Оценете темата:
  • 8 гласа - средно 3.13
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Персонализиране на Galaxy S8/S8+

Nova launcher е на промоция за 1.50 лв до 2ри.

Beware of Котка!
Цитирай
Аксесоари

(2017-12-19, 14:57:34)mefistoreyon написа:  Не, без руут е. Ако искаш да го махнеш влизаш в настройки - приложения , намираш го и го изтриваш.

Немога да намеря приложението за да го инсталирам можеш ли да ми покаж еш икона или пълното име на програмата
Цитирай

Има ли начин да се сменят изображенията произволно при заключен екран? Може би с приложение...

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2017-12-29, 13:05:22)suzuki600 написа:  Немога да намеря приложението за да го инсталирам можеш ли да ми покаж еш икона или пълното име на програмата
Не мога да намеря приложението дс го ДЕинсталирам. Файла самоя се казва mod_photo, но в Приложения няма такъв файла за премахване? Как трябва са се казва?

P.S. Оправих се!

Panasonic GD50->Ericsson T10s ->Nokia 5110->Nokia 3410->Nokia E50->Nokia E52->Alcatel OT-985->hTC One->Samsung Galaxy S8->Huawei P30Pro
Цитирай

Някой знае ли дали Galaxy S8 може да се отключи след въвеждане на пин, без да се налага да се потвърждава с ОК ?
При Note 8 е така.

Samsung Galaxy Note 2,4,8,9
Цитирай

Не може за съжаления и аз отдавна чакам да го направят така .... Ако не ме лъже паметта на Орео вече е променено.

SGS2->SGS4->SGS6->SGS8
Цитирай

Колеги как ставаше номера да не се налага от горния ръб да скролнеш за статус бара, а от средата на дисплея. Благодаря.

Изпратено от моят SM-N950F с помощта на Tapatalk

Galaxy S23 Ultra
Цитирай

Ето:
   

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай

Пак аз, ама играха фабричните, и сега се мъча, някой беше споделил как се увеличават снимките на контактите при звънене, та ако може за съдействие ще съ благодарен.

Изпратено от моят SM-N950F с помощта на Tapatalk

Galaxy S23 Ultra
Цитирай

(2018-01-12, 20:18:12)vovalinder написа:  Пак аз, ама играха фабричните, и сега се мъча, някой беше споделил как се увеличават снимките на контактите при звънене, та ако може за съдействие ще съ благодарен.

Изпратено от моят SM-N950F с помощта на Tapatalk
Виж пост 438

Samsung Galaxy S22 ultra

Цитирай

Здравейте, имали начин да се прави multi pack wallpapers за заключен екран? Тоест избрани от мен изображения да се сменят произволно..

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай

И аз отдавна се каня да питам нещо, вероятно елементарно за повечето, но за мен неясно.

При включени Wi-Fi и мобилни данни - и при налични такива връзки - Wi-Fi ли ползва или има някакъв алогиритъм на приоретизиране - според качеството или други критерии?

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай

Wifi щом има сигнал.
Цитирай

При включен "Ускорител на изтегляне" се използват едновременно за файлове по-големи от 30MB.
Цитирай

Здравейте и аз от днес пак минах на Андроид със Самсунг S8+.Все още го разучавам но имам едно питане ,като го вкл в зарядното постоянно свети тоя екран с часовника, може ли да се махне това -да не свети ....
много слабо но свети.Благодаря

Samsung Galaxy S20+
Цитирай

Здравейте! Има ли вариант да включвам фенерчето от заключен екран чрез някой от бутоните?

Samsung Galaxy S23 8/256 Phantom Black | Samsung Galaxy S8 Orchid Gray 64GB LG G3 16GB Titan LineageOS 14.1 | ZTE Blade Q 
Цитирай

(2018-01-16, 17:04:44)chokoooo написа:  Здравейте и аз от днес пак минах на Андроид със Самсунг S8+.Все още го разучавам но имам едно питане ,като го вкл в зарядното постоянно свети тоя екран с часовника, може ли да се махне това -да не свети ....
много слабо но свети.Благодаря

Настройки-->Заключен екран-->Always on display...махаш отметката.

Винаги искаме това, което нямаме.
Цитирай

Мисля, че можеш със bxActions, за друго не се сещам.

Изпратено от моят SM-G955F с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2018-01-16, 17:29:08)toma_todorov написа:  Здравейте! Има ли вариант да включвам фенерчето от заключен екран чрез някой от бутоните?
Просто дърпаш слайдменюто отгоре о го пускаш

Изпратено от SamsungGalaxyS8 с помощта на Tapatalk

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай

(2018-01-16, 21:54:39)OGIER написа:  Просто дърпаш слайдменюто отгоре о го пускаш

Изпратено от SamsungGalaxyS8 с помощта на Tapatalk

Идеята ми беше да не активирам изобщо дисплея. Вадя го от джоба и задържам например бутона за отл./закл. и фенерчето се пуска (така беше на стария тел.)

Samsung Galaxy S23 8/256 Phantom Black | Samsung Galaxy S8 Orchid Gray 64GB LG G3 16GB Titan LineageOS 14.1 | ZTE Blade Q 
Цитирай

някой ако може да обясни как се използва този samsung cloud все съмсе справял ама тука голямо цъкане и синхронизиране пък никъде не мога да видя снимки и каквото и да е.На лаптопа също. Уж Облак
разбрах вече ....то сложна работа пък и не работи добре.

Samsung Galaxy S20+
Цитирай

(2018-01-17, 13:27:19)chokoooo написа:  някой ако може да обясни как се използва този samsung cloud все съмсе справял ама тука голямо цъкане и синхронизиране пък никъде не мога да видя снимки и каквото и да е.На лаптопа също. Уж Облак
разбрах вече ....то сложна работа пък и не работи добре.

Може да погледнеш ТУК . Хубаво ще е да се насочиш към друг облак.
Цитирай

(2018-01-21, 20:30:37)mefistoreyon написа:  Може да погледнеш ТУК . Хубаво ще е да се насочиш към друг облак.

Благодаря ииии аз така направих ползвам друг облак,тоя....на самсунг нещо са го „изоставили„-софтуерно,само да се каже.Дори снимките трябва да са във вътрешната памет за да ги сподели с облака ако са на SD не става.

Забелязвам че във Фейсбук някой публикации са по разтегнати ...мммм,не знам как да го обясня,като това на снимката имам прадвид.Не са на ред, ааа малко странно ....едно под друго ,това не е на всяка публикация.Дали е от резолюцията на екрана????Имам и таблет и друг самсунг -там не е така.
P.S. Повтарям се нооо обърках темата и същото мнение го публикувах и в „„Софтуерни„„ а въпроса ми не за софтуерни проблеми.


Прикачени файлове Миниатюри
   

Samsung Galaxy S20+
Цитирай

И при мен е така. На стария ми телефон също. Предполагам е бъг на фейсбук.

Изпратено от моят SM-G955F с помощта на Tapatalk
Цитирай

А при мен не е така - нито с приложението, нито в браузера (Chrome).

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)