Хостинг за AndroidBG благодарение на  
Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 3.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Персонализиране на Galaxy S8/S8+

мнение 476 от vickpayne

Nova launcher е на промоция за 1.50 лв до 2ри.
Beware of Котка!
Цитирай

мнение 477 от suzuki600

(19 Dec 2017, 15:57:34)mefistoreyon написа: Не, без руут е. Ако искаш да го махнеш влизаш в настройки - приложения , намираш го и го изтриваш.

Немога да намеря приложението за да го инсталирам можеш ли да ми покаж еш икона или пълното име на програмата
Цитирай

мнение 478 от extremee13

Има ли начин да се сменят изображенията произволно при заключен екран? Може би с приложение...

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай

мнение 479 от brabus

(29 Dec 2017, 14:05:22)suzuki600 написа: Немога да намеря приложението за да го инсталирам можеш ли да ми покаж еш икона или пълното име на програмата
Не мога да намеря приложението дс го ДЕинсталирам. Файла самоя се казва mod_photo, но в Приложения няма такъв файла за премахване? Как трябва са се казва?

P.S. Оправих се!
Panasonic GD50->Ericsson T10s ->Nokia 5110->Nokia 3410->Nokia E50->Nokia E52->Alcatel OT-985->hTC One->Samsung Galaxy S8
Цитирай

мнение 480 от osmicata

Някой знае ли дали Galaxy S8 може да се отключи след въвеждане на пин, без да се налага да се потвърждава с ОК ?
При Note 8 е така.
Samsung Galaxy Note 8
Цитирай

мнение 481 от pockobg

Не може за съжаления и аз отдавна чакам да го направят така .... Ако не ме лъже паметта на Орео вече е променено.
SGS4->SGS6->SGS8
Цитирай

мнение 482 от vovalinder

Колеги как ставаше номера да не се налага от горния ръб да скролнеш за статус бара, а от средата на дисплея. Благодаря.

Изпратено от моят SM-N950F с помощта на Tapatalk
Цитирай

мнение 483 от ivan_vylka

Ето:

Samsung Galaxy Note 8
Цитирай

мнение 484 от vovalinder

Пак аз, ама играха фабричните, и сега се мъча, някой беше споделил как се увеличават снимките на контактите при звънене, та ако може за съдействие ще съ благодарен.

Цитирай

мнение 485 от spensa

(12 Jan 2018, 21:18:12)vovalinder написа: Пак аз, ама играха фабричните, и сега се мъча, някой беше споделил как се увеличават снимките на контактите при звънене, та ако може за съдействие ще съ благодарен.

Виж пост 438
Samsung Galaxy S8 Silver
Цитирай

мнение 486 от extremee13

Здравейте, имали начин да се прави multi pack wallpapers за заключен екран? Тоест избрани от мен изображения да се сменят произволно..

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай

мнение 487 от divna

И аз отдавна се каня да питам нещо, вероятно елементарно за повечето, но за мен неясно.

При включени Wi-Fi и мобилни данни - и при налични такива връзки - Wi-Fi ли ползва или има някакъв алогиритъм на приоретизиране - според качеството или други критерии?
Над силата е само умението да я владеем ...
Цитирай

мнение 488 от Marto.g

Wifi щом има сигнал.
Цитирай

мнение 489 от tsvetan24

При включен "Ускорител на изтегляне" се използват едновременно за файлове по-големи от 30MB.
Цитирай

мнение 490 от chokoooo

Здравейте и аз от днес пак минах на Андроид със Самсунг S8+.Все още го разучавам но имам едно питане ,като го вкл в зарядното постоянно свети тоя екран с часовника, може ли да се махне това -да не свети ....
много слабо но свети.Благодаря
Samsung Galaxy S8+
Цитирай

мнение 491 от toma_todorov

Здравейте! Има ли вариант да включвам фенерчето от заключен екран чрез някой от бутоните?
Samsung Galaxy S8 Orchid Gray 64GB LG G3 16GB Titan, LineageOS 14.1 | ZTE Blade Q, Jelly Bean 4.2.2
Цитирай

мнение 492 от petio_venkov

(16 Jan 2018, 18:04:44)chokoooo написа: Здравейте и аз от днес пак минах на Андроид със Самсунг S8+.Все още го разучавам но имам едно питане ,като го вкл в зарядното постоянно свети тоя екран с часовника, може ли да се махне това -да не свети ....
много слабо но свети.Благодаря

Настройки-->Заключен екран-->Always on display...махаш отметката.
Винаги искаме това, което нямаме.
Цитирай

мнение 493 от mefistoreyon

Мисля, че можеш със bxActions, за друго не се сещам.

Изпратено от моят SM-G955F с помощта на Tapatalk
Българска Telegram група за Galaxy Note, S8/8+ https://t.me/joinchat/EdzWARFjErbf_Aux91x9ug
Цитирай

мнение 494 от OGIER

(16 Jan 2018, 18:29:08)toma_todorov написа: Здравейте! Има ли вариант да включвам фенерчето от заключен екран чрез някой от бутоните?
Просто дърпаш слайдменюто отгоре о го пускаш

Изпратено от SamsungGalaxyS8 с помощта на Tapatalk
When a man lies , he murders some part of the world
Цитирай

мнение 495 от toma_todorov

(16 Jan 2018, 22:54:39)OGIER написа: Просто дърпаш слайдменюто отгоре о го пускаш

Изпратено от SamsungGalaxyS8 с помощта на Tapatalk

Идеята ми беше да не активирам изобщо дисплея. Вадя го от джоба и задържам например бутона за отл./закл. и фенерчето се пуска (така беше на стария тел.)
Samsung Galaxy S8 Orchid Gray 64GB LG G3 16GB Titan, LineageOS 14.1 | ZTE Blade Q, Jelly Bean 4.2.2
Цитирай

мнение 496 от chokoooo

някой ако може да обясни как се използва този samsung cloud все съмсе справял ама тука голямо цъкане и синхронизиране пък никъде не мога да видя снимки и каквото и да е.На лаптопа също. Уж Облак
разбрах вече ....то сложна работа пък и не работи добре.
Samsung Galaxy S8+
Цитирай

мнение 497 от mefistoreyon

(17 Jan 2018, 14:27:19)chokoooo написа: някой ако може да обясни как се използва този samsung cloud все съмсе справял ама тука голямо цъкане и синхронизиране пък никъде не мога да видя снимки и каквото и да е.На лаптопа също. Уж Облак
разбрах вече ....то сложна работа пък и не работи добре.

Може да погледнеш ТУК . Хубаво ще е да се насочиш към друг облак.
Българска Telegram група за Galaxy Note, S8/8+ https://t.me/joinchat/EdzWARFjErbf_Aux91x9ug
Цитирай

Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)

НАЧАЛО

Купи онлайн таблет или телефон с Android, Invisible SHIELD