Оценете темата:
  • 10 гласа - средно 2.3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Lg V30 официално представен 31.08
#76

Би трябвало да е стъкло заради безжичното зареждане.
Цитирай
Аксесоари
#77

6-инчов дисплей, Саскуоч ще се зарадва, направили са телефон и за него.
Цитирай
#78

Ако е с минимални рамки може да се окаже по - малък от айфон плюс. Саскуоч сигурно ще избере него

__________________________
Харалампи изпи бирата

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#79

Много взеха да стават тия инчове вече. А ако пуснат по-малък му пък отрязват много батерията.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#80

На мен лично ми се струва, че и големият дисплей си има предимства. Например, замества лаптопа, вечер, като си легна и искам да гледам някой филм или развлекателно предаване, но проблемът е, че не мога примерно след 3 мин, примерно да стана да излизам и да си го сложа в джоба, ше ми трябва едва ли не чанта....
Цитирай
#81

Аз искам телефон с :
-камера като S8
-стерео колонки
-фм радио
-дисплей с нормални пропорции и размери, за предпочитане IPS
-батерия, с която да докарва 5часа

Аз искам телефон с :
-камера като S8
-стерео колонки
-фм радио
-дисплей с нормални пропорции и размери, за предпочитане IPS
-батерия, с която да докарва 5+ часа 
-метален гръб, т.е. може и без безжично зареждане или по средата да оставят една част пластмаса за брзжичното
-лед индикатор
Цитирай
#82

Не се сещам за такъв телефон, почти всички се отказаха от FM радиото. LG все още го слагат, но едва ли V30 ще е с метален гръб и нормално съотношение на екрана. Лед индикатор също не ми се вярва да има.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#83

Нормално съотношение?

__________________________
Харалампи изпи бирата

На мен 2:1 ми харесва и смятам че е съвсем нормално, дори ако гледаш филм.
Повечето кино продукции отдавна не са 16:9

__________________________
Харалампи изпи бирата

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#84

LG са отчели 117 милиона загуби на мобилното си подразделение за последното тримесечие. Изтъкната причина е главно в лошите продажби на флагманските им телефони (G6). Ако продължават с 'екзотичните' си решения, които са съчетание на компромиси от технологично и чисто търговско естество, V30 ще продължи тази серия.

Cognosce te ipsum!
Цитирай
#85

Да наречеш LG компания,която прави компромиси в технологично отношение е най-голямата простотия EVER!!!!!
Влез в темата за фактите за смартфоните и виж за какво става въпрос!
Проблемите на компанията са съвсем други.
Цитирай
#86

Факти? И какви са фактите? Първият 3D телефон? Да ама конкурентния HTC Evo 3D беше с повече RAM и по-голяма батерия. След втория 3D Max се отказаха от него. Първият двуядрен процесор? Да ама с двойно по-малко рам от конкурентния S2 (ето го компромиса) и ужасно скапания чип тегра 2. Първият в света извит дисплей? След втория такъв отново последва съдбата на Optimus 3D. Първият в света модулен смартфон... Не ме карай да се смея, най-неуспешния смартфон на марката.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#87

По-голям факт от финансовия отчет няма. Черно на бяло:"хубав" телефон(G6), ама хората не искат да го купуват. Има и изключения, обаче случаят далеч не е такъв.

Изпратено от моят Nexus 7 с помощта на Tapatalk

Cognosce te ipsum!
Цитирай
#88

(2017-07-27, 22:49:14)vargala81 написа:  Факти? И какви са фактите? Първият 3D телефон? Да ама конкурентния HTC Evo 3D беше с повече RAM и по-голяма батерия.  След втория 3D Max се отказаха от него. Първият двуядрен процесор? Да ама с двойно по-малко рам от конкурентния S2 (ето го компромиса) и ужасно скапания чип тегра 2. Първият в света извит дисплей? След втория такъв отново последва съдбата на Optimus 3D. Първият в света модулен смартфон... Не ме карай да се смея, най-неуспешния смартфон на марката.

Аха , ти рам-чета гледаш... Ами ако искаш следващите телефони да са направо една плочка рам памет, та да сте доволни фенчетата на по-голямата памет? Взимаш си рам-а и си я гледаш, поне ще е с много памет, не като седашните 4 или 6 GB. Даже може да си вземеш един хард диск с терабайти памет и да си още по-доволен.


Компромиси имаше/има при всички марки! Да не ти изброявам например първите айфони, дето се бъзикаха с тях в колажи и ги сравняваха не със съвременните смартфони, а със...древни скали.
Да сочиш само с пръст най-иновативната компания на пазара, ВИНАГИ изпреварваща по иновации ВСИЧКИ ОСТАНАЛИ, и да я наричаш технологично компромисна, е меко казано абсурдно!
Аз спирам тоя спор, той е абсурден просто!
Цитирай
#89

Какво има да се смеем на 1 iPhone, когато те изкараха 1 iPhone, другите производители правеха още телефони с копчета.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#90

Да, и имаше с потенциометри даже....

Хазарте, много реклами гледаш, малко се интересуваш! Я напиши в Гугъл Ericsson R380, Sony Ericsson P800, P900...(Има и други)
Цитирай
#91

(2017-07-28, 07:31:44)greensmoke7777 написа:  Аха , ти рам-чета гледаш... Ами ако искаш следващите телефони да са направо една плочка рам памет, та да сте доволни фенчетата на по-голямата памет? Взимаш си рам-а и си я гледаш, поне ще е с много памет, не като седашните 4 или 6 GB. Даже може да си вземеш един хард диск с терабайти памет и да си още по-доволен.


Компромиси имаше/има при всички марки! Да не ти изброявам например първите айфони, дето се бъзикаха с тях в колажи и ги сравняваха не със съвременните смартфони, а със...древни скали.
Да сочиш само с пръст най-иновативната компания на пазара, ВИНАГИ изпреварваща по иновации ВСИЧКИ ОСТАНАЛИ, и да я наричаш технологично компромисна, е меко казано абсурдно!
Аз спирам тоя спор, той е абсурден просто!

Аха, рам съм гледал. Ти ползвал ли си LG с 512 мб. рам през 2011 когато останалите телефони бяха с 1 гб. рам? Optimus 2X и 3D бяха с двуядрени процесори, но решението на LG да ползва 512 мб. рам в ниския, средния и високия клас смартфони ги спъна яко. Хайде аз тогава съм бил със среден клас LG Optimus Black и да речем, че е нормално да е спънат, но защо и високия им клас спънаха? Погледни архива на 2X и 3D да видиш за какъв лаг става въпрос. Погледни и моите оплаквания в тази тема https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=24346
Погледни в първи пост как андроида управлява рам паметта и в трети моите оплаквания. Аз нямам нищо против колко рам слагат, ако искат и сега да слагат 512 мб. стига да работи бързо и гладко.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#92

@mufc те хората го казват не аз, и къде тръгна да ги мериш тия боклуци тогава на SONY Ericsson с iPhone, точно iPhone е 1 телефон с такъв дисплей с какъвто сега са всички модерни телефони, а не тия SONY-та, където им се отварят капачета и тем подобни, простотии.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#93

LG e еталон за дефект в премиум телефоните си. Само погледнете какво се е случвало и случва при Г2, Г3, Г4, Г5 изобщо не искам и да го коментирам, а за Г6 не съм се интересувал. Тук не пиша като хейтър, а като потърпевш от моделите Г2 и Г3. Приятел с Г4 вече е със сменени 2 бр. дъна.
Цитирай
#94

(2017-07-28, 11:07:59)hazART написа:  @mufc те хората го казват не аз, и къде тръгна да ги мериш тия боклуци тогава на SONY Ericsson с iPhone, точно iPhone е 1 телефон с такъв дисплей с какъвто сега са всички модерни телефони, а не тия SONY-та, където им се отварят капачета и тем подобни, простотии.

Все едно да се изрежеш, какви премиум и каква класа имат Мерцедес и Ауди, че слагат в последните си върхови модели пневматино регулируемо окачване (те са променили света Lol Lol Lol )
Някой да ти припомни Ситроен Traction Avant и после DS от 1955та година, а ти да кажеш : - Маани ги тия боклуци бе, я виж Дойче премиум какво прави!.....

Спирам с ОФФ-а! Простете...
Цитирай
#95

(2017-07-28, 11:07:59)hazART написа:  @mufc те хората го казват не аз, и къде тръгна да ги мериш тия боклуци тогава на SONY Ericsson с iPhone, точно iPhone е 1 телефон с такъв дисплей с какъвто сега са всички модерни телефони, а не тия SONY-та, където им се отварят капачета и тем подобни, простотии.
Само за сведение провери кога излиза първият телефон с капацитивен дисплей. И пак си прочети поста. Ще ти дам жокер .... LG Prada

Sent from my MI NOTE Pro using Tapatalk

OnePlus 3T
Цитирай
#96

Бе какъв жокер ще ми даваш, прочети и ти малко и ще видиш, какво ми изброявате телефони, където нито са масови нито, 1 с разни капачета другия с писалки, нито имат екстрите на тоя iPhone. http://www.mobilebulgaria.com/news/39387...-na-iphone А това, че показвате някви калпави модели 2, дето ни в клин ни в ръкав, както се казва кой ги знае, кой ги познава. Иначе професори сме всички, но само пред компютрите иначе в живота нещо нестава. И не е нужно след коментара да ми доказвате разни глупости.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#97

Няма какво да чета компания направила 10 телефонна, повечето от които недодялани и с милиарди за реклама са промили много мозъци. А сега ми кажи как на този “велик“ телефон сега ще му качиш една мр3 - ка. Не ми отговаряй няма да има нужда след последната “иновация“ махнаха жака за слушалки.

Sent from my MI NOTE Pro using Tapatalk

OnePlus 3T
Цитирай
#98

И тази тема я взехте за общи приказки!

 
Цитирай
#99

(2017-07-28, 21:14:20)The_Jack написа:  Няма какво да чета компания направила 10 телефонна, повечето от които недодялани и с милиарди за реклама са промили много мозъци. А сега ми кажи как на този “велик“ телефон сега ще му качиш една мр3 - ка. Не ми отговаряй няма да има нужда след последната “иновация“ махнаха жака за слушалки.

Sent from my MI NOTE Pro using Tapatalk
Все повече компании ще махнат жака за слушалки. Освен това трябва и блутут слушалките и разни подобни джаджи да се пробутват, нали?

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2017-07-28, 20:17:59)hazART написа:  Бе какъв жокер ще ми даваш, прочети и ти малко и ще видиш, какво ми изброявате телефони, където нито са масови нито, 1 с разни капачета другия с писалки, нито имат екстрите на тоя iPhone. http://www.mobilebulgaria.com/news/39387...-na-iphone А това, че показвате някви калпави модели 2, дето ни в клин ни в ръкав, както се казва кой ги знае, кой ги познава. Иначе професори сме всички, но само пред компютрите иначе в живота нещо нестава. И не е нужно след коментара да ми доказвате разни глупости.
Цитирам те, някой ден да не се отметнеш от казаното.
Няма да ти до казвам нищо. Няма смисъл.
Хората са казали "когато фактите говорят и боговете мълчат". Ти явно не си бог.

По темата :
Някой има ли информация дали ще има светодиод защото always on display e тъпотия за мен.
Показването на статусбара с приплъзване върху изгасен екран беше много по - добра идея.
Отдавна вече не се гледа кое е по - добро, а кое е по - рекламирано.

Зомби Цунами фюжън ESM.

__________________________
Харалампи изпи бирата

А, Хазартчо, не е лошо да се отнасяш с повече уважение към по - умните и начетени от теб.

__________________________
Харалампи изпи бирата

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)