Оценете темата:
  • 8 гласа - средно 3.13
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Персонализиране на Galaxy S8/S8+
#51

Аз го знам, ама с левия ми показалец ми е много неудобно, ще изпусна телефона от гимнастикиSmile

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай
Аксесоари
#52

Някой знае ли как мога да персонализирам нотификациите на фейсбуковия Messenger? В папка Notification не се получава...

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай
#53

(2017-06-08, 17:20:47)felipe написа:  Някой знае ли как мога да персонализирам нотификациите на фейсбуковия Messenger? В папка Notification не се получава...
Влизаш в приложението и след това горе в дясно лъдето ти е профилната снимка и от там отиваш на нотификации

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#54

Smile Наско мерси за информацията,но аз искам да сложа моя си нотификация,различна от наличните...наличните при мен са много тихи,не мога да си обясня защо.

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай
#55

Да не си си намалил силата на звука за известията?

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#56

Ми не ,силата на звука в уведомления е до край,пък и другите уведомления са добре,само тези от месинджъра са тихи,със Zedge sсложих друга нотификация,тя също е силна,но пък важи за всички нотификации,а аз искам да са различни.

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай
#57

(2017-06-08, 18:46:30)felipe написа:  Ми не ,силата на звука в уведомления е до край,пък и другите уведомления са добре,само тези от месинджъра са тихи,със Zedge sсложих друга нотификация,тя също е силна,но пък важи за всички нотификации,а аз искам да са различни.

Хм, при мен от Zedge са доста силни и ми излизат като уведемления на всички месенджари. Мога да си поставя който поискам звуци на месенджра, не само зададените от системата.
Излизат ми и изтеглените и найстина са по-силни от системните.


Прикачени файлове Миниатюри
       

S7 e.,S8+,Note 8, Huawei P20pro, Note 9
Цитирай
#58

Ники в коя папка ги слагаш?

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай
#59

(2017-06-08, 21:38:18)felipe написа:  Ники в коя папка ги слагаш?

Хм, ха сега де.... Ми не помня. Където си избере телефона ще да е било нещо...
Сега ще погледна кво беше ...

Значи така - когато си избереш мелодия или нотификация и отвориш за сваляне самата програма те пита къде да свалиш и ти избираш. Но трябва да разрешиш на Zedge да извършва промени. То ще те орепрати автоматично и те така ...


Прикачени файлове Миниатюри
   

S7 e.,S8+,Note 8, Huawei P20pro, Note 9
Цитирай
#60

Не мен не ми стана ясно, по какъв начин мога да избера един звук за уведомление от ФБ, друг за Вайбър и трети за Месинджъра. Аз съм ги заглушила целеансочено, но утре може да реша друго Smile

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
#61

(2017-06-08, 22:02:05)divna написа:  Не мен не ми стана ясно, по какъв начин мога да избера един звук за уведомление от ФБ, друг за Вайбър и трети за Месинджъра. Аз съм ги заглушила целеансочено, но утре може да реша друго Smile

Това става през настройките на всяко едно приложение. Там има опций за персонализиране на уведомления и мелодийте...

S7 e.,S8+,Note 8, Huawei P20pro, Note 9
Цитирай
#62

При мен приложението Facebook си сменя мелодията за нотификация както и когато си поиска. Задавам му от фабричните различна от тази по подразбиране и работи малко време. След малко си слага пак тази по подразбиране. По някога си слага Facebook pop. При вас прави ли така?

'g'SM-G955F
Цитирай
#63

(2017-06-08, 22:04:14)nedelchev nikolai написа:  Това става през настройките на всяко едно приложение. Там има опций за персонализиране на уведомления и мелодийте...

Аз преди да попитам пробвах сама да открия пътечката, но безуспешно Sad

Трябва да съм в самото приложение или през настройките на телефона избирам за съответното приложение. Аз по втория начин  изключих уведомленията, но не видях да има избор на конкретна мелодия.

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
#64

(2017-06-08, 22:33:49)divna написа:  Аз преди да попитам пробвах сама да открия пътечката, но безуспешно Sad

Трябва да съм в самото приложение или през настройките на телефона избирам за съответното приложение. Аз по втория начин  изключих уведомленията, но не видях да има избор на конкретна мелодия.

Влизаш в самото прилижение и там в настройките на самото приложение....

S7 e.,S8+,Note 8, Huawei P20pro, Note 9
Цитирай
#65

Aааа, добре Smile Това не съм пробвала Smile  Мерси!

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
#66

Откак минах на Андроид 7, Фейсбук не предлага настройка за смяна на звук нотификация! Получих 3 ъпдейта за сеирника, но промяна няма. Тоест, ако искате да смените звук нотификация на Фейс-а, трябва да смените звука на нотификация като цяло (от настройките на телефона).

Винаги искаме това, което нямаме.
Цитирай
#67

Предлага, как да не предлага, само, че можеш да избираш само от наличните, не чете от папка notifications. На мен в момента ми са различни и е хубаво да са различни, за да знаеш кога е съобщение, кога е месинджъра, кога е нотификация от фейсбук.

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай
#68

Някаква идея, как мога да сменя бутоните. Искам стрелката назад да ми е в ляво а не от дясно.
Цитирай
#69

(2017-06-09, 12:34:06)Ghost написа:  Някаква идея, как мога да сменя бутоните. Искам стрелката назад да ми е в ляво а не от дясно.

меню ->> дисплей ->> лента за навигация ->> оформление на бутоните
Цитирай
#70

За триене, изпревариха ме.

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай
#71

(2017-06-09, 11:24:30)felipe написа:  Предлага, как да не предлага, само, че можеш да избираш само от наличните, не чете от папка notifications. На мен в момента ми са различни и е хубаво да са различни, за да знаеш кога е съобщение, кога е месинджъра, кога е нотификация от фейсбук.

На мен ми ги чете. Всичко което си сваля мога да го поставя на месенджара. От снощи съм с нов звук на уведемлението и не си го е сменил сам. Н8 забелязах една подробност Smile .... ! Когато сваляш звуци, нови, пак трябва да си избереш този които искаш нскрая. Иначе нещо се пренареждат и сам взима решение какво да ти постсви.

*Това се случва само при звуци оо подразбиране.

S7 e.,S8+,Note 8, Huawei P20pro, Note 9
Цитирай
#72

(2017-06-09, 11:24:30)felipe написа:  Предлага, как да не предлага, само, че можеш да избираш само от наличните, не чете от папка notifications. На мен в момента ми са различни и е хубаво да са различни, за да знаеш кога е съобщение, кога е месинджъра, кога е нотификация от фейсбук.
Сменям с фабричните и след малко само се връща на мелодита по подразбиране на телефона. Писах им за този проблем на фейсбук, но вече 2 актуализации не е оправено.

'g'SM-G955F
Цитирай
#73

Да Ванко, разбирам те, и при мен е така, но аз се изтарикатих да променя звука на есемесите Smile за да се различават Wink

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай
#74

Бихте ли разяснили, как да си сменя звука за нотификации във Факбук? Нямам такава опция, откак съм с Андроид 7. Същата версия на друг телефон (само че с Андроид 6) няма проблем - опцията си е там?!

Винаги искаме това, което нямаме.
Цитирай
#75

Ами Петьо гледам са в account settings,натам ще се оправиш,иначе аз говорех за нотификациите на месенджъра.

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)