Оценете темата:
  • 8 гласа - средно 3.13
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Персонализиране на Galaxy S8/S8+

(2018-04-04, 14:38:47)vovalinder написа:  Това за Нота ще стане ли?

Да, ако си с Орео обаче. Ако не греша темата трябва да се подържа от S7,S8,S9 и Note.
Цитирай
Аксесоари

Не се получи при мен, може за Нота да не става
Цитирай

Здравейте,
Изведнъж без да съм пипал по настройките видях, че да ми включени wi fi и мобилни данни едновременно
Опитах всичко което се сетих и не успях да остана на безжичен
Моля помагате, че се изнервих [Изображение: 23de3bd8b149916b9c5856646e689de3.jpg]

Изпратено от SamsungGalaxyS8 с помощта на Tapatalk

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай

Виж в опциите за разработчици дали ти е включено "Дръж мобилните данни включени ...."

[Изображение: 21249988.jpg]

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай

Да, включен е !
Но и преди си беше, а не седяха едновремено горе в бара
А и другото е че като го изключа пак аи остават така

Изпратено от SamsungGalaxyS8 с помощта на Tapatalk

(2018-04-04, 19:21:22)divna написа:  Виж в опциите за разработчици дали ти е включено "Дръж мобилните данни включени ...."

[Изображение: 21249988.jpg]
Оправи се и то по адски ъпсурден начин
Като бях в меню за разработчици, изключих най-горе цялото меню и изчезна и като отново го пуснах си остана така
Благодаря все пак за опита и отново бързият отговор на всеки възникнал въпрос

Изпратено от SamsungGalaxyS8 с помощта на Tapatalk

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай

(2018-04-04, 19:13:52)OGIER написа:  Здравейте,  
Изведнъж без да съм пипал по настройките видях, че да ми включени wi fi и мобилни данни едновременно
Опитах всичко което се сетих и не успях да остана на безжичен
Моля помагате, че се изнервих [Изображение: 23de3bd8b149916b9c5856646e689de3.jpg]

Изпратено от SamsungGalaxyS8 с помощта на Tapatalk
Безжичен  ?? До сега си бил на жичен ? С кабел през компютър ли ? И WiFi, и 4G са безжични връзки!

Samsung GS3 / Sony j70
Цитирай

Така е , тъп буквален превод за да не използвам повторени
Приемам!

Изпратено от SamsungGalaxyS8 с помощта на Tapatalk

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай

А...интересно при мен пише "Дръжте Моб.данни включ.." т.е.  думата включени не е изписана цялата,странно Undecided 
Иначе тъй като след нулирането не съм пипал плъзгача и при мен стои на "включено" ,но реално не е.Мисля,че опцията се активира едва след като се пипне,преди това седи на "включено" просто така Smile

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай

При мен беше изключено. Включих го за скрийшота. Разликата в изписването може да идва от различните размери на телефоните, персонализиране - тема, шрифт, размер, резолюция ... Аз не променяла нищо или ако съм избирала нещо в началото - така си е останало.

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай

При мен с Note4 се проявяваше това веднъж на 2-3 месеца. След кратки гимнастики да открия решение просто се отказах и просто рестартирах телефона

OnePlus 7T HD1900 256GB
Цитирай

(2018-04-04, 20:24:32)felipe написа:  А...интересно при мен пише "Дръжте Моб.данни включ.." т.е.  думата включени не е изписана цялата,странно Undecided 

Вероятно ползваш уголемен шрифт, затова не успява до го събере цялото.
Цитирай

Някой знае ли откъде се появи това Samsung Upday и как мога да го спра?

_____________________________________ 10% са нещата които ни се случват, 90% са нашето отношение към тях.

Panasonic GD50->Ericsson T10s ->Nokia 5110->Nokia 3410->Nokia E50->Nokia E52->Alcatel OT-985->hTC One->Samsung Galaxy S8->Huawei P30Pro
Цитирай

Линковете за Делириум темата отнова са отворени, може да следите за нови версии. Една от малкото теми с вграден trial patch така ,че няма да изтече след прилагането и.

LINK

Друг начин за да се ползват платените теми от Samsung Theme Store:

1. Инсталира се този апп ThemeStore Control.apk
2. Трябва да си създадете developer license key.

Ето как става:
Правите си регистрация ТУК ,ще ви иска потвърждение на емейла за да продължите. След това се логвате и продължавате с регистрацията, оставяте отметката на "Build and Test - Developer Registration" и се съгласявате с условията.
След това, от този ЛИНК си генерирате ключа за разработчик "Knox Standard SDK Enterprise license key".  На "Add a key alias" пишете някакво име , без значение , след това скролвате до "Generate License Key ".   Съгласявате с условията и на следващата страница би трябвало да ви е генерирало ключовете.
Мисля ,че ключа който ви трябва е втория - Backwards-compatible key (Development)
И понеже аз вече активирах ThemeStore Control с ключ който ми пратиха, ето моя :

Код:
0D1CFFA52BD13D7CF65A73A2E70B0364E45AB8F9769A40065FA5C162868BF70B78A78BAFD1116B2018A6068CD9BF153B51B586A9EC1171151EDF12EB226476A8


[Изображение: 21457686_m.jpg]
Не знам дали работи на последния ъпдейт понеже все още не съм го получил.
Цитирай

Активирах и сложих една тема, да видим какво ще стане.
П. П. Не става, върна се старата тема.

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай

Приятели,изчезна ми приложението с темите.В настройките си стои,но иначе няма откриване.Някой да ми помогне?
S8,Android 8.Благодаря.
Цитирай

Не е изчезнало приложението, а иконката в списъка с приложения. Влез в Настройки -> Теми и натисни горе в дясно трите точки -> Създай пряк път до начален екран и списък с приложения. Ако премахнеш иконката от началния екран, тази в списъка с приложения ще си остане.

Sony Xperia S - - -> LG G2 - - -> LG G4 - - -> S8+ - - -> A72
Цитирай

(2018-04-22, 13:50:23)alexander_sirakov написа:  Не е изчезнало приложението, а иконката в списъка с приложения. Влез в Настройки -> Теми и натисни горе в дясно трите точки -> Създай пряк път до начален екран и списък с приложения. Ако премахнеш иконката от началния екран, тази в списъка с приложения ще си остане.
Мерси много,оправих се.Просто ми е излетяло от главата,сега се сетих,че и по-рано от там съм прилагал тема.Явно и преди ми е изчезвала иконката и съм забравил.Скоро се запознахме със Samsung.Извинявам се.
Цитирай

Здравейте тази тема която се споменава по-горе ,има ли я някъде платена?
Цитирай

(2018-04-22, 17:01:08)bajchoni написа:  Здравейте тази тема която се споменава по-горе ,има ли я някъде платена?
Ако става въпрос за Delirium X, не. Има само PayPal мисля на разработчика.

Изпратено от моят SM-G955F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Delirium X  "The Red Flame" 


[Изображение: 21482264_m.jpg] [Изображение: 21482265_m.jpg] [Изображение: 21482266_m.jpg] 
Цитирай

Отново за любителите на тъмните теми - Swift Installer - Themes & color engine
Не се нуждае от субстратум или андромеда за да функционира . Може да променяте цвета на приложенията.

[Изображение: 21649656_m.jpg] [Изображение: 21649657_m.jpg] [Изображение: 21649658_m.jpg][Изображение: 21653523_m.jpg]
Цитирай

Има бъгове, гледам е в бета все още. Най-якото е, че променя. backgtound-a на youtube.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2018-05-07, 16:23:54)mefistoreyon написа:  Отново за любителите на тъмните теми -   Swift Installer - Themes & color engine
Не се нуждае от субстратум или андромеда за да функционира . Може да променяте цвета на приложенията.

[Изображение: 21649656_m.jpg] [Изображение: 21649657_m.jpg] [Изображение: 21649658_m.jpg][Изображение: 21653523_m.jpg]

Някои може ши да ми обясни как става и какво е нужно за да го поткарам това чудно какво ли не пробвах нестава и нестава мерси предварително.

Samsung Galaxy Note 4 -> Samsung Galaxy  S6 White ->S6 Edge ->S6 Edge Plus 64 gb Silver Titanium 
Цитирай

(2018-05-07, 16:23:54)mefistoreyon написа:  Отново за любителите на тъмните теми -   Swift Installer - Themes & color engine
Не се нуждае от субстратум или андромеда за да функционира . Може да променяте цвета на приложенията.

Интересува ме има ли лесен и ясен начин да променям цветовете на икони, текстове и т.н. Сложих си това: https://play.google.com/store/apps/detai...esamgalaxy  обаче нещата които искам да променям са много неясно именувани и се губя в тоновете от стрингове и листи без ясни описания на обектите.

Beware of Котка!
Цитирай

(2018-05-10, 22:00:43)AsenDimitrov написа:  Някои може ши да ми обясни как става и какво е нужно за да го поткарам това чудно какво ли не пробвах нестава и нестава мерси предварително.
Това пробва ли го?
Аз го сложих, след няколко дена се бъгна, после трих кеш и т.н и днес пак го инсталирах. Като цяло го инсталираш и това е. После за всяко едно приложение се инсталира файл за да го оцвети. Т.е доста инсталация и кликане пада. Имай предид и, че още е бета.

Изпратено от моят SM-G955F с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на Гост за това мнение:
  • AsenDimitrov
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)