Оценете темата:
  • 10 гласа - средно 2.3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Lg V30 официално представен 31.08
#51

Надявам се да няма Big Grin
Не можах да дочакам V30 понеже G3-ката умря и бях сложен в ситуация по подновяване на устройството. И пак се хвърлих на LG гхъхъхъхъ
Изглежда добре на всичките картинки, така че ... очаква се при всички положения да е по-красив и добър от V20. Единствено ме притеснява, че и него ще намразят заради това, че са свалили основната камера от 16 на 13mpx. Поне при G6 падна голямо плюване, ма реално разлика особена няма.

| LG G6 Ice Platinum |
Цитирай
Аксесоари
#52

Вероятно V30 ще използва OLED дисплей и допълнителният екран ще бъде премахнат.
https://www.xda-developers.com/source-lg...r-the-v30/

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#53

Няколко въпроса. Идея дали V30 ще има :
-радио
-стерео колонки
-по-добра камера от S8. От G6 със сигурност ще е
-метален гръб
Цитирай
#54

И как разбра със сигурност, че камерата ще е по-добра от G6??? Всички новини споменават стъклен гръб заради безжичното зареждане...
Цитирай
#55

То и по-лоша няма да е. Или ще е като в g6, или ще е по-добра.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#56

Нали казвахте,че на G4 е по-добра камерата от на G6?
Цитирай
#57

Това какво общо има в случая? Сензорът на Г4 е по-добър, но пък няма втора панорамна камера. От друга страна са си поиграли доста над основния сензор в Г6 и голяма разлика за масовия потребител няма... Да не забравим и главната цел която са гонили с по-малкия сензор, а именно да не изпъква камерата. Предполагам ще е същата работа и във V30.
Цитирай
#58

Има много общо.
Защото никой тук не съм видял да има V20 ,за да видиш,че камерата му предлага повече от тази на G4, G5 и G6.
В камерата на V20 се появяват приятни екстри и подобрения, които просто ги няма при останалите LG апарати, а именно:

1.Широкоъгълна предна камера с няколко режима на работа, покриваща 120 градуса и апертура 1.8 (при G6 са 100 градуса и f 2.2)
2.Задна широкоъгълна камера, покриваща 135 градуса (G6-125 градуса) и втора 16 мегапискела камера с F 1.8 на 75 градуса (G6-13 MP F1.8, 71 градуса)
3.Steady Record 2 технология на Qualcomm
4.Жироскопична стабилизация
5.Хибриден автофокус, Laser Detection автофокус, Contrast Detection автофокус и Phase Detection автофокус (Phase Detection автофокус го има при G6)
6.Low Cut филтър за елиминиране на страничните шумове при видео, както и технологията LMT за фокус върху гласа на определен човек.

Ясно се вижда, че камерата на V20 е по-добра от на G6, както и изобщо това,че G моделите са някак орязани и по-достъпни, V сериите са най-функционалните LG смартфони, при които няма компромиси. Следователно, след като камерата на V20 предлага повече от на G6, не може да имаме никакви съмнения-камерата на V30 ще е още по-добра.
Цитирай
#59

Лека поправка, 13 мегапикселовата 71 градусова камера на G6 e F/1.8. Оптичната стабилизация не мисля, че е по-различна от на V20. G6 няма насочване посоката на микрофона като V20.

| LG G6 Ice Platinum |
Цитирай
#60

Да, това съм го объркал, прав си.
Ще го поправя, a щом няма и LMT функция при видео, това го прави даже още по-орязан от V20.

Между другото-ползвай си го със здраве, но не избърза ли, нямаше ли да е по-добре изчакаш малко и да скочиш направо на V30?
Просто питам.
Цитирай
#61

G3-ката ме предаде изневиделица и избора ми бе сведен до S8 и G6. По ред причини избрах G6 и не съжалявам. Ъпгрейда от G3 на G6 e достатъчно голям скок за мен Smile
V30 иначе ще е по-добрата версия на G6, така да го кажа. Със сигурност ще го превъзхожда с по нещичко във всеки аспект, но и предполагам цената му ще е доста по-височка. Безплатен обяд няма дет се вика Smile

Поздрави!

| LG G6 Ice Platinum |
Цитирай
#62

V10 има 3 микрофона, а при V20 май бяха 4 и по-добри. За видео запис със сигурност ще е по-добър V30 от G6, но за снимки може и да е обратното както е при G5 и V20. G5 има 88 точки на фото при теста на DxOmark, а V20 86 точки.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#63

Е, то сайтовете си пишат каквото си искат субективно. Някой са фенове на Samsung, други пък боготворят Apple и просто не могат да приемат,че има устройства с по-добри камери или друго от тези.
Един друг сайт пък определи V20 като телефона с най-добрата камера и изобщо най-добрия смартфон.
GSM ARENA също дава по-висока оценка за V20 , а не за G5.
CNET също изказват изключителни оценки за V20.

Да се надяваме да избухнат с 30-ката, а не да предложат претоплени манджи, щото никой няма да купи V30,а ще има насочване към V20, особено след като му падне достатъчно цената. Поне аз така смятам в края на годината да направя, ама изчаквам какво ще предложат сега.
Цитирай
#64

Ами ако V20 се продаваше в България, може би сега щях да съм с него а не с Mate 9. Дизайна повече ми харесва и въобще всичко останало без батерията. Но LG си знаят, изгубиха ме като фен и това е. Това най-много им се отдава, да губят фенове.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#65

След g3 не можаха да ми грабнат вниманието. Или по-скоро след г4. Започнаха да намалят батериите и г5 ме отказа тотално..

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#66

То LG G5 ако отказваше само от батериите добре, ама Big Grin

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#67

(2017-07-04, 16:30:53)greensmoke7777 написа:  Да се надяваме да избухнат с 30-ката

Аз лично се надявам да не му гори платката както на V10 и V20...
Цитирай
#68

Ми като гледах на G6 какво охлаждане са сложили... ще да няма вече дертове с прегрявания и скапани чипове. Пък и корпуса вече е метален, с тоя хиитпайп дето го води към металния корпус ... се очаква да се охлажда доста по-адекватно и да няма разпоени процесори Smile Ще видим с времето, аз лично ако нещо се случи с моя дзвер ще споделя тук. Все пак жегите вече започнаха Big Grin

| LG G6 Ice Platinum |
Цитирай
#69

Още едно изображение, тук пък няма надпис V30 на гърба.
Като цяло G6 изглежда доста по-красив телефон, тука това много постно ми стои.

[Изображение: maxresdefault-1030x579.jpg]
Цитирай
#70

Още един рендер на V30 от @OnLeaks.

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#71

LG to announce the V30 on August 31 at IFA

Cognosce te ipsum!
Цитирай
#72

Това ще е според производител на калъфи:

[Изображение: gsmarena_004.jpg]
Цитирай
#73

Няма сова, няма ,сова, супер.
Ма няма да е това. И бутоните за звука са ги качили на ушите някъде.
Рендърче. МОже да е правено от същия, който прави и на Ноут 8, че има общи неща

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#74

Появи се снимка на задния капак на V30.
   

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#75

Задният капак метал или стъкло ще е ? Стерео колонки ще има ли ?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)