарите не правят добре, затова не ги знаем.
Цитирай

Това с различните имена са си явно предпочитания на операторите, които го предлагат. Същото е и с Huawei и с други компании.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай

(2018-03-01, 13:54:27)vargala81 написа:  LG V35 е наследник на LG V34, който е само за японския пазар. За разлика обаче от V34, който беше мини версия на LG V20 с 5.2 инча екран и защита от прах и вода, V35 е точно копие на V30 + https://phoneradar.com/lg-v30-launched-a...o-onboard/
Това е от преди 3 месеца и не знам защо чак сега се коментира.

Защото няма реклама. На G4 рекламата беше тотална.
Оттогава насам ЛГ решиха да се правят на много хитри. И резултатът е налице.
А, с това делене на пазари, дори да имат реклама, направо ме отказаха от техни изделия въобще, не само от телефони. Ако те считат, че европейците сме секънд хенд хора - да го дух@т. Въобще ме не интересува какво правят, докато Европа не получи публично извинение. А, който иска да си плюе на фасона - да си купува техни неща и така да ги стимулира да му се изплюят още повече следващата година.
Нищо лично, собствена позиция.
Цитирай

Според мен ако V30 беше с добра реклама и беше масово пуснат на пазара щяха да имат големи шансове, дори щеше да се купува.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2018-03-01, 14:44:27)Marto.g написа:  Според мен ако V30 беше с добра реклама и беше масово пуснат на пазара щяха да имат големи шансове, дори щеше да се купува.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk

LG са с изключително куц маркетинг - колкото са добри и иновативни, същевременно на разумни цени, толкова не умеят да се рекламират.
Цитирай

Така .Темата е почистена и някои хора си получиха това ,което търсеха .Спазвайте добрия тон .Форума е за взаимопомощ и за споделяне на интересни неща от големия свят на Android и мобилните технологии .Нека да спазваме това. Благодаря ви!

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)