Оценете темата:
  • 8 гласа - средно 3.13
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Персонализиране на Galaxy S8/S8+

Всъщност ЕТО това е цялата тема и по-точно първия пост с всички възможни добавки. Може да се премахват елементи от AOD и още други неща като например да се променя видя на лентата с бутоните и да се маха името на оператора.   Smile

Sony Xperia S - - -> LG G2 - - -> LG G4 - - -> S8+ - - -> A72
Цитирай
Аксесоари

Аз не знам има ли общо, но аз сутринта съм имал съобщения в messenger, но не ми е дошло също известие. Чак като го отворих видях, че имам съобщение.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2017-12-20, 17:08:01)alexander_sirakov написа:  Всъщност ЕТО това е цялата тема и по-точно първия пост с всички възможни добавки. Може да се премахват елементи от AOD и още други неща като например да се променя видя на лентата с бутоните и да се маха името на оператора.   Smile

Да разгледах я още преди това. Сложих Substratum + плъгин-а за Самсунг. Другите модове не ме вълнуват за сега, но е интересно какво още може да се променя.

SGS2->SGS4->SGS6->SGS8
Цитирай

(2017-12-20, 19:32:27)pockobg написа:  Да разгледах я още преди това. Сложих Substratum + плъгин-а за Самсунг. Другите модове не ме вълнуват за сега, но е интересно какво още може да се променя.
Много ядове брах със substratum на стария ми телефон. Може ли да дадеш малко feedback? Как се държи и някой друг screenshot може би.

Изпратено от моят SM-G955F с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2017-12-20, 17:29:58)Marto.g написа:  Аз не знам има ли общо, но аз сутринта съм имал съобщения в messenger, но не ми е дошло също известие. Чак като го отворих видях, че имам съобщение.

Ами виж дали си със същата версия, вероятно да Smile

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай

Последната която е.

Изпратено от моят G8441 с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2017-12-20, 14:38:04)alexander_sirakov написа:  От тази сутрин не получавам нотификации от Messenger. Обърнах всички възможни менюта и настройки, преинсталирах приложението, нищо не помогна. Реших да сложа Messenger Lite да видя там как ще е и там получавам известия. Върнах голямата версия на Messenger и проблема си остава. Някой срещал ли е такъв проблем?
Колега изчисти данните на всички приложения на facebook. Поне аз така се оправям. Правл си ресет, но да знаеш, че първо се пробва с това.[Изображение: ee0d4db1d8d3804cb3a9a29744458625.jpg]

Изпратено от моят SM-G955F с помощта на Tapatalk

'g'SM-G955F
Цитирай

(2017-12-20, 20:12:00)mefistoreyon написа:  Много ядове брах със substratum на стария ми телефон. Може ли да дадеш малко feedback? Как се държи и някой друг screenshot може би.

Изпратено от моят SM-G955F с помощта на Tapatalk

Ще го използвам единствено за тези модове и нищо друго. Прочетох, че ако има обновявания или нови екстри то те ще се получават автоматично в Субстратум та за това. Хем и да подпомогна човека, който се е погрижил да има плъг ин за Самсунг....

SGS2->SGS4->SGS6->SGS8
Цитирай

Сега се позачетох за Messenger, защото и при мен е същото положение и май е доста срещано. Идеята, която предлагат на повечето места е Настройки> Приложения> Трите точки горе> Специален достъп> Оптимиз. ползване батерия> Сменяте на Всички приложения и премахвате отметките на приложения, които имат проблем с нотификациите (Messenger, Facebook, Gmail и т.н). Сега го направих и ще видя какво ще се случи.

Galaxy S8> Galaxy S20+ Grey> Galaxy S23+ Green
Цитирай

Проблема е, че са некадърно направени. Със всеки ъпдейт стават по зле нещата. Мислех си, че като си взема нов телефон ще се оправят нещата.. Ама не, то си е от самото приложение. Варианта е да се позлва нещо друго за месинджъра... Има разни из play store. Пробвах да ползвам Messanger Lite, но там няма елементарни опций като да се изтрие разговора.

Изпратено от моят SM-G955F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Как да махна светкавицата да ми сввти при повикване и смс и как да направя да не е толкова чуствителен дисплея при допир
Цитирай

(2017-12-25, 17:49:09)suzuki600 написа:  Как да махна светкавицата да ми сввти при повикване и смс и как да направя да не е толкова чуствителен дисплея при допир

За крайната светкавица - Настройки - дисплей - краен екран. От там си го нагласяш. Колкото за другото  Настройки - дисплей - лента за навигация и от там може да промениш чуствителноста на home бутона, а като цяло за целия екран не съм сигурен дали може без руут.
Цитирай

Изключен ми е крайния екран и пак си ми свети светкавицата
Цитирай

Влез на крайната светкавица и я изключи за избраните приложения Smile

Това, което искаш да изключиш - крайната светкавица по ръбовете ли е - светва, като рамка; или целия екран ти светва с в един тютюнев цвят и искаш да изключиш това?

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай

Колеги да попитам за тази "крайна светкавица " видях и настройките ,обаче да ви попитам може ли да се настрой да свети само когато телефона е оставен по гръб?! Не когато е загасен или от сорта , а само по гръб ?!
Цитирай

Не искам да исключа светкавицата която е до камерата

Нестава и нестава асли съм тъпия
Цитирай

LED индикатора, който свети, като точка?

Влез на Настройки > Известия > скролни най-долу - има "Светодиоден индикатор" - изключи го Smile

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай

Еми нестава така изключвам отпред индикатора да не ми свети става въпрос за светкавицата която се използва при снимане

При всякакво изввстие ми свети тази светкавица
Цитирай

За първи път чувам, но видях в нета, че е писано по темата Smile

Влез в настройки - достъпност - слух - присветващо уведомление - осветление на камерата.

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай

(2017-12-25, 20:10:34)suzuki600 написа:  Не искам да исключа светкавицата която е до камерата

Нестава и нестава асли съм тъпия

Настройки-Достъпност-Слух-Присветващо уведомление и си го изключваш

Добре тренираните рефлекси са по бързи от късмета.
Цитирай

Scorceni мерси много стана
Цитирай

Ако някой се интересува - sungstratum ★ substratum samsung addon е с намаление в момента.
Цитирай

Здравейте,
Не можах да намеря опция, която да изкарва името на оператора горе в дясно..
Показва само при заключен екран.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай

При издърпване на щората,също.Долу в средата.Иначе може би с някой мод.
Цитирай

Да не става.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk

Не знам при някой било ли е, но при мен преди ресета колкото и да ми беше намалена яркостта, като влизах в youtube, се увеличаваше, но след ресета вече колкото ми е яркостта толкова е и в youtube.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)