Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Записване на телефонни разговори
#1

Здравейте, има ли опция на нашия телефон да записваме разговори и ако не ще ми препоръчате ли програма с която да ги записвам, тези които изтеглих от Гугъл плей записват само моя глас

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
Цитирай
Аксесоари
#2

ACR ти е програмата.Безплатна и безотказно записва всичко!Има настройка да те пита всеки път преди записване

Samsung Galaxy S3 Black, Samsung Galaxy S7 EDGE Gold
Цитирай
#3

ACR не работи както трябва и както каза колежката записва само нейния глас. Единствената работеща коректно на Самсунга е Bold Beast
Цитирай
#4

(2017-05-29, 13:59:49)SmasHinG написа:  ACR не работи както трябва и както каза колежката записва само нейния глас. Единствената работеща коректно на Самсунга е Bold Beast

Не знам къде е проблема,но още от андроид 6.0 съм с нея и нямам никакви ядове.Само ми е правило впечатление,че моя глас се чува по слабо от отсрещния

Samsung Galaxy S3 Black, Samsung Galaxy S7 EDGE Gold
Цитирай
#5

Ей, това е проблемът с "НЕкитайските" брандове. Когато ползвах Lenovo, то имаше вградена функция за запис и работеше много добре. Сега, на Nexus 5X, ползвам една от малкото, които работят и записвам разговора на високоговорител, иначе не се получава. Пробвах доста приложения, но само CallRec Pro, ми върши работа.
Цитирай
#6

ACR си работи много добре , само че безплатната . Платената не иска да записва отсрещната страна . Пробвах какви ли не настройки и не иска . Безплатната тръгна от раз без никакви настойки .

Storstark
Цитирай
#7

Automatic call recording....ето това ползвам аз от 2 години. Пробвал съм и всички горе изброени, но не струват

xiaomi 13
Цитирай
#8

Ползвам ACR pro, и на S6 и на S7 си работи перфектно.
Цитирай
#9

Аз ползвам това
https://play.google.com/store/apps/detai...llrecorder
И съм доволен Smile

gesendet von meinem Galaxy S7 Edge

Samsung Galaxy Watch 5 Pro 
Samsung Galaxy S22 Ultra  Phantom White
Цитирай
#10

ACR пуснаха ъпдейт и вече може да записва в MP3-HQ, качеството и на двете страни е чук!
Цитирай
#11

Още един глас за ACR (платена).

SGA2》SGS4》Moto G》SGS4 Mini》SGS7》SGS8》SGS10
Цитирай
#12

И аз съм за ACR (платена).

Изпратено от моят HUAWEI SCL-L01 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#13

Чудя се за какво ви е да записвате разговорите които провеждате?Не е много приятно особено когато отсрещната страна незнае че се записва разговора.

iPhone 13pro max,Apple watch ultra 49mm.titan
Цитирай
#14

Не записвам всичко , но ако се наложи до ми продиктуват телефон , адрес или нещо друго го записвам и после го имам.
Цитирай
#15

то тва не е ли наказуемо.смисал незаконно.

LG G2 32GB Black/Samsung Galaxy SIII Sapphire black 16GB
Цитирай
#16

Естествено че е незаконно.

iPhone 13pro max,Apple watch ultra 49mm.titan
Цитирай
#17

(2017-05-29, 23:36:28)ianpav_4444 написа:  ACR си работи много добре , само че безплатната . Платената не иска да записва отсрещната страна . Пробвах какви ли не настройки и не иска . Безплатната тръгна от раз без никакви настойки  .

И Аз съм така ... и не мога да разбера от къде идва проблема към платената версия ....
Цитирай
#18

Да колеги незаконно е да записвате хора, на мен ми трябва когато както каза колегата ще ми се даде информация, вместо да я записвам, както и ако ми звънят непознати номера и получавам заплахи. И уведомявам винаги отсрещната страна, че ще запиша разговора, от там нататък те си решават ще затворят ли или ще продължат разговора с мен.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
Цитирай
#19

Е как ще е незаконно да се записват разговори от личният ти телефон?

Samsung Galaxy S6 edge, Samsung Galaxy S7 edge
"Само идиот може да си помисли че пътува,когато се вози на въртележка"-Е.Д.
Cam
Цитирай
#20

То ако е незаконно нямаше да го има като опция в повечето телефони! С моя си телефон мога да записвам каквото си искам, друг е въпроса къде и как ще го използвам.

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай
#21

Когато другият участник в разговора знае за записа е ок и няма проблем.Но ако незнае си е незаконно.Знам случаи на такова записване което завърши със обяснения в полицията.
Чл. 32. (2) Никой не може да бъде следен, фотографиран, филмиран, записван или подлаган на други подобни действия без негово знание или въпреки неговото изрично несъгласие освен в предвидените от закона случаи.

iPhone 13pro max,Apple watch ultra 49mm.titan
Цитирай
#22

(2017-07-01, 19:30:41)Ивайло69 написа:  То ако е незаконно нямаше да го има като опция в повечето телефони! С моя си телефон мога да записвам каквото си искам, друг е въпроса къде и как ще го използвам.

Според мен не е много правилно това разсъждение "щом го има, значи е легално". И браузър имат телефоните ни, но не е законно да влизаш в чужди акаунти. Big Grin

За да се продава един продукт на даден пазар, той трябва да отговаря на изискванията му и да следва регулациите му. Пример за това е дразнещото предупреждение за силата на звука - това нещо е наложено от ЕС и например във версиите на Samsung телефоните, които са предназначени за САЩ, доколкото знам го няма.
http://www.hear-it.org/new-eu-standards-...ile-phones

Ако имаш някое китайче, което не се продава в ЕС, ето защо имаш опция за записване.

Galaxy S10+  ◦  Prism White  ◦  SanDisk Extreme Pro 128 GB / U3 / A2  ◦  Android 10
Galaxy Watch 46mm  ◦  Silver  ◦  Tizen OS by Samsung
Galaxy S II  ◦  Galaxy Note II  ◦  Galaxy S4  ◦  Galaxy S7 edge  ◦  Galaxy S10+

Battery Historian
Цитирай
#23

Значи, аз имам камера в къщи която записва. Трябва ли да сложа табела в дома си, че всичко се записва ?! Smile

Samsung Galaxy S6 edge, Samsung Galaxy S7 edge
"Само идиот може да си помисли че пътува,когато се вози на въртележка"-Е.Д.
Cam
Цитирай
#24

(2017-07-01, 22:08:08)ivkos написа:  Според мен не е много правилно това разсъждение "щом го има, значи е легално". И браузър имат телефоните ни, но не е законно да влизаш в чужди акаунти. Big Grin

За да се продава един продукт на даден пазар, той трябва да отговаря на изискванията му и да следва регулациите му. Пример за това е дразнещото предупреждение за силата на звука - това нещо е наложено от ЕС и например във версиите на Samsung телефоните, които са предназначени за САЩ, доколкото знам го няма.
http://www.hear-it.org/new-eu-standards-...ile-phones

Ако имаш някое китайче, което не се продава в ЕС, ето защо имаш опция за записване.

Значи уличните камери да ги приемаме ли за незаконни?! Някак си това с браузерите не е много добро сравнение, аз не влизам в чужди акаунти и изобщо в чужди телефони, това става на моя телефон и никой не съм накарал на сила да ми звъни, значи звъни ми, усещам агресия и разбира се го записвам и то за своя бъдеща безопасност (просто пример), както и да е, много гледни точки, определено нещата са много тънки и все пак да не забравяме, че тези неща са незаконни (може би) за нас, обикновените хора, защото всички знаем накъде е тръгнал света и какво става. За всеки един даден човек се знае всичко във всеки един даден момент независимо дали той е съгласен с това или не - това дали е законно?

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай
#25

(2017-07-06, 04:33:23)clubzendo написа:  Значи, аз имам камера в къщи която записва. Трябва ли да сложа табела в дома си, че всичко се записва ?!  Smile

Да.

(2017-07-06, 07:45:17)Ивайло69 написа:  Значи уличните камери да ги приемаме ли за незаконни?!

Не.

Не съм юрист, но доколкото знам правото ти на лична неприкосновеност (чл. 32 от Конституцията, цитиран от @tishomen горе) не се прилага, когато се намираш на публично място или публично мероприятие. Съответно вкъщи или в частния ти магазин не е публично място и нарушава това право на другите, ако ги записваш без да ги уведомиш с табелка, надпис или др. Разговорите са лични и за тях важи горния текст от Конституцията.

Galaxy S10+  ◦  Prism White  ◦  SanDisk Extreme Pro 128 GB / U3 / A2  ◦  Android 10
Galaxy Watch 46mm  ◦  Silver  ◦  Tizen OS by Samsung
Galaxy S II  ◦  Galaxy Note II  ◦  Galaxy S4  ◦  Galaxy S7 edge  ◦  Galaxy S10+

Battery Historian
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)